Vučić pre 23 godine, i danas?

ko vam je draži?

  • vučić od 1993 do 2008

    glasova: 1 9,1%
  • ili vučić od 2008 do 2023

    glasova: 1 9,1%
  • nijedan/parizer/pede®

    glasova: 9 81,8%
  • ovaj od 2014/2017 prvi Prvi

    glasova: 0 0,0%
  • budući vučić

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    11
Kako bih to izveo? Vidiš ko je za šta kompetentan, vidiš mu prethodna radna iskustva, rezultate. Vrlo lako. Kako vidiš za Mesija da je dobar fudbaler? Npr.
Politika nije fudbal, kamo sreće da je.
Iako ima sličnosti.
Geopolitika još manje.
Ekonomska politika bliže je fudbalu nego bezbednosti.
Unutrašnja je kao golman, ako je loš, i politika će biti.
Šta bi gledao za koju oblast?
I istim se vodi i gospodin Vučić samo prvo je lojalnost vrhu belih vukova...
Sve su metaforički objasnili. Samo fudbaler i poput Mesija nije do sada to sve shvatio...

Mesija da hoće da polome polomili bi ga.
Ko i ovog lepog belog vuka što nas uči biti vučićima.
Jedino, šta misliš ko je zaštićeniji?

Hm, ko će od tih kompetentnih biti najkompetentniji? Zar 5.oktobra to nije bilo tako?
Zar Vesić ne zna najbolje da gradi?
Jer zna najvažnije, kako da bude vučić.

Gospodar vučića je vučica? A one sve blenu u...završi sam.

Kad razmišljam dublje, neka vučića.
Manje će zabrljati or recimo da imaš belog dvoglavog orla(mutiraćemo ga ako nema), belog medveda(uzećemo ga iz kaveza), belog orangutana(ako ne shvataš ko je onda nisi od primata) i belog tigra(oni postoje) kao najbolje u poslu ali nelojalne belom vuku u kavezu kao u zoo vrtu u Oradei, Romania...

Jedino, kad je vuk znao bilo šta drugo, posebno beli i slobodan, nego da brine uz pomoć vučica za vučićima...

Ako sam komplikovan, jbg, i vučićka matematika je toliko prosta da ni fudbaler ne može da je ukapira...

Sve je metafora.
Kao i sama stvarnost.
Redosled, rad, red, raspored drži Vreme zajedno....
Valjda...
 
https://n1info.rs/posts/video-vucic-na-pitanje-o-koaliciji-u-beogradu-verbalno-napao-novinarku-n1

Jel beli vučić jadan ili moćan kad se pravda vučicama i vučićima?

Jel skandal. Jel si prvi od Prvih, onda kako si nebitan vučić i nevin vuk u da ne kažem vukoje§ini...

Eh... Jel se pravi blesav ili stvarno misli da dno ne održava vrh, a vrh ne služi dno?

@Araon @Jugoslav Čvarak @GeorgeV
@Sizif
@kalis
@Patata Caliente
@fosilvaso slažem se, suštinski problem, slaganje i slaganje laži
Jedino što mi se stvarno stvarno svidelo kod čoveka kojeg je politika ubila u ovom veku kod nas, je to što je rekao da politika treba biti tražena konkurentna profesija, a ne ko ima veći štap...

@pertowic
 
"Neka budu svi pohapšeni, možete da pohapsite sve u Parlamentu, šta će vam opozicija. Tako je vladao Tito i Kim Il Sung. Oni su, otprilike, sve medije držali pod svojom kontrolom i kompletnu javnost držali pod svojom kontrolom, kao što to vi danas činite. I, nije nikakav problem. Mi smo to preživljavali. Bar nas radikale nemojte time da plašite. Možete, možda, ovde socijaliste. Mi smo skoro svi bili u zatvoru. Ja nisam bio u zatvoru, ali, znate, nekako se tužno osećam - svi moji bili, a ja nikako i ne bi bilo loše da to probam"
Izvor: otvoreniparlament.rs
Izjava njegova nakon DOSovog ekspozea premijera.


Nisam pametan ali stvarno nema boljeg vučića od Vučića...

Iako ne bih nikada glasao za današnjeg.
Pardon, sada ne bih ni za koga glasao...
:mrgreen:

Ali mi kažu ako ne prihvataš nijednu grupu političara onda prihvataš da onaj ko pobedi sa onima koji su pristali da pripadaju političkoj grupi ti mu daš podršku ne prihvatajući politiku politike koja se prihvata.
Eto, kao i ova previše proširena rečenica proste politike nema smisla tako nema i smisla da neko prihvata na nešto što nije potpisao ili potvrdio procesom prihvata političkog pravca pokondirenih politikanata....

U potpisu statistička greška.

Haha...svideo mi se deo izjave Zoranove gde je rekao da bi profesija političara trebala postati poželjna...Ali nije to tema...



Čekajući tenis, bolje da spavam..
Ali iskočila tema o prvom ekspozeu prvog premijera Srbije koji je hteo previše....:(
Kako završi tenis?
 
Kako završi tenis?
Dobio Janik. Oduvao Novaka...
A ovaj drugi ne znam iako gledah treći set...

U reketu, ne?

Čuo za Touch tennis?
Padel?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240126_160343.jpg
    Screenshot_20240126_160343.jpg
    67,4 KB · Pregleda: 1
Politika nije fudbal, kamo sreće da je.
Iako ima sličnosti.
Geopolitika još manje.
Ekonomska politika bliže je fudbalu nego bezbednosti.
Unutrašnja je kao golman, ako je loš, i politika će biti.
Šta bi gledao za koju oblast?
I istim se vodi i gospodin Vučić samo prvo je lojalnost vrhu belih vukova...
Sve su metaforički objasnili. Samo fudbaler i poput Mesija nije do sada to sve shvatio...

Mesija da hoće da polome polomili bi ga.
Ko i ovog lepog belog vuka što nas uči biti vučićima.
Jedino, šta misliš ko je zaštićeniji?

Hm, ko će od tih kompetentnih biti najkompetentniji? Zar 5.oktobra to nije bilo tako?
Zar Vesić ne zna najbolje da gradi?
Jer zna najvažnije, kako da bude vučić.

Gospodar vučića je vučica? A one sve blenu u...završi sam.

Kad razmišljam dublje, neka vučića.
Manje će zabrljati or recimo da imaš belog dvoglavog orla(mutiraćemo ga ako nema), belog medveda(uzećemo ga iz kaveza), belog orangutana(ako ne shvataš ko je onda nisi od primata) i belog tigra(oni postoje) kao najbolje u poslu ali nelojalne belom vuku u kavezu kao u zoo vrtu u Oradei, Romania...

Jedino, kad je vuk znao bilo šta drugo, posebno beli i slobodan, nego da brine uz pomoć vučica za vučićima...

Ako sam komplikovan, jbg, i vučićka matematika je toliko prosta da ni fudbaler ne može da je ukapira...

Sve je metafora.
Kao i sama stvarnost.
Redosled, rad, red, raspored drži Vreme zajedno....
Valjda...

Nije fudbal, naravno da nije, ali isto tako ne možeš uzeti čoveka koji je vodio pečenjaru i staviti ga za direktora jednog od najvažnijih preduzeća u državi, pa se čuditi kad to preduzeće doživi kolaps.

Evo, nama je i Ministarka za zaštitu životne sredine žena koja ne zna da sastavi dve rečenice, to vidim samo ja ili još neki koji su je tu i doveli? Za svaku poziciju je dovoljno raspisati realan konkurs, pa da vidiš. Ovako kad dovodiš po principu "ma, to je Perina kombinacija", naravno da ne valja.
 
Nije fudbal, naravno da nije, ali isto tako ne možeš uzeti čoveka koji je vodio pečenjaru i staviti ga za direktora jednog od najvažnijih preduzeća u državi, pa se čuditi kad to preduzeće doživi kolaps.

Evo, nama je i Ministarka za zaštitu životne sredine žena koja ne zna da sastavi dve rečenice, to vidim samo ja ili još neki koji su je tu i doveli? Za svaku poziciju je dovoljno raspisati realan konkurs, pa da vidiš. Ovako kad dovodiš po principu "ma, to je Perina kombinacija", naravno da ne valja.
Keramičar je najbolji. :mrgreen:

Misliš da oni koji bi sve da vode da mu trebaju pametniji od njega?
 
Uzimjući u obzir historiju, prem tome i sadašnje stanje ko rezultat toga, da li bi mogao bilo ko da bude mnogo drugačiji od Poglavice Malog Vuka? Lako je kritikovati kada nemaš dovoljno informacija o vođenju države? Plus još neke teške teme....
Ovo je zaista pitnje koga svako "dobronameran " (da citiram Slobodana Miloševića) mora sebi da postavi. Ako se odbace lični animoziteti , vlastite želje i idealne vlastite projekcije to o čemu pišeš nije bez osnova . Govorimo o 2000. godini gde je Srbiji već utvrđeno mesto u zadatom okviru pa prema tome već joj je određena utabana staza po kojoj može ići a varijacije na glavnu temu mogu biti samo minorne i tiču se dobrog ukusa to jest kulturi ponašanja političara , njegovo ranijem političkom pedigreu.
Srbiji je potrebno iskaknje iz zadatog koloseka, nešto slično kao to je izkočila iz zadatog okvira turske okupacije . Doduše takvo iskakanje može tražiti žrtve a i rizično je , eto primera Zorana Đinđića .
 

Back
Top