Вучић: како су радикали и Демократе организовали напад на СНС

Да ли Радикали раде за Демократе?

  • Да, Радикали раде за Демократе

  • Не, Радикали су спас СрБства

  • Нисам сугуран/сигурна


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ne lupaj aleksandre tvoji vucic i nikolic su svesno isli na razbijanje SRS-a

da nisu hteli da razbiju SRS ne bi ukrali blanko ostavke...

Жао ми је колега. Ма колико ј ажелао да ви као мој колега будете у правуи, то није тачно.
Наиме, колико мене памћење служи
Тадикали си били савезници партиај ан власти целог свог постојања, нање-више.

Зар нису учествовали у нападу на генерала Панића и смењивали га?
Исто као ово данас,

Дакле, немојте тврдити нешто ако немате доказа.
Колега Тихи, јасно је да је прво нападнут Николић. У то време су Радикали славили Вучића говорећи све лепо о њему јер нису знали коме ће се приклонити.

На крају је све кулминирало смоубиством странке када су избацили Николића.
А о Вучићу су Тадикали говорили све лепо док није стао уз Тому.

Тада он постаје "*******и" и како све не:) :hahaha::hahaha::hahaha:

Дакле колега ако желите нешто да устврдите, морате да докажете.
Данас, Тадикалиотворено напоадају највећу опозициону партију, СНС, и док ДС продаје Рашку. Сваки потез Тадикала руши опозицију и подржава власт.

Волео бих ако можете да побијете моју тврдњу да ДС има користи од сваког потеза Тадикала.
 
I za ovo javljanje , završila bih sa ovim citatom, a ti Aleksandre, kao promoter bajčetinca i verni branitelj vučića , a ovde prisutan kao njihov član , pokušaj da opovrgneš sve ove dokaze o Jorgobanki i njenim "poslovima "?!?:):per:

citat:

___________________

Citat:
Original postavio другарица
Мислим да од ових напредњака ангажованих да бране своје лидере по форуму нико није седео у СРС довољно дуго да буде упућен са каквом женом имају посла и шта је радила током деведесетих али вероватно они знају неке новије и свежије ствари које ми не знамо па би био ред да поделе са нама

_______________

:hvala::klap::ok::)

Јеси ли истетовирала Тачија на свом телу? :per:
Твоје речи су биле да би гласала за тог србоубицу?
 
Јеси ли истетовирала Тачија на свом телу? :per:
Твоје речи су биле да би гласала за тог србоубицу?

file.php


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Жао ми је колега. Ма колико ј ажелао да ви као мој колега будете у правуи, то није тачно.
Наиме, колико мене памћење служи
Тадикали си били савезници партиај ан власти целог свог постојања, нање-више.

Зар нису учествовали у нападу на генерала Панића и смењивали га?
Исто као ово данас,

Дакле, немојте тврдити нешто? ако немате доказа.
Колега Тихи, јасно је да је прво нападнут Николић. У то време су Радикали славили Вучића говорећи све лепо о њему? јер нису знали коме ће се приклонити.

На крају је све кулминирало смоубиством странке када су избацили Николића.
А о Вучићу су Тадикали говорили све лепо док није стао уз Тому.

Тада он постаје "*******и" и како све не:) :hahaha::hahaha::hahaha:

Дакле колега ? ако желите нешто да устврдите, морате да докажете.
Данас, Тадикалиотворено напоадају највећу опозициону партију, СНС
, и док ДС продаје Рашку. Сваки потез Тадикала руши опозицију и подржава власт.

Волео бих? ако можете да побијете моју тврдњу да ДС има користи од сваког потеза Тадикала.

О ДРАГО НАШО СРБСКО ГРАМАТИКО!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:



"УСТВРДИТЕ" !?

Је л' ово неки новокомпоновани Српски!? :eek::eek::eek::dash::dash::dash:

"највећу опозициону партију, СНС"
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Питао сам те једном, али си избегао да одговориш, па хај'мо још једном!!!

Шта ћеш урадити, по питању политичке оријентације и опредељености, ако напредњаци склопе коалицију са било каквим обликом "жуте групе"!?
 
Било је питање времена кад ће се и Маја окренути против ових дивљака а сетимо се да је пре само пар месеци Тома звао у СНС. Мени се чини да радикали раде пре свега у своју корист која је у неку руку корист и Демократске странке и само нека тако наставе.
А Вучић толико лаже да је то ненормално. Полиграф може да превари свако ко је иоле смиренији а он са толиким искуством у лагању то може да уради кад пожели.
 
Било је питање времена кад ће се и Маја окренути против ових дивљака а сетимо се да је пре само пар месеци Тома звао у СНС. Мени се чини да радикали раде пре свега у своју корист која је у неку руку корист и Демократске странке и само нека тако наставе.
А Вучић толико лаже да је то ненормално. Полиграф може да превари свако ко је иоле смиренији а он са толиким искуством у лагању то може да уради кад пожели.

Ti si beše član DS-a?:per:
 
Не бих се ја тако "шалио" са шефовима!!! :per::per::per:

Па барем Енч то не крије,:worth::worth::worth:
као поједини љигавци!!!:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Драго ми је да се толико лепо слажете ви Тадикали и Демократе:per:
То је оно о чему причам.
:super::super::super::super::super::super::super::super::super:
 
Драго ми је да се толико лепо слажете ви Тадикали и Демократе:per:
То је оно о чему причам.
:super::super::super::super::super::super::super::super::super:

Ти неке ствари не да нећеш,............. него ...............НЕ МОЖЕШ ДА СХВАТИШ!!! :sad2::sad2::sad2:

ЖАЛОСНО ЈЕ ДА,
у данашње време,
НЕКО ГАЈИ ТУЂЕ МИШЉЕЊЕ..................У СВОЈОЈ ГЛАВИ!!!:sad2::sad2::sad2:
 
evo i Maja Gojkovic demantovala Nikolica.....ua lazovi..
http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=372885
Gojkovićeva o izgradnji elektrane

23. jul 2009. | 16:34 | Izvor: B92

Novi Sad -- Maja Gojković kaže da je bilo investitora zainteresovanih za izgradnju termoelektrane u Novom Sadu, ali da ne zna da su u tom poslu posredovali Nikolić i Vučić. :hahaha:
Bivša gradonačelnica Novog Sada kaže da je 2007. postojala inicijativa nekoliko inostranih kompanija da na privatnom zemljištu izgrade termoelektranu. Potencijalne investitore je, kaže, videla samo jednom i to kada su u prisustvu ruskog ambasadora kompanije potpisivale međusobni ugovor.
Gojkovićeva kaže da nije znala da su njene bivše stranačke kolege Aleksadar Vučić i Tomislav Nikolić posredovali u tom poslu. :think:

“Niko iz moje bivše stranke me nije informisao da će bilo ko iz SRS-a, u bilo kom svojstvu odlaziti u inostranstvo, a vidim da se sada spominje Francuska, Rusija, Švajcarska. Niko me nije obavestio da su odlazili na razgovore, niti me je bilo ko obavestio o rezultatima tih pregovora”, kaže ona. :worth:

Pa ko su onda ti fantomski investitori iz Rica?:think::mrgreen:
 
Рецимо Тихи је поставио тему како је Тадић продао рашку Муслиманима и Турцима.
То је урађено управо у тренутку када су тадикали напали СНС преко режимских новина.

И сада?
Ко ради за Тадића и одвлачи пажњу од рушења земље?

Tihi?:eek::think:
 
Рекла је да није информисана и да није знала.
Не да до тога није дошло. велика је то разлика... ко уме да чита.

A otkud srednjoškolac bajčetinac na pregovorima u Ricu za koje ne zna ni Maja ni stranka ni niko odrugi osim njega i vučića? A tiče se, navodno, elektrane u novom sadu?
Jel moguće da možeš da pojedeš ama baš sve što ti ova dvojica serviraju?:mrgreen:
 
A otkud srednjoškolac bajčetinac na pregovorima u Ricu za koje ne zna ni Maja ni stranka ni niko odrugi osim njega i vučića? A tiče se, navodno, elektrane u novom sadu?
Jel moguće da možeš da pojedeš ama baš sve što ti ova dvojica serviraju?:mrgreen:

Паа,:think::think::think:.................................мора да је у питању............... ШУП!?:think::think::think:
 
Ti si beše član DS-a?:per:

Да и планирам то да будем све док ДС испаљује Тому на сваким изборима и уопште ми не смета да, у циљу одвлачења тог сељака са власти, сарађују са СПС, СРС, ДСС или неким другим ко није Чеда :zper: А ако дође до коалиције СНС-ДС онда ћу се већ забринути мада најискреније не видим да се то спрема ;)

А ти си беше причао да ниси члан СНС-а а потрошиш барем 3 сата дневно радећи у њиховом интересу? :zper:
 
A otkud srednjoškolac bajčetinac na pregovorima u Ricu za koje ne zna ni Maja ni stranka ni niko odrugi osim njega i vučića? A tiče se, navodno, elektrane u novom sadu?
Jel moguće da možeš da pojedeš ama baš sve što ti ova dvojica serviraju?:mrgreen:

Немој молим те, он је сада дипломирани правник (купио диплому у Крагујевцу) :lol:
 
A otkud srednjoškolac bajčetinac na pregovorima u Ricu za koje ne zna ni Maja ni stranka ni niko odrugi osim njega i vučića? A tiče se, navodno, elektrane u novom sadu?
Jel moguće da možeš da pojedeš ama baš sve što ti ova dvojica serviraju?:mrgreen:

Tebe je trebalo da pita(ju):p
Cije ti jedes?
Sto ti radikali serviraju?
Bljak:lol:
 
Ni tebi nije čudno da bajčetinac i ljubitelj hrvatskih bajadera navodno pregovaraju u parizu, a da niko iz stranke za to ne zna?
I šta su ispregovarali? To valjda znate:mrgreen:
Radi elektrana k'o zmaj:hahaha:
Sve sto radikali spreme u zutoj kuhinji, ja macku o rep!
Ne ne znam, ali poznavajuci njih dvojicu, znam da nisu kadri uciniti nista lose za Srbiju, a ne znam sta je Nata radila u Briselu, ali, nesto se ucutala. Sta god da je, nije joj poslo za rukom, da ne kazem nogom:p
 
Sta god da je, ali daleko stize, a tek ce!
Ostavi neke "diplomce" daleko iza sebe:D

Па јесте, нико не спори. У глупости, необразованости и лоповлуку многи су далеко иза њега. Али није проблем тај човек који се у Утиску недеље ишчуђавао кад је чуо да се у школама учи и латиница већ су проблем они којима су видици толико уски да га вирају за вожда. :lol:
 
Sve sto se radikali spreme u zutoj kuhinji, ja macku o rep!
Ne ne znam, ali poznavajuci njih dvojicu, znam da nisu kadri uciniti nista lose za Srbiju, a ne znam sta je Nata radila u Briselu, ali, nesto se ucutala. Sta god da je, nije joj poslo za rukom, da ne kazem nogom:p
Ništa nisi odgovorila, tako možeš do sutra.
Gde su ruski investitori? Gde su ruske investicije u ns o kojima su pregovarali. Zašto o tome ne zna ništa ni ruska ambasada? Ni maja gojković? Koji je rezultat pregovora? Čemu tajni pregovori u Parizu, zašto se "rusi" kriju i ne dodju u srbiju?
Šuplja priča, ali eto..... ima ko u to veruje:mrgreen:
 

Back
Top