Vrste Metalaca

Najbolje je za:

  • POWER

  • HEAVY

  • TRASH

  • FOLK

  • VIKING

  • DEATH

  • GRIND

  • BLACK

  • GORE

  • GOTHIC

  • DOOM

  • PROGRESSIVE

  • GLAM

  • NEW

  • INDUSTRIAL METALAC


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
MA samo:
casualties_2.jpg

Sada provaljujem zasto si uopste i postavljao ovu temu kao i anketu sa princezom i slicno - DA SE NARUGAS SVIM METALCIMA U BILO KOM PODPRAVCU......DA DA DA......ZA SVAKI PODZANR METALA TI SI NAVEO NEKO ISMEJAVANJE SA ONOM PRINCEZOM.....



Ja ne znam stvarno zasto toliko yebeni pankeri toliko mrze metalce i zasto metalci toliko mrze pankere,a zajedno su potekli iz rock n rolla i jedni i drugi...........Vise mrze jedni druge nego npr Turbofolkere..................I vecito se okupljaju u neke klanove i mrze se i pljuju a neretko i organizuju masivne tuce gde se sutiraju pesnice gadjaju flasama i slicno.....Ja samo ne razumem zasto??????
 
Sada provaljujem zasto si uopste i postavljao ovu temu kao i anketu sa princezom i slicno - DA SE NARUGAS SVIM METALCIMA U BILO KOM PODPRAVCU......DA DA DA......ZA SVAKI PODZANR METALA TI SI NAVEO NEKO ISMEJAVANJE SA ONOM PRINCEZOM.....



Ja ne znam stvarno zasto toliko yebeni pankeri toliko mrze metalce i zasto metalci toliko mrze pankere,a zajedno su potekli iz rock n rolla i jedni i drugi...........Vise mrze jedni druge nego npr Turbofolkere..................I vecito se okupljaju u neke klanove i mrze se i pljuju a neretko i organizuju masivne tuce gde se sutiraju pesnice gadjaju flasama i slicno.....Ja samo ne razumem zasto??????

Ja lepo kazem da si ti jako ogranicen covek.
Pankeri i metalci se ne mrze. Pankeri mrze samo jeb.ena MTV sra.nja
 
Ja lepo kazem da si ti jako ogranicen covek.
Pankeri i metalci se ne mrze. Pankeri mrze samo jeb.ena MTV sra.nja

Dobro kada si ti NEOGRANICEN...........

Znaci ***** ti ovaj muzicki pdf forum cim neko izrazi NEKO SVOJE MISLJENJE ODMAH OGRANICEN I SL.......

Uostalom to nisam ja izmislio da bih tebe dr'ao nego jednostavno video sam to 1000 puta......

Na koju god pankersku zuraju da sam bio uvek se tu okupe i neki "pravi" metalci koji pricaju ajde da im yebemo mater pankersku smrdljivu,isto tako i ovi drugi....."kratko osisani" pljuju metalce kao gle' kakvi su masni kosijaneri ajmo u sutku da ih izgazimo mamu im tresersku,blekersku,metalsku itd......

Evo pre dve nedelje bio u nekom Rock/metal/punk kaficu i bili neki metalci sedeli pili pice a na zvucnicima se cuje soft rock,i onda dodjose neki pankeri i popese se na binicu da se tonski probaju jer imaju svirku i cujem ja metalci za susednim stolom kazu "ajmo brate necu da slusam ove retardirane pankere sto sviraju samo 3 akorda i spustaju gitare ispod kolena......pozeri pankerski smrdljivi"

Ja ne znam odakle si ti ali u mom gradu cesto sam vidjao sukobe i tuce pankera protiv metalaca.....i kad se izadje u rock mesto - pankeri na jednu stranu a metalci na drugu.....

Tako da svaka cast tebi ako mislis i osecas da ste/su braca ali ja mislim da se biju kao braca:hahaha::hahaha::hahaha:
Salu na stranu i meni je to nebulozno i cudno zato sam i napisao post,a posumnjao sam u tebe da mrzis metalce zbog one ankete jer STALNO CUJEM NEKE PRICE TAKO PANKERI ISMEJAVAJU METALCE KROZ VICEVE,PRICE ITD A I METALCI STALNO SVASTA PRICAJU ZA PANKERE POCEV OD TOGA DA DA BI BIO PANKER NE TREBA DA ZNAS NI DA PEVAS NI DA SVIRAS,EVENTUALNO TRI AKORDA I SLICNO......M ISMEJAVAJU PANKERE DA U NAJVECI POZERI U MUZICI A P SE VECITO PODSMEVAJU METALCU NA KOSU I IZMISLJAJU NEKE PRICE ITD.....

A TU ANKETU STO SI PREUZEO SA NETA SA SVE PRICOM VEROVATNO JE NAPISAO NEKI PANKER KOJI JE HTEO DA SE NARUGA METALCIMA.......

ZNACI JOS JEDNOM OVO NISAM JA IZMISLIO NEGO CUO VIDEO,PRISUSTVOVAO HILJADU PUTA........
 
ZADNJI POST ........

Ja sam iz beograda, tu se odvajaju samo skinski ihejtuje sve.
Kod nas se metalci i pankeri cak i gotive. Sve je najopustenije ima naravno i onih koji se izdvajaju ali retko.
A ovaj tekst je napisala jedna metalka pre sto godina i kontam ga kao zezanje.
Inace i ja sam slusao metal i sad ga slusam,ali nebitno ionako ovo nece niko citati tako da necu da zvacem bezveze...
 
POWER METALAC dolazi jasuci belog jednoroga, ubija zmaja magicnim macem, spasi princezu i oni vode ljubav u zacaranoj sumi.

HEAVY METALAC dolazi na Harley Davidsonu, ubija zmaja, popije pivo i kresne princezu.

TRASH METALAC dolazi, ubija zmaja, spasi princezu i odjebe je…

FOLK METALAC dolazi sa prijateljima svirajuci harmonike, violine, flaute i jos puno uvrnutih instrumenata, zmaj se uspava (umoran od plesanja), onda sedaju za sto, sviraju i pevaju, a princeza igra na stolu.

VIKING METALAC dolazi na drakaru, ubija zmaja velikom sekirom, siluje princezu do smrti, opljacka zamak i spali mesto pre odlaska.

DEATH METALAC dolazi, ubija zmaja, je.be princezu i ubija je, zatim odlazi.

GRIND METALAC dolazi, ubija zmaja, ubija princezu, je.be je, zatim odlazi.

BLACK METALAC dolazi u ponoc, ubija zmaja i natice ga na kolac ispred zamka… zatim sodomizira princezu, ispija njenu krv u ritualu pre nego sto je ubije…

GORE METALAC dolazi, ubija zmaja i razapinje njegovu utrobu ispred zamka, je.be princezu i ubija je… zatim ponovo **** njen les, rasece njen stomak i pojede utrobu, je.be njenu mrcinu po treci put, spali truplo i drka nad pepelom.

GOTHIC METALAC dolazi, vidi zmaja, zaljubi se u njega zbog besmrtne moci koju ovaj poseduje, i iz ocaja sto ga zmaj odbija sece vene i uziva gledajuci kako mu istice krv.

DOOM METALAC dolazi, vidi velicinu zmaja i pomisli da ga nikada nece pobediti, pada u depresiju i izvrsava samoubistvo…
Zmaj pojede njegov les i princezu zajedno.

PROGRESSIVE METALAC dolazi sa gitarom i svira solo od 26 minuta, zmaj se ubija od muke, protagonist odlazi u princezinu spavacu sobu, svira jos jedan solo sa svom tehnikom koju je naucio na zadnjoj godini konzervatorijuma… princeza bezi, i sada trazi "HEAVY METAL" protagonistu.

GLAM METALAC dolazi, zmaj se smeje njegovoj pojavi i pusta ga da udje, protagonist krade princezinu sminku i bezi napolje.

NEW METALAC biva ubijen zbog pozerstva od strane ostalih pre nego sto i stigne do zamka.

INDUSTRIAL METALAC se pojavljuje u bljestecem kaputu, pravi nepristojne gestove pred zmajem, vredja princezu i biva izbacen od obezbedjenja.
:rotf::rotf::rotf::rotf:


Hevi je definitivno najjaci...:lol::zper:
 

Back
Top