Вучић из Монака напао српске медије: Подржавате Русију без икакве објективности

Narod podrzava Rusiju zato sto je na strani pravde i istine.
Ti si neki od ovih s druge slike:


31b386aada91b574db75cd985300ae42.jpg
 
Na osnovu toga da je ljubav prema Srbiji veca. To povlaci da je veca nego ljubav prema Rusiji u slucaju da treba da se odabere strana...A vucic upravo ima tu situaciju.
to je tvoja interpretacija ali izgleda tvoj problem je sto je tvoja ljubav prema rusiji kud i kamo veca od one prema sopstvenoj zemlji Srbiji a ja se licno zalazem za neutralnost dosta je nasih ljudi i dece ginulo za neke ideale i onda svaki svetski rat nam natovare zlo koje nam je ubijali decu i slalo u logore poput alijinih malih i kurvata
 
to je tvoja interpretacija ali izgleda tvoj problem je sto je tvoja ljubav prema rusiji kud i kamo veca od one prema sopstvenoj zemlji Srbiji a ja se licno zalazem za neutralnost dosta je nasih ljudi i dece ginulo za neke ideale i onda svaki svetski rat nam natovare zlo koje nam je ubijali decu i slalo u logore poput alijinih malih i kurvata

Nit zareza, nit tačke... :rotf:
Ta mantra "dosta naše dece je ginulo" može da potekne samo iz NVO građanskog sektora i od strane p*dera Aleksandra Vučića koji nije držao pušku ni 1992 ni 1999! :guza:
 
Nit zareza, nit tačke... :rotf:
Ta mantra "dosta naše dece je ginulo" može da potekne samo iz NVO građanskog sektora i od strane p*dera Aleksandra Vučića koji nije držao pušku ni 1992 ni 1999! :guza:
upravo ova mantra da treba da se gine za druge je i dovela do stradanja srba u oba svetska rata zato su srbi najvise stradali od svih a onda nam na ledja navalili alijine male i kurvate koji su parazitirali na srpskom stradanju i izbegli kaznu za sva svoja nedela
 
Poslednja izmena od moderatora:
to je tvoja interpretacija ali izgleda tvoj problem je sto je tvoja ljubav prema rusiji kud i kamo veca od one prema sopstvenoj zemlji Srbiji a ja se licno zalazem za neutralnost dosta je nasih ljudi i dece ginulo za neke ideale i onda svaki svetski rat nam natovare zlo koje nam je ubijali decu i slalo u logore poput alijinih malih i kurvata
Ne, mene zanima kako razmisljaju sns clanovi i simpatizeri koji su vecinom rusofili. Ja sam proevropski orijentisan ako je to bitno za ovaj razgovor.
Zanima me koliko ce tih clanova sekte promeniti svoj stav prema rusiji jer je vucic rekao da su oni sad losi momci. To moze da dovede do raskola u stranci na prozapadni i proruski deo, sto bih iskreno voleo da se desi.

Meni to ni dan danas nije nista ni ruzno niti sam traumirana zbog toga.
Ovo je katastrofa, ovi mamlazi sa druge slike.
Mene nervira to sto je bilo deci nametnuto kao dogma. I da moraju da obozavaju mrtvog Tita.
 


Док је било слободних избора, Украјинци су бирали Јануковича.


Је л' то беше онај што је пуц'о на свој народ и што данас 'лади уауа у Москви.. :think::think:
 
Mislim da je pucao u one isprdke sto su spalili zive ljude. Nacisti ili tako nesto se zovu

Злочин је у то нема сумње злочин. И украјинске власти су од 2014. премало учиниле за гоњење починилаца. Али ако си председник државе и пуцаш на свој народ онда је то дно дна у најмању руку.
 
Злочин је у то нема сумње злочин. И украјинске власти су од 2014. премало учиниле за гоњење починилаца. Али ако си председник државе и пуцаш на свој народ онда је то дно дна у најмању руку.
Jos gore ako ih palis. Najcrnje od svega je da navodne demokratske zemlje vrse pritisak na nas da stanemo na stranu nacista. Posto su nacisti na vlasti u Ukrajini. Ali bre nacisti!!! Zapad podrzava naciste. Ej bre, ti nacisti hoce da nas istrebe. Ubijali su nam decu, bebe.. pocinili su masakre nad nama i mi treba sada da podrzimo njihove naslednike. Ovi nasi su ******* idioti sto ne umeju da im sve to kazu na pravi nacin. Treba da uzme utoku onaj nas i da im pica medjunoci kada mu to govore. I drugi treba da prate njegov primer. Ali bre nacisti… ej….
 
Jos gore ako ih palis. Najcrnje od svega je da navodne demokratske zemlje vrse pritisak na nas da stanemo na stranu nacista. Posto su nacisti na vlasti u Ukrajini. Ali bre nacisti!!! Zapad podrzava naciste. Ej bre, ti nacisti hoce da nas istrebe. Ubijali su nam decu, bebe.. pocinili su masakre nad nama i mi treba sada da podrzimo njihove naslednike. Ovi nasi su ******* idioti sto ne umeju da im sve to kazu na pravi nacin. Treba da uzme utoku onaj nas i da im pica medjunoci kada mu to govore. I drugi treba da prate njegov primer. Ali bre nacisti… ej….

Нема нациста у Кијеву на власти. Било је екстремних елемената у Мајдану и у неким добровољачким јединицама али се то до данас довело у ред.
 
Нема нациста у Кијеву на власти. Било је екстремних елемената у Мајдану и у неким добровољачким јединицама али се то до данас довело у ред.
Ma kakav red, nacisti vladaju Ukrajinom. Zna se ko je pobedio na izborima
 

Back
Top