Wing Chun

Caos
Mislim da ovde nie ni mesto niti prilika da se prica o Gombosu, a kome smeta neka ga zaobidje a ujedno neka mu kaze u lice stao njemu misli umesto da ga ovde ogovara iza nadimka. A mislim da Pedja Koviljac moze bolje da proceni Gorana, zato ga je i vratio kod sebe u skolu i predao mu neke ucenike i takmicarsku grupu.
Pozdrav
P.S Moderatori neka obave duznost a to je da nma ogovarana i prepucavanja, treba kaznjavati svaki prekrsaj.
 
Gle ovog sad. Pa valjda ljudi najbolje znaju gde ce da upisu svoju decu.
Vecina ovde govori o njemu negativno i sad se ti nasao da ispravljas sta i kako. Ja nemam
nista protiv Gobarasa,ali vidis da svi ovde govore sta je i ko je. Haos!
 
Gle ovog sad. Pa valjda ljudi najbolje znaju gde ce da upisu svoju decu.
Vecina ovde govori o njemu negativno i sad se ti nasao da ispravljas sta i kako. Ja nemam
nista protiv Gobarasa,ali vidis da svi ovde govore sta je i ko je. Haos!

Treba Proveriti cinjenicno stanje, ne moze se proveravati odoka, ali ako mnogo ljudi kazu da neko ima problematicnost, onda treba razmisliti gde upisivati decu, tj. kod kojih trenera.
 
Kakav haos, Cenim da je g.goran i PLP tacni, treba proveriti, ja se secam gombosa iz kluba odavno vise od 10 godina i taj je bijo dobar tukac ali se upao u losae drustvo i navukao i cujem da se nista nije promenilo.
 
Cao
"Before you act, listen. Before you react, think. Before you spend, earn. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you judge, verity. Before you quit, try."
William Arthur Ward
"Pre nego cinis, slusaj. Pre nego reagujes, razmisli. Pre nego potrosis, zaradi. Pre nego prigovoris, sacekaj. Pre nego se pomolis, oprosti. Pre nego osudis, proveri. Pre nego odustanes, pokusaj."
Vilijam Arter Vord
;) razmislite o ovim recima....!
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Cao
"Before you act, listen. Before you react, think. Before you spend, earn. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you judge, verity. Before you quit, try."
William Arthur Ward
"Pre nego cinis, slusaj. Pre nego reagujes, razmisli. Pre nego potrosis, zaradi. Pre nego prigovoris, sacekaj. Pre nego se pomolis, oprosti. Pre nego osudis, proveri. Pre nego odustanes, pokusaj."
Vilijam Arter Vord
;) razmislite o ovim recima....!
Pozdrav

Brate, ova ti je Zlatna, tacno u centar.
Svaka cast.
 
Caos
Zamolio bih doticne da ne sire lazi jer sam upravo sa Goranom G bio na skajpu. Niti je hapsen niti je ista istinito od onoga sto se ovde navodi. Hvala i pozdrav
 
Poštovani ljubitelji borilačkih veština, žao mi je što moram da se "branim" na ovakav način i da demantujem ove napade na mene, a samim tim i na klub čiji sam član. Pet dana nedeljno treniram, pon-sre-pet Sremska Mitrovica, uto-čet Beograd. Ovo nije samo pokušaj diskreditacije mene kao pojedinca, nego i kluba u kojem treniram. Ako nekom toliko smetam da izmišlja laži o meni može slobodno da to dodje i kaže mi to u lice. Pozdrav za sve ljubitelje borilačkih veština, pa čak i za ratnike tastature, neću nastavljati ovu priču preko foruma, rekao sam gde me možete naći.
Goran Gomboš
 
Caos
Zamolio bih doticne da ne sire lazi jer sam upravo sa Goranom G bio na skajpu. Niti je hapsen niti je ista istinito od onoga sto se ovde navodi. Hvala i pozdrav
Gobosa su uhapsili i rasturili mu stan i nasli mu svasta bioje u istrazi i pustili ga da se brani sa slobode dodji u mitrovicu pase raspitaj
 
Moze li meni nekuou dve tri crte objasniti ,zasto je Gombar
toliko na udaru nekih ljudi,nisam u toku ,a vidim da je na meti?

Pedja Koviljac je otvorio klub u BG, a Goran trenira kod njega, iz tog razloga je krenula kampanja u septembru, koja se i sad nastavlja.

Neki dan u policajskoj akciji grom uhapsise tinasega sifua Gombosa a kozna sta su mu nasli.
Akcija "Grom": U Šumadiji, Valjevu i Sremskoj Mitrovici uhapšeno 17 dilera
http://www.pressonline.rs/info/hron...-i-sremskoj-mitrovici-uhapseno-17-dilera.html

:)

Nisam verovao dok nisam cuo. Bruka i sramota. I on sifu i nekog trenira.
Ima i na koga da se ugleda,nije ni cudo. :PP

:)

... rekao sam gde me možete naći.
Goran Gomboš

Pametnom dosta!!!

Gobosa su uhapsili i rasturili mu stan i nasli mu svasta bioje u istrazi i pustili ga da se brani sa slobode dodji u mitrovicu pase raspitaj

Posto poznajem Pedju, Nesu, Gorana... imao sam zadovoljstvo da treniram kod njih u jednom delu svog zivota, i znam da su odlicni prakticari. U to neko vreme Goran je imao vise tuca nego sto vi danas imate postova i fejk profila, i ako vec neko zeli da nauci da se bori, pre cu ici kod takvih ljudi sto su praktikovali to sto vezbaju nego kod nekih internet boraca. A posto je ovo forum i ljudi koriste da se i oglase, ili kako vi da ukazete na neke stvari, pa makar i lagali, interesuje me ako vec ne preporucujete ljudima Pedjinu skolu, ciju preporucujete???
.
 
Kake veze imaju pedja nesa ko njih dira i spominje ja kazem za gombosa da su ga skembali a i zate tuce je na uslovnoj bas mu je to za hvalenje

Kod Nenada je polozio za 10. rang, kod Pedje trenira, po meni je ovo jos jedan pokusaj omalovazavanja Mitrovacke skole. Nije za pohvalu ni lagati o coveku, naravno da nije hapsen, i naravno da izmisljate, covek Vam se javio i napisao Vam je gde mozete da ga nadjete ako imate problem s njim. Niste mi odgovorili na pitanje, ako neko zeli da trenira Wing Chun koga preporucujete???
 
Cao
Nije tacno Wing Chun je vrsta kineskog Kung Fu-a ili kineskog Boksa tako da je naziv sasvim tacan. Mnogi na zapadu kazu umesto Chinese Gung Fu, Chinese Boxing, pod to spadaju sve kineske vestine. Tako da se kompletan naziv Wing Chun Kuen (rec Kuen znaci pesnica a eto prevodi se ponekada sa Boks).
Pozdrav
 
Cao
Nije tacno Wing Chun je vrsta kineskog Kung Fu-a ili kineskog Boksa tako da je naziv sasvim tacan. Mnogi na zapadu kazu umesto Chinese Gung Fu, Chinese Boxing, pod to spadaju sve kineske vestine. Tako da se kompletan naziv Wing Chun Kuen (rec Kuen znaci pesnica a eto prevodi se ponekada sa Boks).
Pozdrav

Ok ali po tome i neko pleme u Africi igranje oko vatre moze nazvati BOX i BOXING pa da li je to onaj boks na koji mislimo Bojan i ja?

Ne. Tako i ovo. Malo me nervira sto ljudi iz WC-a pricaju kako sve imaju i boks iz boks i ceo BJJ asortiman iz BJJ-a i bacanja iz Judoa, ma sve zivo i plus WC. Tj svi samouvereno govore, samo trebas da znas WC i znas sve i od smega mzoes da se odbranis pa i od metka.

Jos nisam video kazem da neko na WC treningu vezba krose kako to radi bokser.....A i ako vezbaju to je ne zato sto to tako propagira WC nego sto su se treneri (obicno mladji) istripovali da ubace i te neke realne stvari pa i to sve vezbaju zajedno (sto je bolje naravno nego goli WC, ali negativna strana toga je jer ne vezbaju kako treba. Ne moze kosarkas da uci plivaca kako se pliva pa samim tim ni da WC borac radi krose kao bokser)

Ako WC lik i radi nesto sto podseca na krose jer ima polukruznu putanju, to je smesno i nepravilno....
 
Не, племе у Африци га може назвати "афрички бокс", и онда ћемо знати на шта се мисли. Као што кик-бокс нема толико везе са боксом, у смислу да је то буквално бокс са ударцима ногу, већ су ручне технике, посебно крошеи, често нешто "шири", због другачије дистанце. Па онда, имамо муаи таи који је на западу познатији као тајландски бокс. Имамо савате или "француски бокс". Тако је и "кинески бокс" сасвим легитиман западњачки кровни термин за кинеске ударачке вјештине, што је А-лекс већ објаснио.
 

Back
Top