Windows Live! problem pomoc!

CheesyWheesy

Zainteresovan član
Poruka
214
Pre neki dan sam instalirao windows XP sp3 i skinuo sam Windows live. Nesto sam cackao i zeznuo e posto nisam mogao da nadjem Uninstaler ja ga obrisao onako divljacki! E sada kada sam opet skinuo instalaciju da ga opet instaliram on kaze da su svi programi pod Windows live instalirani. Probao sam da nadjem preko search-a ako ima neki zaostali file ili tako nesto ali moj komp nema nista pod tim nazivom. I kako onda Windows live zna da su instalirani. Ako znate sta mi moze pomoci molim vas mi recite. Hvala! :think:
 
Ovako idi My Computer-tools- folder options-view pa odstikliraj stavku:Hide protected operating system files i pod Hide files and Folders stikliraj SHOW HIDEN FILES!
Onda idi:

C:\Documents and Settings\TVOJE IME PC\Local Settings\Application Data\Microsoft
C:\Documents and Settings\TVOJE IME PC\Local Settings\Application Data

i tu proveri dali ima nesto Windows Live i slicni nazivi!

P.S - Moguce da ces i iz samog registra morati bristati delove LIVE MESSENGERA
 
Poslednja izmena:
Pokusaj sa nekim registry cleaner-om ali tesko posto on brise samo ostatke izbrisanih program,a mozes i direktno ali onda mozes da sje..s windows!
Pokusaj ako hoces:
Idi Start-run-kucaj regedit kada se otvori registar idi HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Microsoft i tu trazi LIVE!
 
Kasno sam stigao da pročitam ove vaše postove.
Prvo i jedino što si trebao da uradiš je da obrišeš kolačiće.
I mene je tako zezalo starija verzija msn.
Jednostavno kad sam obrisao kolačiće mogo sam da radim sa njime do mile volje šta god sam hteo.
 

Back
Top