Vučić izgubio Beograd?

Milosevic je bio protiv zapada. Tu nema spora. Posle 5.10.2000. su se drasticno popravili odnosi.
Ni Vucic ih nije pokvario.
Milošević je bio Mason visokog ranga, pio je rujno vino sa Rokfelerom i Rotšildom i došao je iz zapadnih bankarskih krugova.
Kakvo crno protivljenje zapadu - to je žvaka za boraniju.
Zadnjih 120 godina britanci kontrolišu ovu teritoriju i ovde skoro isključivo vladaju njihovi agenti.
 
Вучић је намерно предао Београд,

јер су га из иноземства превише притискали што власт има од председника до последње месне заједнице.

Битно је да изгуби на нивоу Републике.

Ако не изгуби сад, јахаће до 2027. године, а тада ће од Србије остати само прах и пепео ако не оде 17. децембра у 21. час.
Postoji opasnost i da ne ode 17. decembra. Mnogi i iz opozicije rade na tome.
 
Зашто би иначе расписао београдске изборе кад је свима јасно да се једва провукао пре годину и по дана, а да данас има мању подршку.

Остало је још две и по године до краја мандата тренутне градске власти, а он расписује изборе за Београд без разлога.
Tako je i Milošević pogrešio 2000.
 

Vučić: Interesi spoljnih sila i domaćih tajkuna nemaju veze sa zdravim razumom​

10:23 29.11.2023 (Osveženo: 10:27 29.11.2023)
Aleksandar Vučić  - Sputnik Srbija, 1920, 29.11.2023

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su interesi pojedinih spoljnih sila i domaćih tajkuna toliki da to nema veze sa zdravim razumom.
On je to rekao za tv Hepi, govoreći o predizbornoj kampanji i dodao da je bitno u kampanji govoriti o ljudima i potrebama građana, a ne o tome kroz šta morate da prođete da biste preživeli političare u Srbiji koji misle da imaju podršku zapada.
On je kazao i da su desetine miliona evra uložene u svrgavanje vlasti.

"Nema razlike u svakom danu. Ni vremenska prognoza ne može bez Vučića. Navikao sam da mi je svejedno, ali i u vremenskoj prognozi sam kriv. Kada je sunce teramo ljude da rade po vrućini, kada je sneg i kada domaćinstva nemaju struju, sneg je iznenadio Vučića i njegove", rekao je on.
Vučić je podsetio je da sutra kreće isplata jednokrate pomoći penzionerima od 20.000 dinara, a prekosutra socijalna pomoć.
Takođe je dodao da veoma brzo kreće isplata pomoći od 10.000 dinara za srednjoškolsku decu.

"Mislim da je to lepa mera koja je obradovala građane", kazao je Vučić, gostujući na TV Hepi, dodavši da je stopa javnog duga na 51 odsto uprkos svemu.
On je komentarisao kritike i upućene na račun vlasti iz opozicionih medija, a u vezi roditetelja ubijene dece iz "Ribnikara".
On je rekao da je jedna od liderki opozicije, predsednica stranke Zaveznici, komentarisala nešto o čemu ništa ne zna.
Lideri opozicije, koji su organizovali proteste "Srbija protiv nasilja", ni saučešće porodicama ubijene dece nisu uputili, podsetio je on.
 
Зависи ко и како рачуна ту стопу јавног дуга. Шта улази а шта не улази у формулу.

Не бих се изненадио када изгубе изборе за 4 године да у Влади седе неки други људи и да нам објаве да дуг није 51%, већ 81%
 
Зависи ко и како рачуна ту стопу јавног дуга. Шта улази а шта не улази у формулу.

Не бих се изненадио када изгубе изборе за 4 године да у Влади седе неки други људи и да нам објаве да дуг није 51%, већ 81%
Ne. Kontrolu vrsi MMF ,kazu nije lose kako je bilo . Procentualno dug je i smanjen jer BDP porastao na 69milijardi evra. Kad predjemo 100 nema zime za Srbiju.Srednje razvijena zemlja ,normalan zivot sa vise para dolaze i bolji odnosi u drustvu,veca kultura.
 
Ne. Kontrolu vrsi MMF ,kazu nije lose kako je bilo . Procentualno dug je i smanjen jer BDP porastao na 69milijardi evra. Kad predjemo 100 nema zime za Srbiju.Srednje razvijena zemlja ,normalan zivot sa vise para dolaze i bolji odnosi u drustvu,veca kultura.
:fdlan:... ох, не,... БДП ... како код нас рачунају ту превару

БДП=производ(течност) + услуге(пена)


1701261418610.png


Нама је пао производ, а услуге нарасле... :fdlan:
 
Srbija ima jednu od najsporijih stopa rasta BDP-a u regionu. Sam taj pokazatelj ne bih podcenjivao (ni usluge nisu za bacanje, i to je deo ekonomije) ali mi tu ne stojimo najbolje. Recimo Hrvatska je bolja po glavi stanovnika.
 
Kakav bre BDP?
Mi se hvalimo da imamo najveći BDP (od svih komšija u regionu) od 62.859.
- A naš sused RUMUNIJA ima 303.134 što imaju pet puta veći BDP od SRBIJE, ali naši ne spominju to!
Zašto?
Onda o čemu pričati više! :huh:
Pa toliko je i veca,20m.stanovnika,ima naftu,gas izlaz na more i ulaz iz mora u Dunav,EU. Proevropsku vlada ,smanjila korupciju. Posto su romanski narod Italija otvorila na stotine fabrika.
 
Зависи ко и како рачуна ту стопу јавног дуга. Шта улази а шта не улази у формулу.
Не бих се изненадио када изгубе изборе за 4 године да у Влади седе неки други људи и да нам објаве да дуг није 51%, већ 81%
Manipulacija zbog besmislenog kursa dinara.
Bar upola, a možda i duplo je veća zaduženost u odnosu na BDP.
 

Back
Top