Quantcast

Windows Live! problem pomoc!

CheesyWheesy

Zainteresovan član
Poruka
214
Pre neki dan sam instalirao windows XP sp3 i skinuo sam Windows live. Nesto sam cackao i zeznuo e posto nisam mogao da nadjem Uninstaler ja ga obrisao onako divljacki! E sada kada sam opet skinuo instalaciju da ga opet instaliram on kaze da su svi programi pod Windows live instalirani. Probao sam da nadjem preko search-a ako ima neki zaostali file ili tako nesto ali moj komp nema nista pod tim nazivom. I kako onda Windows live zna da su instalirani. Ako znate sta mi moze pomoci molim vas mi recite. Hvala! :think:

Numb3r

Domaćin
Poruka
3.456
Ovako idi My Computer-tools- folder options-view pa odstikliraj stavku:Hide protected operating system files i pod Hide files and Folders stikliraj SHOW HIDEN FILES!
Onda idi:

C:\Documents and Settings\TVOJE IME PC\Local Settings\Application Data\Microsoft
C:\Documents and Settings\TVOJE IME PC\Local Settings\Application Data

i tu proveri dali ima nesto Windows Live i slicni nazivi!

P.S - Moguce da ces i iz samog registra morati bristati delove LIVE MESSENGERA

Poslednja izmena:

Numb3r

Domaćin
Poruka
3.456
Pokusaj sa nekim registry cleaner-om ali tesko posto on brise samo ostatke izbrisanih program,a mozes i direktno ali onda mozes da sje..s windows!
Pokusaj ako hoces:
Idi Start-run-kucaj regedit kada se otvori registar idi HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Microsoft i tu trazi LIVE!

cvetko_a

Primećen član
Poruka
713
Kasno sam stigao da pročitam ove vaše postove.
Prvo i jedino što si trebao da uradiš je da obrišeš kolačiće.
I mene je tako zezalo starija verzija msn.
Jednostavno kad sam obrisao kolačiće mogo sam da radim sa njime do mile volje šta god sam hteo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.