Вучић: како су радикали и Демократе организовали напад на СНС

Да ли Радикали раде за Демократе?

  • Да, Радикали раде за Демократе

  • Не, Радикали су спас СрБства

  • Нисам сугуран/сигурна


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ni tebi nije čudno da bajčetinac i ljubitelj hrvatskih bajadera navodno pregovaraju u parizu, a da niko iz stranke za to ne zna?
I šta su ispregovarali? To valjda znate:mrgreen:
Radi elektrana k'o zmaj:hahaha:

Bajcetinac, i?
Sta mu mozete?!
To sto ponizavate ostatak Srbije, to govori o vama, ne njemu. Jedan Dusan Kovacevic, Milic od Macve(da ne nabrajam ostale) rodjeni su u selima, stavise, Dusan Kovacevic je iz Mrdjenovca, to je bas bas selo, ali zbog njega poznato diljem Srbije i sire.
To sto je mnogima jedina vrlina sto su nekim slucajem velegradski malogradjani, to opet govori o njima.
Bravo za Bajcetinu:lol:
Jedna Desanka Maksimovic je proslavila Brankovinu, pa?
Nije bila vredna da zivi jer nije rodjena u Beogradu?
Malo morgen, sto bi rekao pokojni Milosevic, Bog da mu dusu prosti!
 
Poslednja izmena:
Bajcetinac, i?
Sta mu mozete?!
To sto ponizavate ostatak Srbije, to govori o vama, ne njemu. Jedan Dusan Kovacevic, Milic od Macve(da ne nabrajam ostale) rodjeni su u selima, stavise, Dusan Kovacevic je iz Mrdjenovca, to je bas bas selo, ali zbog njega poznato diljem Srbije i sire.
To sto je mnogima jedina vrlina sto su nekim slucajem velegradski malogradjani, to opet govori o njima.
Bravo za Bajcetinu:lol:
I dalje ni jedan odgovor? :mrgreen:
Što se razbežaše ti investitori? Tražili im veliki reket?:think:
 
Čudno, sećam se kako si veličala šešelja i srpsku radikalnu stranku, a sada..... ove što su izdali šešelja, ideologiju i stranku ..... i što piju kiselu vodu sa canetom u parizu
:hahaha:

Pronadji gde JA pljujem Seselja, a ono sto je ostalo od radikala, to je obican sljam.
Ja branim svakoga ko se nadje u Hagu, ali sam kasno saznala da je Seselj autokrata..
E, samo kad bi pitao i ove koji su velicali Nikolica, ali, posto si ti sad radikal, nema sanse:p
 
Што ми је мило да видим како си се слизао са Тадикалима, па то ти је!

E, da mi je ko pricao ja bih rekla: Ala lazeess:hahaha:
Kad se setim njegovih napada na mene zbog radikala, pretrnem i sad:p
Doduse, sad je moderator i to vrlo opredeljen, valjda se to nesto promenilo samom FUNKCIJOM, kako to gordo zvuci:zcepanje:
 

Back
Top