Vukova diploma za osnovce (2011.)

Vukova diploma nije ništa drugo nego bezvezno parče papira i ne pomaže ti baš mnogo, posebno ako si već odličan đak i ako uradiš maturski dobro. U stvari, meni ta diploma znači, jer za mene to predstavlja neki uspeh, a ja sam poznat po svojoj ambicioznosti.

tu se krije velika istina. malo ljudi, uopšte, zna i poznaje sve tajne školstva
među kojima se krije i ova vukova diploma ... pola njih iz moje generacije tu diplomu nije smelo ni da vidi, a kamoli da je dobije, a dobili su je :lol:
 
A jel moguce da ti neki nastavnik pokloni iz nekog predmeta diplomu,pa da onda budes Vukovac..?i jel nosi bodove Vukova diploma...?!
Ne razumem, kako mislis da ti neko pokloni diplomu? Ako mislis na ocenu, verujem da ce ti svaki profesor izaci u susret i sa 4 podici ocenu na 5, ako ti to bude falilo. Malo me cud da ako si vec odlikasica, nisi nikada bila na takmicenju ni iz jednog predmeta.
 
Ne razumem, kako mislis da ti neko pokloni diplomu? Ako mislis na ocenu, verujem da ce ti svaki profesor izaci u susret i sa 4 podici ocenu na 5, ako ti to bude falilo. Malo me cud da ako si vec odlikasica, nisi nikada bila na takmicenju ni iz jednog predmeta.

i mene to cudi, pa ljudi moji nas su terali na sva moguca i nemoguca takmicenja da idemo, a neko je vukovac bez ijednog :eek:
 
Pa diploma se u principu nikad ne poklanja. Mora debelo da se zasluži. Ne znam kako to danas ide, ja sam u svoje vreme imao Alasovu diplomu iz Biologije, ali sam stvarno bio vanserijski, okupljala se cela škola da mi postavljaju pitanja o retkim životinjama i da slušaju kako odgovaram na njih :) Nastavnica je rekla da je moje znanje bilo na nivou fakulteta.
 
Pa diploma se u principu nikad ne poklanja. Mora debelo da se zasluži. Ne znam kako to danas ide, ja sam u svoje vreme imao Alasovu diplomu iz Biologije, ali sam stvarno bio vanserijski, okupljala se cela škola da mi postavljaju pitanja o retkim životinjama i da slušaju kako odgovaram na njih :) Nastavnica je rekla da je moje znanje bilo na nivou fakulteta.

A da ti nije nastavnica bila rodjena tetka ;)?
 
Da li neko zna.,od kog se razreda racuna za dobijanje Vukove diplome...? I da li je potreba neka diploma sa takmicenja...???
Ja imam prosek od 5-8 5,00 ali nemam nijednu diplomu sa nekog takmicenja..:confused:

Nećeš je dobiti ako nemaš jedno od tri prva mesta bar na opštinskom takmičenju iz nekog predmeta. Moja ćerka je prošle godine nije dobila.
 

Back
Top