What now???

Da ne blejim previse u pitanju je jad,pain i misery s jednom curom koja me nije ni odbila a nije ni pristala da budem sas njom.Uvjek sam do sada bio nacisto:"sa mnom si ili nisi sa mnom".
Sta sada?Naucite me?Da li da dokrajcim da joj se dopadnem vise i sl.???
U zabuni sam.

teraj to....i ja sam imao slicnu situaciju....sad ce samo da te drka....

Nejgore je to sto ne znam na cemu.Ne odbija me.U pocetku sve fino,zatim "dosadan si",a mislim da je sledece korpa...kaca...bure...kazan...No problem i ako se to dogodi.Nastavljam to live:D
Neko mi rece nadji drugu.It is hard.Nisam ja tolika frajercina.Do sada samo par korpi par nekih nazovi veza i to je to

svidjas joj se 100%
cim te nije odmah odbila
sto se frcis toliko

Nejgore je to sto ne znam na cemu.Ne odbija me.U pocetku sve fino,zatim "dosadan si",a mislim da je sledece korpa...kaca...bure...kazan...No problem i ako se to dogodi.Nastavljam to live:D

Pa voza te,a i ti nemoj samo da budes fin. izmisli ako nema neki nedostatak,ali na fin nacin joj reci da joj sjebes samopouzdanje i lakse ces je dobiti! Ona sada posto ima udvaraca,smatra da je savrsena i ego joj puca,e sad ti joj samopouzdanje poljuljas i tvoja je,ali moras da poslusas devojke iz kraja savet!;) Tu su bitni odnosi toplo,hladno,jeste da to deluje surovo ali takav je princip rada!:) Good luck!

Malo me buni ovo sto me je pocastila sa "dosadan si"...
Ljudi i am burning.:worth:
Evo da vam upotpunim moj emotivni "polozaj".
Ovako sam s****n ko u ovoj pjesmi.
Ne pomazu ni ove rijeci "uzalud sam patio" u pjesmu,ali me jede "djevojke su odlazile sa bogatijim".WTFuck

Brate startuj ako ti se svidja.....pa sta bude bice....msm neces umreti od korpe....kazi joj u lice svoje namer...nemoj preko sms-a ili facea...tako se 5 puta lakse daje korpa....

Malo me buni ovo sto me je pocastila sa "dosadan si"...
Ljudi i am burning.:worth:
Evo da vam upotpunim moj emotivni "polozaj".
Ovako sam s****n ko u ovoj pjesmi.
Ne pomazu ni ove rijeci "uzalud sam patio" u pjesmu,ali me jede "djevojke su odlazile sa bogatijim".WTFuck

ao...pa to "dosadan si" je samo dio igre...ona oce da trcis za njom
oce da te kulira i normalno da ce ti to reci

Back