Vučić pozvao građane na svenarodni sabor u Nišu

korupcija.jpg
 
Ja ne znam kako ljudi ne shvataju da ovo više nije politika u pitanju da je vučić stvorio mafijašku organizaciju gde se slivaju i peru ogromne količine novca ..u početku su vučića olako shvatali nisu znali koliko je lud i opasan ili su se pravili da ne znaju ali ovo je sada toliko daleko otišlo da je jasno da on nikada neće dati normalne izborne uslove nikada neće dati medije biračke spiskove uvek će imati te svoje batinaše tužioce sudije uvek
će muljati kao što i sada svakoga laže i mulja..jasno je da on ne može da se sruši na ovaj način ..zna se kako se mafija ruši

Oružanim opštenarodnim ustankom ili iznutra pučem...

Piše sve u Političkoj teoriji (mada je više sakupljena praksa)
 
Благи Боже, шта ли ће обзнанити у Нишу? Жив нисам! Декларацију о одбрани и останку Ниша у Србији?

Пионирски парк је сачуван, Ниш је следећи!

Него, зна ли ко колика је дневница? Нисам никад оно баш био у Нишу, само пролазио, па би се могло отићи.

Кажу да је леп град.
 
https://www.021.rs/story/Info/Srbija/409741/Vucic-pozvao-gradjane-na-svenarodni-sabor-u-Nisu.html


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je građane da dođu na svenarodni sabor u Nišu 17. maja.

Ranije je najavljeno da će skup trajati tri dana.

"Otići ćemo da se obratimo ogromnoj većini građana Niša, pristojnih ljudi, da razgovaramo sa njima. Pozivam sve ljude da dođu 17. da čuju drugačiji program, čuće mnogo svojih sugrađana koji po prvi put ulaze u politiku. Da Niš bude grad napretka, novih fabrika, novih postrojenja, novih naučno-tehnoloških parkova i da mnogo brže napreduje nego u prošlosti. Očekujem da će neki prijatelji, koji su nam idejno i ideološki bliski, koji dobro razumeju šta se događa u Srbiji, a koji su i veoma popularni u našoj zemlji, da će nam se pridružiti na tom veličanstvenom skupu u Nišu", rekao je Vučić.


On je na svom Instagram nalogu poručio: "Vidimo se 17. maja u 18 časova".

Да не заврши дотични у истражном затвору тамо..

п.с. Признаде ономад да је на силу упао у УКЦ да би’ помогао унесрећенима.
 

Kako izgledaju pripreme za Vučićev „Svenarodni sabor“ u Nišu?​

Betadanas 11:45
Kako izgledaju pripreme za Vučićev Svenarodni sabor u Nišu? 1
Foto: Beta/Saša Đorđević

Na niškom Trgu kralja Milana jutros je počelo postavljanje bine za „Svenarodni sabor“ koji će, na poziv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, biti organizovan u tom gradu od 16. do 18. maja.

Saobraćaj u centru Niša je obustavljen a na trgu je više šlepera sa opremom iz kojih radnici istovaraju metalne šipke, ploče i druge delove bine.

Za sada nema šatora i štandova koji će, po nezvaničnim informacijama, biti postavljeni u okviru „Svenarodnog sabora“.

Radnici Javno-komunalnog preduzeća „Medijana“ peru kolovoz ispred zgrade Osnovnog suda na kome su studenti tokom protesta organizovanih proteklih nedelja iscrtali crvene šake i ispisali transparente.

Policijska uprava u Nišu saopštila je da će od sutra do 18. maja preduzeti „sve zakonske mere da javno okupljanje građana na području Niša protekne bezbedno, uključujući foto i video-snimanje na mestu održavanja skupa“.

„Svenarodni sabor“ organizuje Pokret za narod i državu a Vučić je u objavi na ličnom nalogu na Instagramu najavio da će u Nišu razgovarati „sa ogromnom većinom građana, pristojnih ljudi“.

„Pozivam sve ljude da dođu da čuju drugačiji program. Čuće mnogo sugrađana koji prvi put ulaze u politiku da Niš bude grad napretka, novih fabrika, novih postrojenja, naučno-tehnoloških parkova i da mnogo brže napreduje nego u prošlosti“, rekao je Vučić.

Studenti u blokadi niškog Univerziteta najavili su da će u subotu, 17. maja organizovati protest, ali za sada nisu saopštili gde će se okupiti.

Centralni događaj „Svenarodnog sabora“ najavljen je za subotu u 18 sati.
 
Опалац?! Па, зар крај толико "инсајдера", истраживачких новинара, медија и твитераша треба од Поноша да сазнајем(о) да је њ. е. председник Европског савета Антонио Кошта приликом боравка у Бгд. био на приватној вечери са АВ-ом у Јајинцима и "банчио целу ноћ"? Као и да је, сутрадан, на састанку са опозицијом, деловао "као да је пао с Марса".
 

Back
Top