Windows 7 problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nightwish

Zainteresovan član
Poruka
250
Pre mozda pola godine sam ugradila W7 u racunar.Do skoro nisam imala problema,ali sad se pojavio jedan.Tacnije moj lokal disk C ima sve manje prostora, a ja nisam nista ubacivala od programa.Nije mi jasno sta se desava.Imam program TreeSize koji mi je pokazao da dosta memorije zauzima sam windows 7.Treba mi pomoc kako da izbrisem nepotrebne podatke i kako da sprecim sirenje windowsa po mojoj memoriji.Hvala unapred :)
 
Mozda pravi neki sistem restore i arhivira stare fajlove. Imas opciju disc cleanup, to ce malo pomoci, za trajno resenje nisam siguran. :)
Opet, ako downloadujes dosta stvari, i to se sve lepo skladisti na C tako da i to moze biti problem. TreeSize bi trebao lepo da ti pokaze koji folderi zauzimaju najvise.
 
Pre mozda pola godine sam ugradila W7 u racunar.Do skoro nisam imala problema,ali sad se pojavio jedan.Tacnije moj lokal disk C ima sve manje prostora, a ja nisam nista ubacivala od programa.Nije mi jasno sta se desava.Imam program TreeSize koji mi je pokazao da dosta memorije zauzima sam windows 7.Treba mi pomoc kako da izbrisem nepotrebne podatke i kako da sprecim sirenje windowsa po mojoj memoriji.Hvala unapred :)

Sta znaci sve manje prostora?Normalno je da instalacija windowsa raste ako si podesila da radi automatski update.Prvo pogledaj koliko prostora uzima sama instalacija a onda koliko prostora uzima korisnicki folder jer tu mozda imas neke velike fajlove.Da li si skidala filmove ili prebacivala fotografije na PC.Oba znaju da uzmu dosta prostora
 
Nisam skidala filmove,sve ih gledam online.A fotografije sve drzim na flash-u.Sve je bilo u redu sa memorijom do skoro.Nista nisam skidala,a memorija C diska se sve vise zauzima ne znam zasto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top