Quantcast

Vrtni kamini i roštilji

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.101
iBBQTable3.jpg

Baad_Boy

Poznat
Poruka
7.956
Jesam sada...al nisam bila par godina...a mozda si me i pomesao sa nekom :D mmmm...ekstra... :) mislim prvo treba jos da ocistim, rusim...svasta nesto :)
I ja treba da rusim par objekata u vojvodini. Da pocistim plac. Sanjam o tome. I onda polako da zidam kada imam vremena. Sve cu raditi u fazama. Jedino temelj cu odjednom. A plocu u fazama po par soba. I sobe cu zidati u fazama. Znam da uradim sve osim krova tu nisam siguran skroz necu da rizikujem. Mada ko zna mozda i to uradim sam. Mada nude mi se ljudi da mi urade krov drugarski.

Lorelajn

Elita
Moderator
Poruka
21.780
I ja treba da rusim par objekata u vojvodini. Da pocistim plac. Sanjam o tome. I onda polako da zidam kada imam vremena. Sve cu raditi u fazama. Jedino temelj cu odjednom. A plocu u fazama po par soba. I sobe cu zidati u fazama. Znam da uradim sve osim krova tu nisam siguran skroz necu da rizikujem. Mada ko zna mozda i to uradim sam. Mada nude mi se ljudi da mi urade krov drugarski.
Zaista se ne razumem u to...:prstic:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.