Вучић: Нећу да одговарам на простаклук и примитивизам Захарове

oktobar49

Primećen član
Poruka
745
677z381-ZAHARVUCICBELAKUCA.jpg


http://www.politika.rs/scc/clanak/4...govaram-na-prostakluk-i-primitivizam-Zaharove

Портпаролка руског Министарства спољних послова извинила се због објаве на Фејсбуку уз објашњење да је желела да осуди Трампов однос према својим гостима

Битно је шта сам донео грађанима Србије, а не на чему сам седео, примећује председник Александар Вучић, поводом коментара који се баве протоколом и свим другим аспектима састанка у Вашингтону, а не споразумом.

Вучић је на питање новинара коментарисао изјаву бившег шефа шведске дипломатије Карла Билта да није знао шта све пише у споразуму, као и фотографије које је на Твитеру објавила Марија Захарова, али и оцене ТВ Ал Џазире да је ово за њега била најуспешнија недеља, од победе у Црној Гори, до победе у Вашингтону, те да су Србији предати кључеви Балкана, с чиме, како је нагласио, се не би се сагласио, иако би то неком и импоновало.

себи највише говори и Марија Захарова и примитивизам и простаклук који је показала говори о њој, а богами и о онима који су је ту поставили. Нека се они баве тиме, ја нећу да јој одговарам”, казао је Вучић и додао да разуме зашто је тако реаговала, јер је у Вашингтону било врло успешно, преноси Танјуг.

Портпаролка руског Министарства спољних послова Марија Захарова поставила је на Фејсбуку фотографију српског председника из Беле куће и испод ње објавила сцену прекрштених ногу глумице Шерон Стоун из филма „Ниске страсти”. Уз то је написала: „Ако сте позвани у Белу кућу, а столица је постављена као да вас испитују, седите као на фотографији испод, ко год да сте. Верујте ми”.

Такође, копредседавајући Европског савета за спољне послове, шведски дипломата Карл Билт објавио је на свом Твитер профилу видео са састанка у Белој кући уз коментар којим сугерише да председнику Србије до тог момента није било познато шта је све у папиру.

„Ево тренутка кад је председник Вучић обавештен да ће амбасаду у Израелу преселити у Јерусалим”, написао је Билт.
 
Al pazi ovo:

"О себи највише говори и Марија Захарова и примитивизам и простаклук који је показала говори о њој, а богами и о онима који су је ту поставили."

Bravo legendo! Jel ti to pomenu brata Putina?!
 
....казао је Вучић и додао да разуме зашто је тако реаговала, јер је у Вашингтону било врло успешно, преноси Танјуг....

Ljubomorna Marija na ogromne uspehe u Vasingtonu... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ljudi, kako se zove ova bolest?
 
Kremlj je odlepio izgleda. Mislim gde bi to Zaharova rekla da joj Putin nije naredio.

Putin je nervozan i sad se probudio i shvata da gubi BR i Srbiju. Napada Vucica a ne konta slepac da mu je Vucic maximum proruske politike sto će Ikad dobaciti u BG.

Mislim da padne Vucic na vlast će doći neki DOS 2. Posto u njemu neće biti Sekija normalno tu bi mogao da se pojavi eventualno Boskic koji bi gurao neki proruski fazon ali bi bio manjina.
 
Kremlj je odlepio izgleda. Mislim gde bi to Zaharova rekla da joj Putin nije naredio.

Putin je nervozan i sad se probudio i shvata da gubi BR i Srbiju. Napada Vucica a ne konta slepac da mu je Vucic maximum proruske politike sto će Ikad dobaciti u BG.

Mislim da padne Vucic na vlast će doći neki DOS 2. Posto u njemu neće biti Sekija normalno tu bi mogao da se pojavi eventualno Boskic koji bi gurao neki proruski fazon ali bi bio manjina.
namerno jeste rekla al sad zasto to je pitanje..satro nemaju veze sa ovim sporazumom dje ce i trampo da uzme deo kolaca..
 
Pazite šta vam sad kažem.Ako ne krenemo kao Belorusi ima sve Srbe da izuje iz cipela.Zapamtite ove moje reči.

auu brate pa nismo valda od pene da nestanemo ?

mnogo si smešan ako mislis da će Srbi da nestanu ako se okrenu od putinove kgb Rusije. Haha ne ide to tako. Stavise ako smo ikad ista uspeli da uradimo to je uvek bilo bez Rusa.

Karadjordje je pustio oko sebe gomilu Ruskih špijuna koji su ga izje6ali. Miloš je krenuo drugim putem, u se insvoje kljuse i dogovor sa Turcima. Rusi su odlepili je tih ne sluša pa ubacili Karadjordja da sruši Miloša, ali su osetili čvrsto.

1878 da nije bilo berlinskog kongresa možda ne bi zadržali ni Niš jer su ga Rusi planirali u velikoj Bugarskoj.

Balkanske ratove smo sami izneli, a i PSR smo završili bez Rusa komplet.

90takodje evo sad se sve više otkriva svakim danom da su Rusi delovali direkt protiv nas i opet smo uspeli nekako.

Itd...
 
Al pazi ovo:

"О себи највише говори и Марија Захарова и примитивизам и простаклук који је показала говори о њој, а богами и о онима који су је ту поставили."

Bravo legendo! Jel ti to pomenu brata Putina?!
Neka Dačića pošalje Zaharovoj da mu ova objasni kako točno treba sjediti

images (7).jpeg
 
Balkanske ratove smo sami izneli, a i PSR smo završili bez Rusa komplet.

Можда у неком паралелном универзуму. Па да Руси нису ушли моментално у рат, шта мислиш колико би војске могла АУ монархија и Немачка да пошаљу на Србију?
Да нису претили сепаратним миром са Немцима не би било ни српске војске ни солунског фронта.
 
Odlicna analiza vasingtonskih pregovora koje za "Regnum" iznosi Anna Filimonova:

https://regnum.ru/news/polit/3055207.html


США и Сербия: Трамп лишил Вучича «фигова листка»

SAD i Srbija: Tramp je lishio Vucica "lakmusovog lista"

Подробности: https://regnum.ru/news/polit/3055207.html
Любое использование материалов допускается только при наличии гиперссылки на ИА REGNUM.
 

Back
Top