VUČIĆ RAZBIO NATO JELENU: Milićka pobegla iz studija TV Pink!

Jebehs joj mater ,ima perverznu facu za, gang bang squad...

Јесте, али- нађи ти типове којима неће да "падне", кад их она зине са оним жабљим устима...?z:cry:
Можда је боље решење она геј- лезбо варијанта, са оним лажњацима; на пример, жене у црном против Нато јеце, а?
Мис'им, не знам, само предлажем...:zstidljivko:
 
Vučića optužuju da izbegava polemike sa protivnicima na televiziji, pa je ovo valjda poslužilo da ima na šta da se pozove kad ga pronovo prozovu, a da izbegne neke ozbiljnije protivnike. Biće zanimljivo videti da li će imati duel sa Jeremićem do prvog kruga izbora.
A šta tebi treba da znači taj njihov duel, ili bilo čiji duel:zblesav:
 
Vučića optužuju da izbegava polemike sa protivnicima na televiziji, pa je ovo valjda poslužilo da ima na šta da se pozove kad ga pronovo prozovu, a da izbegne neke ozbiljnije protivnike. Biće zanimljivo videti da li će imati duel sa Jeremićem do prvog kruga izbora.
A šta tebi treba da znači taj njihov duel, ili bilo čiji duel:zblesav:

Jel ti misliš da ćeš ti da znaš ko tu šta priča?

Jeremić je se već na prvom skupu dosta nalupo:zblesav:

Na lumperaj, pa možda nekako i ako se dobije Vučić, al to je sve, i ništa više od toga!

Tuga preostaje tužnicima.
 
Кад ће да разбије тиранију на Косову и Метохији?

Једномјесечни притвор Србину због четири "С" на јакни

Основни суд у Призрену одредио је једномјесечни притвор Бранимиру Глигоријевићу из села Новаке јер је носио маскирну јакну са ознаком четири "С".

095062.jpg


"Није ми јасно зашто је мој син ухапшен. У Призрен је отишао да набави намирнице и да помогне нешто у Храму Светог Ђорђа", рекао је Срни Бранимиров отац Бранко Глигоријевић.

Он је увјерен да хапшење његовог сина има везе са потјерницом и хапшењем бившег припадника терористичке Ослободилачке војске Косова Рамуша Харадинаја.

Адвокат Живојин Јокановић рекао је Срни да је најавио жалбу Апелационом суду, наводећи да је казна затвора за кривично дјело које се ставља на терет његовом клијенту од новчане до годину дана затвора.

Он је оцијенио да је неприхватљиво ухапсити Србина зато што је носио јакну са четири слова "С" и истакао да се Србима на Космету "не пише добро".

Јокановић каже да је убијеђен да ће Глигоријевић - један од петнаестак повратника у село Новаке код Призрена, бити ослобођен.

Бранимир Глигоријевић је отац двоје дјеце и запослен је у локалној амбуланти као медицински техничар.

У селу Новаке је до 1999. године живјело 500 Срба, а сада их је мање од 20 и међу њима је само двоје дјеце.

Извор: СРНА
 
FAKAT JE DA SRBIJA NIJE U NATO......................................a sve sto se u medijima prikazuje znamo od koga je i radi cega.

Ko pipne VUCICA imace posla sa mnom i sa jos 65 posto gradjana Srbije (svi srbi). NATO-Propaganda moze prevariti madjare, hrvate, crnogorce, rome, bugare............AL SRBINA NE MOZE. ................ODMAH LOCIRAMO "IZVOR"....................jes cuo JAMI?
 
Gledao od prvog do poslednjeg minuta. Ova Nato tetka je bila bas zajebana, isprozivala ga je za Pink i informer zesce, isprozivala je pink i Zeljka Mitrovica na njihovoj televiziji i to je pricala skoro 20 minuta.
Pricala je kako Dikovica treba spakovati u Hag jer je ratni zlocinac. I sto je naj zanimljivije, spomenula je kako se Jeremicu u informeru broje krvna zrnca i sl. Bas je bila neugodan sagovornik Vucicu, ali je on ipak izasao na kraju kao zesci pobednik kad joj je rekao da radi protiv interesa Srbije i kad je ona izasla napolje. Ko nije gledao, moze svasta da prica, ali ako je ono bila gluma, bila je gluma za oskara.
Svaka cast onda.

"ovce" imaju oci "sa strane" i vide sporedne stvari. One glavne stvari, koje stoje ispred njih i o koje ce se sapletu, ne primete.
 
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je gostujući na televiziji Pink da je Srbija zahvaljujući mudrosti i želji da izbegne sukobe i sačuva mir uspela to da uradi. Emisiju je obeležio i trenutak u kome je Jelena Milić prema unapred dogovorenom scenariju napustila studio


Što rek'o Dw.Vojislav Šešelj, svako ima pwavo da kowiguje svoj politički stav i da ga totalno pwomeni

Šifwa: kawabuwma, miwijevo, altina, bawajevo
 

Back
Top