Windows 7

Mr. Jingles

Zainteresovan član
Poruka
268
windows7.jpg

Stgla je i ta beta verzija najnovijeg izoma cika Bilija: Windows 7
 
Poslednja izmena od moderatora:
Evo instalacije koju sam ja probao, do sada sam instalirao na 3 kompa i radi solidno...

Microsoft Windows 7 Beta 1 Build 7000 x86

Name: 7000.0.081212-1400_client_en-us_Ultimate-GB1CULFRE_EN_DVD.iso
Size: 2618793984 bytes
MD5: f9dce6ebd0a63930b44d8ae802b63825
 
Poslednja izmena od moderatora:
Microsoft Windows 7 Beta 7000.0.081212-1400 Ultimate 64Bit English :arrow:

Microsoft Windows 7 Beta 1 Build 7000 x86 DVD-GENUiNE iMAGE :arrow:


@modovi
Dodajte x64 u naslov ;)

Evo ti izvod iz komentara za tvoj prvi torrent:
1. There's no Windows 7 Ultimate!!
2. There's no Windows 7 Beta x64 leaked, only the i686/32b version was leaked, not sure if there's a x64 demo at all
3. When you boot from it, the screen says Windows 7 in the bottom right corner but before hitting Install, if you check the Help Center it says Windows Vista Ultimate!!! Learn to look and read people, any dumbass can hack the screens and put Windows 7 there, b ut the help files clearly say Windows Vista Ultimate

I za tvoj drugi torrent
at 2009-01-10 02:04 CET:
i needa key to activate
the one listed doesnt work for me
 
Poslednja izmena od moderatora:
Likovi koji imaju
trusted.png
pored nicka ne uploaduju lazne torrente, jer se
trusted.png
ne dobija preko noci ;)

Evo jos jednog komentara sa x64 torrenta ;)

HAKKed at 2009-01-10 18:47 CET:
once again i just wanted to tell everyone that this is a great torrent, works GREAT, looks great, and transferred everything over with little to no problems (only one being that daemon tools refuses to work for me now).
it downloaded fast (for all those bitching about speed and seed learn how to use your torrent applications and do some research).
it is fully functional even with updates, i had NO mp3 corruption, lost no files or settings during transfer, and have had a great show with the new window functions and ease of finding things...windows explorer is now what it was meant to be in the beginning...beautiful, fast, and so easy to use you cant lose....once this comes out it WILL be microslops greatest achievement yet...as a matter of fact this is what VISTA was SUPPOSED to be...cant wait to see the RTM.
once again, thank you orbit for ANOTHER fantastic upload, as well as a working crack (rearming via server 2003 command works great as well but dont use every day as i think theres a 5 time limit)
once i see an orbit torrent i know its proper and worth a checking out, all of you should too.
wishing all you pirates the best.

Ja upravo skidam ovaj x64 pa cu vam javiti da li i kako radi z:)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja skinuh ovu 64 bit verziju, ali vam mogu reci da ne primecujem neku razliku u radu izmedju 32 bit verzije i 64 bit ... Ako uopste skidate neku od ovih verzija skidajte iskljucivo windows 7 (x86/x64) PUBLIC BETA !!!
Ja sam skinuo bez mnogo mucenja sa microsoftovog dirktnog linka !!!
Ako neko hoce postavicu ovde ...
 
Ja skinuh ovu sa torrenta i radi savrseno.
Poslednji put sam se ovako osecao kad sam instalirao Leopard.
Sedmica je prelepa.
Ubedljivo najlepsi i najbolji Windows do sada.
7 je ono sto je Vista trebalo da bude.
Ne mogu da docekam finalnu verziju :D
 
upravo sad skidam sa windowsovog sajta 64-bitnu verziju 7-ce
interesuje me dal ova instalacija ima u sebi ugradjene drajveri za hardver ili cu morati da idem od sajta do sajta da i njih skida?
 
На микрософт официјалном сајту добићете и легалан кључ са којим ћете активирати оперативни систем В.7 бету.
 
NE mogu da vjerujem da nisam mogao da ga downloadujem sa mozillom (sa Microsoftovog site-a), nego sam morao da instaliram budjavi explorer... al eto ipak sam na kraju uspio.
 
Ту смо у близини као и увек. :ok:
Види ако нађеш вечерас мало времена, нешто се данас ова жалила па је регулиши, оај мислим помози жени у невољи, видиш да има добру душу. :hvala::bye:
 

Prilozi

  • jarebica.jpg
    jarebica.jpg
    75,7 KB · Pregleda: 57
Poslednja izmena:
Hm, ajd ovako...
Odradio sam čistu instalaciju, malo je bagovalo pa sam rešio da odradim sledeće...
Čista instalacija Viste pa potom upgrade na win. 7 i sve radi kako treba... svi programi rade kao i što su radili na visti... svi drajveri prihvaćeni...
Primećujem i bolju iskorištenost grafičke...
Svi programi se pokreću brže no na visti...
Za sada je sve ok. i izgleda da će najzad nešto normalno da izadje iz win. kuhinje...

Btw. kolege, ako mislite da temu treba spojiti... spajajte... z:mrgreen:
 
Ja sam prije par dana isto instalirao Windows 7, na stari racunar. Radi mi na AMD Athlon 3000+ S939, ddr400 512MB i ASUS EAX550 256MB.
E sad da kazem da na tom racunaru na c: particiji imam instaliran Win XP.
Na moje opste iznanedjenje ovaj novi win radi kako treba, znaci ne stopa i lako pokrece sve aplikacije, jedino malo sporije radi kad je pokrenuto vise aplikacija, al to nije cudno s' obzirom na konfiguraciju racunara.
Jedini problem koji mi se javio je taj da na Windows 7 kad udjem u My Computer ne vidim c:\ particiju na kojoj je Win XP, nego mi prikazuje d: particiju na kojoj je Win7 i on nju pikazuje kao"c:\" i kao jedinu particiju sistema.
Jos da kazem da Windows XP normalno sve prikazuje i c: i d: particiju.
I jos da dodam od igrica na Windows 7 sam instalirao Counter Strike 1.6 i nije mogao da je pokrene zbog OpenGL nego je moze pokrenuti samo iz softverskog moda.
Tako da je i to jos jedna mana na koju sam ja naisao za ovo par dana.
Sve u svemu cini se kao dobro rjesenje, a do finalne verzije se jos svasta moze promjeniti...
 

Back
Top