Quantcast

Wissol megamarket (Čačak) ?

katarrina

Početnik
Poruka
27
Da li ko zna sta se desava sa ovim megamarketom ,nekada privim u Cacku.
Cula sam neke price da cu tu biti otvoren hipermarket IDEA
da li ko zna sta vise o tome i da li je to tacno?
Posebno sto me zanima ako je tacno kada ce biti otvoreno i da li ce biti otvorena nova radna mesta tu ?

Ancho

Primećen član
Poruka
554
Taj market uveliko rasdi na drugoj lokaciji!
Djordja Tomasevica, e sad ne znam broj!
To ti je ulica od "rampe" u Ljubicu pa ka Konjeviima!
sa leve strane posle kafane Vozd" je bilo neko stovariste pa na njegovom mestu!
Poz!

katarrina

Početnik
Poruka
27
Ovo je sve offtopic
Meni je trebala cisto informacija da li ko zna da li se otvara ili ne .Imajuci u vidu da je Konzum kupio SL Gross pa stoga je i logicno bilo ovo pitanje,kao i pitanje za nova radna mesta obzirom da je SL vec u svom megamarketu imao zaposlene

@karadagli
Ne znam za Suboticu ali ja sam jednom bila u beogradskoj IDEA hipermarketu i ona je jedna od ubedljivo najjeftinijih.

@nikolo_paganini,
Zestoko zagadjujes okolinu sa tim rasistickim baljezgarijama koji nemaju apsolutno nikakve veze sa ovom temom i jos manje sa istinom i zdravom razumom .Stvarno zalosno koliko su pojedini ljudi ograniceni

dziber

Početnik
Poruka
49
Не купујем у маркетима оних који су поклали на стотине хиљада Срба.Е зато има везе да знаш одакле је Идеа
Drugim rečima, nikolo ne kupuje u marketima jer tako nešto u Kraljevu ne postoji:-)

Da ima izbor, komšija nikolo bi kupovao kod Miška i tako ispao glup u društvu jer Miško dobro zarađuje na šišanju srpskih ovaca.

Da, ex Wissol pa ex SL Gross je postao Idea. Pitanje je dana kada će početi zvanično da rade u Čačku.