Wikileaks: Tadic tuzan sto nece da ga prime u Washingtonu vec 4 godine

Тихи

Starosedelac
Poruka
166.270
¶5. (C) Shifting topics abruptly, Tadic voiced a complaint that
despite all the talk of expanding the bilateral relations and the
strong ties between Serbia and the U.S., he himself had not visited
Washington in over four years
. (Note: To our knowledge this is
the first time that Tadic has expressed an interest in doing so in
several years.) He commented that concrete results of high-level
engagement were lacking, and cautioned that U.S. policy toward the
Balkans, in particular on Kosovo, had implications for democracy in
Serbia. Recalling his own early involvement in the democracy
movement and the month he had spent in jail for his activism, Tadic
said that his government was committed to continued democratic
reform; it had to contend with a significant nationalist
opposition, however. The Ambassador reiterated the USG's
commitment, following on the Vice President's May 2009 visit, to
sustained bilateral engagement with Serbia on all issues, including
those areas where we do not agree. She offered to continue to
explore possibilities for high-level visits on both sides to keep
our bilateral channels open.

http://213.251.145.96/cable/2010/01/10BELGRADE19.html

Mali Bora tuzan i besan sto njegov gazda nece da ga primi u svojoj rezidenciji i pomiluje po maloj glavici :(
 

Чињеница да га Американци бојкотују, показује да Тадић није човек Вашингтона (или како Тихи каже на хрватском → Washingtonа).

Да је рецимо Владимир Владимирович Кепец одбио да га прими, ви бисте рекли да је реч о непријатељској поруци. Тако је и овде.
 

Чињеница да га Американци бојкотују, показује да Тадић није човек Вашингтона

opet gresis, to samo pokazuje koliki prezir i sami amerikanci osecaju prema svojim slugama.
ko je bre jedan tadic da bi ga bilo ko u Vasingtonu primao? njegovo je da ceka pored telefona i izvrsava naredjenja

Да је рецимо Владимир Владимирович Кепец одбио да га прими, ви бисте рекли да је реч о непријатељској поруци. Тако је и овде.

neuporedive stvari jer je pre toga neophodno proceniti cije naloge sprovodi - da li americke ili ruske pa onda na tom osnovu i ceniti eventualne pozive ili odbijanja poziva
 
Pa zato je i Tadic naglo osedeo od sekiracije :mrgreen:

Ma on to zbog Klunija!:hahaha:

Clooney.jpg
 

Чињеница да га Американци бојкотују, показује да Тадић није човек Вашингтона (или како Тихи каже на хрватском → Washingtonа).

Да је рецимо Владимир Владимирович Кепец одбио да га прими, ви бисте рекли да је реч о непријатељској поруци. Тако је и овде.

:hahaha:
 

Чињеница да га Американци бојкотују, показује да Тадић није човек Вашингтона (или како Тихи каже на хрватском → Washingtonа).

Да је рецимо Владимир Владимирович Кепец одбио да га прими, ви бисте рекли да је реч о непријатељској поруци. Тако је и овде.

Јагуарка...........сврати на теме о промени одлуке о присуству додели нобелове награде и о томе ко нам води државу.
 

да чујемо и твој став о томе ко доноси одлуке и о доследности политике наше владе, владе коју ти подржаваш....не понашај се као Горица гајевић после5. октобра....када је све било ОК није се скидала са ТВ-а а када је почело да шкрипи - нигде је више није било.
 
да чујемо и твој став о томе ко доноси одлуке и о доследности политике наше владе, владе коју ти подржаваш....не понашај се као Горица гајевић после5. октобра....када је све било ОК није се скидала са ТВ-а а када је почело да шкрипи - нигде је више није било.

Sa tobom, Cedoljupcem i osvedocenim LDP-ovcem da raspravljam o tome?

Ne pada mi na pamet :kafa:
 
Sa tobom, Cedoljupcem i osvedocenim LDP-ovcem da raspravljam o tome?

Ne pada mi na pamet :kafa:

Ма ништа.
ако ти је непријатно да се конфронтираш са ставовима твојих истомишљеника нема проблема............свако понекад (ваљда) има право да као ној забије главу у песак, па и ти.
 
Ма ништа.
ако ти је непријатно да се конфронтираш са ставовима твојих истомишљеника нема проблема............свако понекад (ваљда) има право да као ној забије главу у песак, па и ти.

A kako nas to onda cini `istomisljenicima`? :think:

Provaljujes li ti koliko lupetaras?

To sto su tvoje teme dosadne i debilne, pa niko nece da postuje na njima, te moras ti, mucenik, da ih podizes na svakih sat vremena u nadi da ce bar neko da ostavi komentar, tvoj je problem.

A tvoja logika da podrzavam vladu i ja i bilo ko od mojih `istomisljenika` je jednaka logici po kojoj ti koji najvise pljujes po Cedi prasku mu u stvari vrsis propagandu.

kapiras?

Znam da ne :bye:
 
A kako nas to onda cini `istomisljenicima`? :think:

Provaljujes li ti koliko lupetaras?

To sto su tvoje teme dosadne i debilne, pa niko nece da postuje na njima, te moras ti, mucenik, da ih podizes na svakih sat vremena u nadi da ce bar neko da ostavi komentar, tvoj je problem.

A tvoja logika da podrzavam vladu i ja i bilo ko od mojih `istomisljenika` je jednaka logici po kojoj ti koji najvise pljujes po Cedi prasku mu u stvari vrsis propagandu.

kapiras?

Znam da ne :bye:
Немој се нервирати, чувај живце.................а то што су теби "тестиси" у праху као и мирку Ц. , то је већ друга прича.........

А мало писмености никада није на одмет..........ако савладаш још које слово азбуке или абецеде приметићеш да нигде нисам рекао да смо ти и ја истомишљеници (не дај боже)................потруди се, буквар није претерано тешка књига.
Твоји истомишљеници су на тим темам изнели неке интересантне тврдње па ме занима твоје мишљење као једног просечног, затуцаног активисте који се сврстава под категорију "слабомислеће гласачко тело" баш као што су се некада под ту категорију сврставали симпатизери твоје најближе коалиционе странке - СПС.


И мани се смајлија.........коментари су ти и без тих додатака бесмислени..................макар пробај да употребиш мозак...након пар дана вежбе биће и теби јасно да то није баш тако тешко.
 
Poslednja izmena:

Back
Top