Vucic besan na sud zbog oslobadjanja Miskovica:"Neka vam drzavu vode tajkuni ja necu"

Uopšte se ne zezam. U poslednje dve rečenice.

Mrtav sam ozbiljan
, pa ću ovo ponovo da napišem, da naši u Službi mogu da vide (pošto se Šef vraća za koji dan):

Jedino što me u ovom momentu sprečava da vas obalim sa vlasti je što još nismo napravili zamenu.

Žuti ološ ne želimo da vidimo ponovo.
mislim,..stvarno
 
Trebalo bi da plati drzava Srbija, ona koja ih je osudila VAN zakona.

U kapitalizmu ako neko ISKORISTI RUPE U ZAKONU i na osnovu njih se obogati - to nije nikakav greh, to je POZELJNO....

Ako KRSI neki zakon - e to je kaznjivo.

A ja vidim da su svi ti biznismeni samo koristili SLABOSTI ZAKONA u onom vremenu, a oni nisu bili krivi sto su zakoni bili slabi....

Tačno, ali tada ozbiljna država istog momenta menja zakon i sprečava rupe, za razliku od naše gde su rupe namerno pravljene i gde su napravljeni opozitni zakoni, po jednom može, po drugom ne može ... što bi se reklo more bit bidne, more bit ne bidne

A sad oboriti te zakone iz prošlosti je nemoguće, jedino da nam je država toliko jaka i da smo mi moralno toliko isprofilisani pa da se dogodi nešto kao izjava za Enron (parafraziram) -

Niko nema pravo ma koliko da je moćan , ma koliko da ima novca da se igra sa tudjim životima za rad lične dobiti... i naravno to se kazne pojedini sa višegodipnjim robijama.

Ovde po zakonu možeš upropastit fabriku, ljude bedno plaćati i mobingovati, opteretiti kreditima i izvući keša koliko god ti treba i pri tome još važiti za "uspešnog i sposobnog privrednika" i stub privrede države...
 
Srbija savim dobro napreduje nakon sto je bila razbijena od strane zlocinackog rezima S.M.

Ala nas ti zamajavaš ...


ovo crveno boldovano je tako moralno i poučno ....

- - - - - - - - - -

srbija je sasvim normalna.

a ti? nije obavezno da si u vinklu, radi sta oces

O čemu ti to ?

Jel ti razumeš šta je trenutna dilema Vladaoca Vučić o presudi Miškoviću: Evo nek tajkuni vode državu
 
Tačno, ali tada ozbiljna država istog momenta menja zakon i sprečava rupe, za razliku od naše gde su rupe namerno pravljene i gde su napravljeni opozitni zakoni, po jednom može, po drugom ne može ... što bi se reklo more bit bidne, more bit ne bidne

A sad oboriti te zakone iz prošlosti je nemoguće, jedino da nam je država toliko jaka i da smo mi moralno toliko isprofilisani pa da se dogodi nešto kao izjava za Enron (parafraziram) -

Niko nema pravo ma koliko da je moćan , ma koliko da ima novca da se igra sa tudjim životima za rad lične dobiti... i naravno to se kazne pojedini sa višegodipnjim robijama.

Ovde po zakonu možeš upropastit fabriku, ljude bedno plaćati i mobingovati, opteretiti kreditima i izvući keša koliko god ti treba i pri tome još važiti za "uspešnog i sposobnog privrednika" i stub privrede države...

U pocetku je to bila zbrka oko promene sistema....

Donoseni su zakoni sa mnogo rupa pa su se hrabri i lukavi obogatili...

Ti zakoni se danas ne menjaju jewr jos uvek u glavama Srba traje borba izmedju kapitalizma (mozak) i srca (socijalizam).

Ogromna vecina Srba ni dan danas ne razume ni ne prihvata kapitalizam.

Ne postoji ni jedan narod na svetu gde je socijalizam ostavio dublji oziljak nego kod Srba.
 
Додао бих још да Мишко сад може да тужи Србију за незаконито притварање и одузимање пасоша, као и наношење душевне боли и узме милионе од нас.
То ће му бити награда што је био саучесник у овој лакрдији.

Ne moze da tuzi. Daj malo se kontrolisi u pisanju postova...
 
Ala nas ti zamajavaš ...


ovo crveno boldovano je tako moralno i poučno ....

- - - - - - - - - -



O čemu ti to ?

Jel ti razumeš šta je trenutna dilema Vladaoca Vučić o presudi Miškoviću: Evo nek tajkuni vode državu


Tebi macko nije jasno da je Srbija iz rata izasla tako ostecena, razbijena i satanizovana, da nije im ala dobru politiku danas bi se vratili u kameno doba ne bi imali ni beznina, ni hrane, ni odece...

Samo zahvaljujuci DOBROJ POLITICI danas im ate sve kao jedna normalna drzava, samo kratko vreme posle unistavajuceg rata.
 
Tebi macko nije jasno da je Srbija iz rata izasla tako ostecena, razbijena i satanizovana, da nije im ala dobru politiku danas bi se vratili u kameno doba ne bi imali ni beznina, ni hrane, ni odece...

Samo zahvaljujuci DOBROJ POLITICI danas im ate sve kao jedna normalna drzava, samo kratko vreme posle unistavajuceg rata.

Blajbi, tvoja glupost prosto zrači, javi se Kimu da te ugradi u projektil...
 
Ne moze da tuzi. Daj malo se kontrolisi u pisanju postova...

Ako je bilo nezakonito - moze da tuzi, zasto ne bi mogao?.

I da tazi veoma demelu ostetu.

- - - - - - - - - -

Blajbi, tvoja glupost prosto zrači, javi se Kimu da te ugradi u projektil...

Javite se vi Kimu, iamte bas njegov mentalitet.
 
Pravda za Miskovica .

Od pocetka je jasno da je ceo slucaj iskonstruisan ne bi li tadasnji ministar odbrane dobio odskocnu dasku za svoju dalju politicku karijeru.

Slicno je uradio i Sloba kada je naredio hapsenje Azema Vlasija koji je takodje posle visemesecnog sudjenja oslobodjen .

Treba napomenuti da je Apelacioni sud doneo jednoglasnu odluku , znaci nema ni mrve sumnje o tome da li je optuzeni nevin .

Pametnom dosta
 
Tebi macko nije jasno da je Srbija iz rata izasla tako ostecena, razbijena i satanizovana, da nije im ala dobru politiku danas bi se vratili u kameno doba ne bi imali ni beznina, ni hrane, ni odece...

Samo zahvaljujuci DOBROJ POLITICI danas im ate sve kao jedna normalna drzava, samo kratko vreme posle unistavajuceg rata.

Pusti me te tvoje dekadencije, kukavičluka i nemorala ...
 
U pocetku je to bila zbrka oko promene sistema....

Donoseni su zakoni sa mnogo rupa pa su se hrabri i lukavi obogatili...

Ti zakoni se danas ne menjaju jewr jos uvek u glavama Srba traje borba izmedju kapitalizma (mozak) i srca (socijalizam).

Ogromna vecina Srba ni dan danas ne razume ni ne prihvata kapitalizam.

Ne postoji ni jedan narod na svetu gde je socijalizam ostavio dublji oziljak nego kod Srba.

Ne bih se složila,

Nije tu bilo nikakve zbrke zbog promene sistema, već je sistem pravljen da bi se zbrka napravila.

I ne Srbi se na boje kapitalizma, niti većina i misli o socijalizmu i kapitalizmu, Srbi su, celu deceniju izolovani i zakupljeni sobom, samo progutali priču koju im je servirala privilegovana "socijalistička" lopovska ekipa - da je kapitalizam nepravedan i da to moraju da prihvate, i tako kad treba da nekoga plati 200 eur - šta ćeš kapitalizam je surov,
a kad on treba da propadne što je em nesposoban em alav tada pomagajte da spasimo "tvoje radno mesto od 200 eur".

E tako i ovaj deda Miško - kad je trebalo nesretnike mobingovati i guliti - surovi kapitalizam

A napravio za sebe zakon i ekipu kao da je Panda. Zaštićeniji i od najugroženijh vrsta na planeti.
 
Da, od Slobe si pobegao, tako da je i logično da mu se nisi potčinio. Međutim, gledajući šta pišeš ovde, ništa se to ne razlikuje od ovih Vučićevih robova/botova.

Sloba mi se od prvog puta kada sam ga video nije dopao i znao sam da ce on doneti veliko zlo, sto se i obistinilo.

Za Vucica bih uvek glasao jer mislim da radi svoj posao dobro.
 
Ne bih se složila,

Nije tu bilo nikakve zbrke zbog promene sistema, već je sistem pravljen da bi se zbrka napravila.

I ne Srbi se na boje kapitalizma, niti većina i misli o socijalizmu i kapitalizmu, Srbi su, celu deceniju izolovani i zakupljeni sobom, samo progutali priču koju im je servirala privilegovana "socijalistička" lopovska ekipa - da je kapitalizam nepravedan i da to moraju da prihvate, i tako kad treba da nekoga plati 200 eur - šta ćeš kapitalizam je surov,
a kad on treba da propadne što je em nesposoban em alav tada pomagajte da spasimo "tvoje radno mesto od 200 eur".

E tako i ovaj deda Miško - kad je trebalo nesretnike mobingovati i guliti - surovi kapitalizam

A napravio za sebe zakon i ekipu kao da je Panda. Zaštićeniji i od najugroženijh vrsta na planeti.


Neke službe koriste Sudove i Oligarhe protiv AV-a

Pens mu je pre 2 meseca rekao da je ispušena muštikla.


Dakle može da se pakuje, a u oktobru ide štrajk policije i vojske


Bentli je opomena
 
Ne bih se složila,

Nije tu bilo nikakve zbrke zbog promene sistema, već je sistem pravljen da bi se zbrka napravila.

I ne Srbi se na boje kapitalizma, niti većina i misli o socijalizmu i kapitalizmu, Srbi su, celu deceniju izolovani i zakupljeni sobom, samo progutali priču koju im je servirala privilegovana "socijalistička" lopovska ekipa - da je kapitalizam nepravedan i da to moraju da prihvate, i tako kad treba da nekoga plati 200 eur - šta ćeš kapitalizam je surov,
a kad on treba da propadne što je em nesposoban em alav tada pomagajte da spasimo "tvoje radno mesto od 200 eur".

E tako i ovaj deda Miško - kad je trebalo nesretnike mobingovati i guliti - surovi kapitalizam

A napravio za sebe zakon i ekipu kao da je Panda. Zaštićeniji i od najugroženijh vrsta na planeti.

Znas, srpska simpatija prema socijalizmu, (a ne kapitalizmi!) izvire iz - pravoslavlja!

Pravoslavlje je mnogo blize socijalismu i komunizmu od kapitalizma.

Zato se Srbi (i donekle Rusi)i dan danas jos koprcaju u ideoloskoj borbi koju su svi narodi bivseg socijalaizma odavno preboileli....
 

Back
Top