Vuk Drašković: EU i evroatlantske integracije nemaju alternativu.

Pa sva istrazivanja tako pokazuju. Da veliki broj gradjana podrzava ulazak Srbije u Evropsku Uniju. Sudeci po istrazivanjima oko 60% je dalo pozitivan odgovor oko tog pitanja. Medju njima je najvishe mladih ljudi. A evo ja lichno poznajem jednog dekicu, koji i ako ima 82 godine snazno podrzava evropske integracije Srbije.
Знаш ли које врсте лажи постоје ?

1. Лаж
2. Бескрупулозна лаж
3. Статистика
 
Pa sva istrazivanja tako pokazuju. Da veliki broj gradjana podrzava ulazak Srbije u Evropsku Uniju. Sudeci po istrazivanjima oko 60% je dalo pozitivan odgovor oko tog pitanja. Medju njima je najvishe mladih ljudi. A evo ja lichno poznajem jednog dekicu, koji i ako ima 82 godine snazno podrzava evropske integracije Srbije.

Немам ништа против приступања Србије Европској Унији ако је оно у складу са националним интересима и на опште добро за Србију и њене грађане.
Када кажем Србију мислим на Србију као целовиту државу са свим својим покрајинама и регијама укључујући и јужну српску покрајину.
Ако би се десило да у ЕУ уђемо без своје јужне покрајине што не подржавам то значи да би Европа у свој загрљај прихватила само један део Србије док би Србија пристајањем на тако непристојну понуду прекршила сопствени устав.
 
Aha. Znachi, ti hocesh da kazesh da ustvari gradjani Srbije ne zele u stvari evropske integracije? Ili shta? Da 60% gradjana u stvari to uopshte ne podrzava?

Треба јасно ставити до знања колика је цена уласка Србије у ЕУ.
Да знамо да ли нам је улазница за ту утакмицу скупа или није ?
 
Треба јасно ставити до знања колика је цена уласка Србије у ЕУ.
Да знамо да ли нам је улазница за ту утакмицу скупа или није ?

Cena ulaska u Evropsku Uniju je radikalna promena drushtva u Srbiji. Jer su nama bitnije teritorije od naroda, zashto?
 
Aha. Znachi, ti hocesh da kazesh da ustvari gradjani Srbije ne zele u stvari evropske integracije? Ili shta? Da 60% gradjana u stvari to uopshte ne podrzava?
Хоћу да кажем да грађани Србије желе живот достојан човека.
То је ЕУ свих нас, то су наше евроатланске и сваколике интеграције ...
Да наша власт нама овде у Србији омогући такав живот, а па тек онда да се гледа шта, како и где даље.
Али, за тако нешто нама овде требају поштени и одговрни политичари а не полтикантске лопурде које ће и даље да нам деру кожу понављајући једну те исту мантру о ЕУ која нема алтернативу.
 
Cena ulaska u Evropsku Uniju je radikalna promena drushtva u Srbiji. Jer su nama bitnije teritorije od naroda, zashto?

Шта значи радикална промена друштва ?
Да ли мислиш на обликовање колективне свести народа која треба да буде у складу са политичким програмом про западно орјентисаних партија ?
Не твоје питање о томе да ли нам је битнија територија од народа искористио бих прилику да цитирам Великог Жупана Српског Стефана Немању

Никада се не одвајајте од земље и никада не одвајајте земљу.

Окупите све наше земље и окупите се сви у земљи.

Не откидајте се од земље и не откидајте земљу ни себи ни другоме.

Ако народ има мајку, онда му је мајка земља на којој живи. Она нас увијек изнова рађа и храни. Земља је вјечна родиља народа.

Чувајте је и љубите, чедо моје. Љубите јој не само поља и планине, и ријеке и море њено, него сваку њену стопу и сваку груду. Морате знати, чедо моје мило, да је у тој груди што може да стане на длан сва земља. Зато узмите своју земљу на дланове и не испуштајте је никада и ни за шта из својих руку, јер сте са том грудом земље у руци народ, а без те груде, празних шака, само скитнице међу народима
 
Па видели смо од Запада да је територија битна.

a narod nebitan...potpuno se slazhem...koliko stotina hiljada ljudi su poubijali?kakve experimente vrshe nad svojim nrodima,a o tudjim da ne govorim...uostalom ako je Drashkovic demokrata,shto to ne sprovede u svojoj kuci?
 
Meni je zanimljivije zbog čega Vuk kao odgovoran za ratne zločine još uvek nije u Hagu ?

Врло једноставно :

- Љубио шапу Мадлен Олбрајт и подржавао бомбардовање Србије
- Редован гост на "доручку са Председником"
- Интимус са сви Амбасадорима земаља које су нас бомбардовале
- Члан коалиције на Власти ...

Треба ли још ?????
 
Врло једноставно :

- Љубио шапу Мадлен Олбрајт и подржавао бомбардовање Србије
- Редован гост на "доручку са Председником"
- Интимус са сви Амбасадорима земаља које су нас бомбардовале
- Члан коалиције на Власти ...

Треба ли још ?????

:klap:

Meni Mare ne treba, nego ovim slepcima što prizivaju tu sotonu Draškovića ... Kao da je malo štete napravio :dash:
 
:klap:

Meni Mare ne treba, nego ovim slepcima što prizivaju tu sotonu Draškovića ... Kao da je malo štete napravio :dash:

i080.gif


Идем сад да се самопријавим и самобанујем због спама ....

a213.gif
a213.gif
a213.gif
 
Vuk Draskovic.......

Prvo,vec sam ovde pominjao da je jednog momka blizu mog kraja maloletnog poslao u rat,koji se naravno vratio u kovcegu.......feshta je bilo kada su ga babe dohvatile i krenule da gadjaju brasnom u Pekabeti.

Drugo....vojvoda od trafika,ne postoji veci procenat zloupotreba vlasti u istoriji covecanstvna nego za vreme Draskovica tamo gde je imao vecinu......tacno se znalo koliko kolika je tarifa ako hoces trafiku.

Trece....lord od stanova,koliko je u isto vreme stotina stanova capio to ni on ne zna......takodje sam svedok njegovog poklanjanja stanova za neke sitnije usluge,shmeker coek.

Cetvrto,ako niste znali pocetkom 90' shef Draskovicevog obezbedjenja je bio Knele.


Peto-.....iscenirao lazne pokusaje ubistva na samoga sebe.

Sesto......narkoman je,a i tacno se zna ko mu je tada marihuanu donosio na ruke.

Sedmo......izdajnik koji se nije nasao u Hagu,zbog cega zna se.

Osmo.....podrzava NATO,i da ne duzim dalje ovo su bile samo lakse stvari.

E da pod 9-lud je.
 
Вук Драшковић је Удбашки тројански коњ. 1991. сервиран је овом народу као свеж специјалтет из исте Удбашке кухиње.До данашњих дана је обајатио и обљутавео.
Замајава наивне преко 20 година.
Какве су то глупости: ЕУ и евроатланске интеграције немају алтернативу???
Ја то не разумем, па молим просветљене на овом пдф да ми појасне.
 
Vuk Draskovic.......

Prvo,vec sam ovde pominjao da je jednog momka blizu mog kraja maloletnog poslao u rat,koji se naravno vratio u kovcegu.......feshta je bilo kada su ga babe dohvatile i krenule da gadjaju brasnom u Pekabeti.

Drugo....vojvoda od trafika,ne postoji veci procenat zloupotreba vlasti u istoriji covecanstvna nego za vreme Draskovica tamo gde je imao vecinu......tacno se znalo koliko kolika je tarifa ako hoces trafiku.

Trece....lord od stanova,koliko je u isto vreme stotina stanova capio to ni on ne zna......takodje sam svedok njegovog poklanjanja stanova za neke sitnije usluge,shmeker coek.

Cetvrto,ako niste znali pocetkom 90' shef Draskovicevog obezbedjenja je bio Knele.


Peto-.....iscenirao lazne pokusaje ubistva na samoga sebe.

Sesto......narkoman je,a i tacno se zna ko mu je tada marihuanu donosio na ruke.

Sedmo......izdajnik koji se nije nasao u Hagu,zbog cega zna se.

Osmo.....podrzava NATO,i da ne duzim dalje ovo su bile samo lakse stvari.

E da pod 9-lud je.



e od sad ti menjamo nick u 9
 
Вук Драшковић је Удбашки тројански коњ. 1991. сервиран је овом народу као свеж специјалтет из исте Удбашке кухиње.До данашњих дана је обајатио и обљутавео.
Замајава наивне преко 20 година.
Тачно.
Квазичетник, квазимонархиста.

Убачен управо да компромитује те идеје.

Како ја увек кажем: Милошевић је лепо према себи направио "опозицију", те је несметано могао да влада толике године.

Замајавају народ и неки други производиисте удбашке кухиње још увек.
Треба и њих сем Вука поменути.


Какве су то глупости: ЕУ и евроатланске интеграције немају алтернативу???
Ја то не разумем, па молим просветљене на овом пдф да ми појасне.
У овом контексту, то је само једна у низу мантра коју врте политичари, у недостатку истинског плана и визије.
 

Back
Top