Vucicu zabranjen bilateralni susret sa Putinom, Putin se sastao sa Orbanom

Akset

Primećen član
Poruka
598
Vladimir Putin na velikom skupu drzava u Pekingu ima niz susreta sa razlicitim drzavnicima. Medju njima je Viktor Orban

TJFKPLYCGZNRZLJ4CEUD75YPDM.jpg


Postavlje se pitanje: ko je zabranio Vucicu bilateralni sastanak sa Putinom?
 

Vučić iz Pekinga: Video sam Putina, puca od samopouzdanja

Video sam predsednika Putina, nismo imali bilateralni susret, kratko smo razgovarali, on je imao važan i dug sastanak sa Sijem, rekao je Aleksandar Vučič, predsednik Srbije, u izjavi srpskim novinarima u Pekingu, gde učestvuje na međunarodnom ekonomskom i političkom forumu „Pojas i put“.
 

Vučić iz Pekinga: Video sam Putina, puca od samopouzdanja

Video sam predsednika Putina, nismo imali bilateralni susret, kratko smo razgovarali, on je imao važan i dug sastanak sa Sijem, rekao je Aleksandar Vučič, predsednik Srbije, u izjavi srpskim novinarima u Pekingu, gde učestvuje na međunarodnom ekonomskom i političkom forumu „Pojas i put“.

Da ga je video, to je verovatno, ali da je razgovaro (cak i vrlo kratko) to laze.. To je varijanta za njegove glasace.. Za Zapad je varijanta "video sam ga, ali nisam hteo sa njim da razgovaram".. Svi zadovoljni, jedino ovaj narod ovde grbav..
 
Gazde i šefovi iz MI6 su mu zabranili...

I njegov forumski savetnik @Jugoslav Čvarak ...

...
Председникy Републике Србије, Господинy Председникy Александpy Вучићy, nitko ne može ništa zabraniti.
On donosi odluke koje su u skladu s najboljim interesom Republike Srbije.
 
Gazde i šefovi iz MI6 su mu zabranili...

I njegov forumski savetnik @Jugoslav Čvarak ...

...

Kako ste gloopi

Cilj je ne izazivati poremećene centre moći da u besu ne naprave novu Igranku "hamas- Izrael" a to su u stanju kad su svesni da gube

Uzgred to što je predsednik Srbije tamo to je toliko važno i znači samo jedno: Srbija će opstati kao država

Za ove druge koji nisu bili tamo - pitanje je
 
Kako ste gloopi

Cilj je ne izazivati poremećene centre moći da u besu ne naprave novu Igranku "hamas- Izrael" a to su u stanju kad su svesni da gube

Uzgred to što je predsednik Srbije tamo to je toliko važno i znači samo jedno: Srbija će opstati kao država

Za ove druge koji nisu bili tamo - pitanje je
važno da je on pametan!

Gospodine Vučiću zašto ste podržali Hilari Klinton a ne Trampa pred nastupajuće izbore?
Pa zato što sam mnogo pametan! :D
 

Back
Top