Winter sports

mortishaaa:
necu da se druzim sa vama :cry: :cry: :cry: :cry:
znam :idea: vi cete da me naucite (jer sam dva puta isla i izlomila se) i onda cu ja sa vama da volim :twisted: :D :D :D

Ne brini,ni ja nikad nisam vozila klizaljke,jesam rolere,tako da ce i meni biti potrebno malo vremena da se priviknem,pa cemo obe da se krsimo... :wink:
 
mortishaaa:
necu da se druzim sa vama :cry: :cry: :cry: :cry:
znam :idea: vi cete da me naucite (jer sam dva puta isla i izlomila se) i onda cu ja sa vama da volim :twisted: :D :D :D
[/quote]

e, draga, evo idem i ja da te pazim da se ne izlomish. ti se vozi, a ja idem ispred tebe, a ako vidim da ces da padnesh ja cu se baciti dole i ti ces ugodno pasti na mene :oops: :lol: :wink:
 
Keeper:
mortishaaa:
necu da se druzim sa vama :cry: :cry: :cry: :cry:
znam :idea: vi cete da me naucite (jer sam dva puta isla i izlomila se) i onda cu ja sa vama da volim :twisted: :D :D :D

e, draga, evo idem i ja da te pazim da se ne izlomish. ti se vozi, a ja idem ispred tebe, a ako vidim da ces da padnesh ja cu se baciti dole i ti ces ugodno pasti na mene :oops: :lol: :wink:[/quote]
No comment :shock: :shock: :shock: :shock:
 
milicaanchy:
E ovako-ja volim da skijam i vozim snoubord,ali pola njih oko mene ne zna nijedno ni drugo,samo se grudvaju ili sankaju,sto je potpuno bezopasno i cak pomalo dosadno,barem za mene.....Koji je vama omiljeni zimski sport????? :D :D :D


Skijanje(skijam vecj 7god)...a ove zime planiram da se bachim malo na snowboard.(naravno ...prvo treba da nauchim)
 
Skijam 8 godina,svake god. na Kopu,moji me upishu u skolu skijanja(zele da perfektno skijam)a posle se zezam na pisti sa drugaricama(imala sam srece...prosle god. su u istom hotelu dan kasnije dosle moje 2 jako dobre drugarice iz krusevca-znamo se josh iz nemacke :) )itd...mozda uvece izadjem pred hotel i izzuljam peto slovo na klisku..sad znam da sam to prerasla
15.gif
 

Back
Top