Vučić pre 23 godine, i danas?

ko vam je draži?

  • vučić od 1993 do 2008

    glasova: 1 9,1%
  • ili vučić od 2008 do 2023

    glasova: 1 9,1%
  • nijedan/parizer/pede®

    glasova: 9 81,8%
  • ovaj od 2014/2017 prvi Prvi

    glasova: 0 0,0%
  • budući vučić

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    11

Dozzimer85

Veoma poznat
Poruka
13.116
"Neka budu svi pohapšeni, možete da pohapsite sve u Parlamentu, šta će vam opozicija. Tako je vladao Tito i Kim Il Sung. Oni su, otprilike, sve medije držali pod svojom kontrolom i kompletnu javnost držali pod svojom kontrolom, kao što to vi danas činite. I, nije nikakav problem. Mi smo to preživljavali. Bar nas radikale nemojte time da plašite. Možete, možda, ovde socijaliste. Mi smo skoro svi bili u zatvoru. Ja nisam bio u zatvoru, ali, znate, nekako se tužno osećam - svi moji bili, a ja nikako i ne bi bilo loše da to probam"
Izvor: otvoreniparlament.rs
Izjava njegova nakon DOSovog ekspozea premijera.


Nisam pametan ali stvarno nema boljeg vučića od Vučića...

Iako ne bih nikada glasao za današnjeg.
Pardon, sada ne bih ni za koga glasao...
:mrgreen:

Ali mi kažu ako ne prihvataš nijednu grupu političara onda prihvataš da onaj ko pobedi sa onima koji su pristali da pripadaju političkoj grupi ti mu daš podršku ne prihvatajući politiku politike koja se prihvata.
Eto, kao i ova previše proširena rečenica proste politike nema smisla tako nema i smisla da neko prihvata na nešto što nije potpisao ili potvrdio procesom prihvata političkog pravca pokondirenih politikanata....

U potpisu statistička greška.

Haha...svideo mi se deo izjave Zoranove gde je rekao da bi profesija političara trebala postati poželjna...Ali nije to tema...



Čekajući tenis, bolje da spavam..
Ali iskočila tema o prvom ekspozeu prvog premijera Srbije koji je hteo previše....:(
 
Poslednja izmena:
"Neka budu svi pohapšeni, možete da pohapsite sve u Parlamentu, šta će vam opozicija. Tako je vladao Tito i Kim Il Sung. Oni su, otprilike, sve medije držali pod svojom kontrolom i kompletnu javnost držali pod svojom kontrolom, kao što to vi danas činite. I, nije nikakav problem. Mi smo to preživljavali. Bar nas radikale nemojte time da plašite. Možete, možda, ovde socijaliste. Mi smo skoro svi bili u zatvoru. Ja nisam bio u zatvoru, ali, znate, nekako se tužno osećam - svi moji bili, a ja nikako i ne bi bilo loše da to probam"
Izvor: otvoreniparlament.rs
Izjava njegova nakon DOSovog ekspozea premijera.


Nisam pametan ali stvarno nema boljeg vučića od Vučića...

Iako ne bih nikada glasao za današnjeg.
Pardon, sada ne bih ni za koga glasao...
:mrgreen:

Ali mi kažu ako ne prihvataš nijednu grupu političara onda prihvataš da onaj ko pobedi sa onima koji su pristali da pripadaju političkoj grupi ti mu daš podršku ne prihvatajući politiku politike koja se prihvata.
Eto, kao i ova previše proširena rečenica proste politike nema smisla tako nema i smisla da neko prihvata na nešto što nije potpisao ili potvrdio procesom prihvata političkog pravca pokondirenih politikanata....

U potpisu statistička greška.

Haha...svideo mi se deo izjave Zoranove gde je rekao da bi profesija političara trebala postati poželjna...Ali nije to tema...



Čekajući tenis, bolje da spavam..
Ali iskočila tema o prvom ekspozeu prvog premijera Srbije koji je hteo previše....:(


Skokom u budućnost...skupa sa @Jugoslav Čvarak -om...biram da mi je najbolji AVučić iz 2088. Tu mi je baš super...da ne kažem cool...

...
 
Vučić je tip koji je imao neka ubeđenja, ali je jako brzo shvatio da od toga nema ništa i da ne želi da bude večiti gubitnik, a takođe je i čovek koji je spreman baš na sve da ostvari svoje i poznaje psihologiju Srba. Takođe, dosta pomaže i to što strancima daje sve što žele, tako da će nas jahati dodatnih 20 godina.
Ili do 2088.

Tad će imati samo 118 godina...
Ako iko dočeka osim vučićevog vučića...
 
Биће прилике да се ово надокнади.
Ko je lud toliko?
To znači da svaki političar onda može.

To može jedino da se desi ukoliko Srbija nestane. Ponovo.
Poput kako su skinuli kralja posle "oslobođenja"...
Samo su ga oterali iz belog grada...

I ono što je najgore, pravićemo ga od blata.
Lud je koliko i ostali oko njega.
Pronicljiv, proračunat, i priman je...

10 godina na vrhu vlasti nije bio niko do sada, od Tita do danas...

@Jugoslav Čvarak
 
IMG_20240126_100356.jpg


Evoluira ko Pokemoni 👍
 
Ko je lud toliko?
To znači da svaki političar onda može.

To može jedino da se desi ukoliko Srbija nestane. Ponovo.
Poput kako su skinuli kralja posle "oslobođenja"...
Samo su ga oterali iz belog grada...

I ono što je najgore, pravićemo ga od blata.
Lud je koliko i ostali oko njega.
Pronicljiv, proračunat, i priman je...

10 godina na vrhu vlasti nije bio niko do sada, od Tita do danas...

@Jugoslav Čvarak

Ovako kako je on na vlasti može svako da bude, samo što se to zove diktatura i nije baš ok, nego narod postao mlak, slab, a on bije po leđima muški i uhlebljuje svakoga ko bi mogao da ga ugrozi.
 
Ko je lud toliko?
To znači da svaki političar onda može.

To može jedino da se desi ukoliko Srbija nestane. Ponovo.
Poput kako su skinuli kralja posle "oslobođenja"...
Samo su ga oterali iz belog grada...

I ono što je najgore, pravićemo ga od blata.
Lud je koliko i ostali oko njega.
Pronicljiv, proračunat, i priman je...

10 godina na vrhu vlasti nije bio niko do sada, od Tita do danas...

@Jugoslav Čvarak
Pa ja sve vrijeme tvrdim da Maršal Tito i Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић nisu (bili) na vlasti toliko dugo zbog toga što su to htjeli, već što im narod ne dozvoljava otići.
 
Pa ja sve vrijeme tvrdim da Maršal Tito i Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић nisu (bili) na vlasti toliko dugo zbog toga što su to htjeli, već što im narod ne dozvoljava otići.
Titu bilo do kraja života.
I ovaj je vrv osuđen da robuje politici i onima što ga vodaju preko Zemlje ko vučića vukući...nije mu lako s onima koji pitome vukove...
Vuče napred. Ko i Tito što je...

Ti glasao za Tita?
Za ovog gospodina politike glas daješ skoro svaki dan od kako je promenio sopstveni svemir....
Si glasao ikada za gospodara Vučića pre novog AV moda?

Eh, taj zaborav. Ko se seća Broza?
Tako će se sećati i AVa...pardon ABe...
 
Društvo najboljih, jednostavno.

To što si ti meni poznanik, ne znači da trebaš biti direktor jako bitne firme za društvo u globalu, ako si pre toga bio vlasnik pečenjare, a i to je upitno kako si postao i to.
Kako bi to izveo?

Svako je za sebe najbolji..a veruj ti možeš biti samo bolji od nekog drugog ali zaista najbolji, u ovom svetu, teško...

Osim ako nisi AB/V.
 

Back
Top