vrlo zanimljiva situacija

Anonymous:
Zamislite sledecu situaciju: devojka je u vezi sa ozenjenim tipom, koji joj kaze da nece ostaviti svoju zenu zbog nje. U jednom razgovoru on joj, na njeno pitanje da li bi mogao da ima dete s njom,ali bez ikakvih obaveza(finansijskih, moralnih...), odgovara da bi to jako voleo i da nije kreten koji bi samo stvorio jedan zivot i ne bi vise vodio racuna o tome (znaci prihvatio bi to, iako ga mozda ne bi priznao).

Sada ja vas pitam kako bi ocenili ovu izuzetno zanimljivu situaciju? Da li mislite da taj covek voli tu devojku i zaista zeli to s njom, a da istovremeno nema hrabrosti da prekine svoj brak i dosadasnji zivot?

DA, ja stvarno mislim da on želi to dete.
DA, mislim da nema snage da prekine svoj brak.
DA, situacija je teška ali vredi svaki delić toga svega.
 
Betty:
Yašto lažni brak? Baš super ako hoće dete, a nemoraš da se smaraš s njim ceo život, pri tom to neće biti dete bez oca, ma cool....Ja bih se oduševila da naiđem na takvog. Pri tom, samo da naglasim, ima mnogo primera dece kojima ni vlas s glave nije falila zato što nisu imali oca pored sebe (još ako nije dorastao svojoj ulozi, c,c, c).

dali si ti kompententan za decija osecanja :x
niko ne moze da zameni ni oca ni majku!
 
noblica:
Betty:
Yašto lažni brak? Baš super ako hoće dete, a nemoraš da se smaraš s njim ceo život, pri tom to neće biti dete bez oca, ma cool....Ja bih se oduševila da naiđem na takvog. Pri tom, samo da naglasim, ima mnogo primera dece kojima ni vlas s glave nije falila zato što nisu imali oca pored sebe (još ako nije dorastao svojoj ulozi, c,c, c).

dali si ti kompententan za decija osecanja :x
niko ne moze da zameni ni oca ni majku!

A ti? Verovatno misliš da jesi čim tako nastupaš, sporiš nečiju "kompetentnost".
Ti si, možda, neko od onih koji misle da su nezamenljivi, ako se uopšte ovde radi o tome...
 
PISMO OCU
"Dragi oce, usla sam u istoriju, postala sam mushko da li je to loshe?"
ovo je napisala moja sestra prje nego sto je poginula u avionskoj nesreci u okolini one gostionice iz Ine-olanda :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ......... kada sam joj rekao budi moja majka a ja cu biti tvoj otac.
Draga moja posvecujem ti ove rjeci:"Ako sam uspjeo da te prevarim da li te zasluzujem?"
 
MisterX:
PISMO OCU
"Dragi oce, usla sam u istoriju, postala sam mushko da li je to loshe?"
ovo je napisala moja sestra prje nego sto je poginula u avionskoj nesreci u okolini one gostionice iz Ine-olanda :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ......... kada sam joj rekao budi moja majka a ja cu biti tvoj otac.
Draga moja posvecujem ti ove rjeci:"Ako sam uspjeo da te prevarim da li te zasluzujem?"

sta si hteo da kazes ovim komentarom? mislim da ni sam sebe nisi razumeo...
 
Potseticu te na onog Milijunasa iz svibnja X godine koji se re-emitovao juce, ako si mozda citao topic o zlikovki matematicarki mozda je problem u odeljenju a ne u njoj. Napre, da zavrsim sa kvizom naime trebalo bi, da ti je ostalo u secanju devojko ako si uopste gledala i pratila da je u toj epizodi takmicar koji je prosao 13 pitanje odjednom rekao da se u sali vidljivost smanjila i da mu slika vise nije dovoljno jasna pa i ne moze da se odluci za sledece odgovore. Na to se sharmantni voditelj samo nasmijao ili zabrinuo ali posto je prof. glumac ko zna sta je mislio ipak publika je sigurno tako originalnu izjavu propratila aplauzom, mada takmicar vise nista nije cuo. Radi se o takmicaru ne o voditelju.
Da se paralelno vratim na matematicarku da bi ti bilo jos razumljivije. Naime, i ja sam roditelj ali ponekad osudjujem i decu, ceo razred a ne samo nju koju ocigledno onaj njen zgodni matorcic ne razume dovoljno cim je takva. Dakle, ukoliko ona Vama mislim deci postavi jednacinu koju ne mozete da resite, sto je logicki razumljivo, to opet ne mora da znaci da je ona glupa citaj luda ili da laze ili da se falsifikovala diplomu ili ko zna sta, mozda je ona samo ambiciozan predavac i dobar pedagog koji trazi medju vama mladog talenta koji bi mozda mogao da rjesi i zadatke koji cak ni niko iz visih mat. skola ne bi. Dakle ako vam zadaje vise glavobolje ona to radi iz dobre namere i ako ne znate i ne umete i ne razumete i nije vam jasno ne morate odmah nju da pljujete i da kazete odmah da mi ona sama ne zna sta predaje nego moj savet vam je onda da shvatite dragi moji da sve sto ona uradi ima nekog znacaja i nijedno Z X ili Y nije uzalud dato u zadatku, samo do resenja treba doci na neki zasad tajnovit nacin.
 
Da bi mogla da stvorim neko misljenje o tvojoj situaciji ineteresuju me samo neke cinjenice: prvo da li ti radis i da li imas od cega da se izdrzavas nezavisno od njega?
drugo...koliko je on stariji od tebe i moze li da podnese da ima jos jedno dete pored dvoje odraslih (pored zelje pitanje je moze li da ima uopste decu???)
trece ...zelis li ti dete (najvaznije od svega)?
pozdrav
lujkica
 
Ma BFOOL-ovi jedni, kad tako moram vec da kazem bitno je da li on nju Voli kao i ona NJega i zavrsite vec jednom sa tim glupostima, kad mi ludi moramo da Vas ucimo.
E vec kiptim od besa, znate sta bih ja uradila da sam na mestu te iznemogle devojke ja bih lepo prethodno sa njim potpisala pred-ugovor po kojem narednih deset godina on ne bi smeo nju da izdrzava vec samo sebe i takodje ne smeju da imaju decu, pa da se vidi da li se vole.
A da li on nju voli, sta mislite, iako n e z n a da li ona njega?
 
nisam pročitala 2,3, 4-tu stranu, mrzelo me . Ne mogu da shvatim da je ova imbecilna tema zaokupila toliko pažnje.
1. odakle ti ideja da se smuvaš s oženjenim? kako bi ti bilo da se tvoj muž tako ¨voli¨sa nekom klinkom?
2. da si mu dovoljno dobra odavno bi se zbog tebe razveo
3. roditi dete nekom ko mu nikad neće bit otac je sebično s tvoje strane, poštenije bi bilo da ga ni ne poznaje nego da zna da se on sa tobom nikad nije oženio, i ima drugu ŽENU I DECU koju VIŠE VOLI
 
Zar ne vidite da je tema univerzalna, takve ljude srecemo svakodnevno. Bolesno sujetne muskarce koji strasno mnogo energije trose na zvodjenje sto veceg broja zena oko sebe (ovaj pomenuti ,,slucaj'' verovatno ima jos nekoliko kanditatkinja za pravljenje beba - i sve njih, ukljucujuci i svoju zenu, isto tako redovno obavestava o svom kretanju, drzi ih u narucju, pokazuje veliku fexibilnost, toleranciju i prilagodljivost raznim tipovima veza koje one predlazu. Osim bracne veze. Svaku od njih drzi u ubedjenju da je voli.) I isto tako sve te zene, zvanicne i nezvanicne koje se ufuravaju u tripove ,,nemoguce da me ne voli kad je ...''
Najcesce, ljudu znaju kad su voljeni i nemaju razloga da postavljaju ovakva pitanja.
 
Ponekad ljudi jednostavno shvate da su prevareni, da su suvise iskreni i neiskvareni ili da je sa njima neko samo zbog nekog sazaljenja ili zato sto je umislio da je zbog svog zaledja strasno velik i da ima neogranicena prava da se podsmeva svim vrednostima u koje se drugi ljudi kunu ili jos gore neko ko je umislio da treba da ucini neko malo dobro delo pa da se tako iskupii za svoje grehe ili neki jednostavno gradski ficfiric koji se poigrava sa osecanjima naivnih provincijalki, samo nikome nemoze biti jasno zasto, strasni nedostatak motiva i mogucnosti upada u oci jer 'ajde barem da su neke ribe/tipovi nego ono seljacki rumene/i i debele/i ili jednostavno hirovi nezna se ni kakvih nekih zena
koje misle samo jedino o onim stvarima. Samo bih ovde postavila jedno pitanje onim zenama koje se u vezi ponasaju kao muskarci kakvo je zadovoljstvo u tome da uspete da dobijete ono sto trazite sa zenskom osobom koja je ruzna i glupa, ko bi vam na tome pozavideo ili ste mozda nastrane?
Zar niste razmisljale da ne bi bilo zgodno da vas buduci muz vidi nekada, takvu rugobu u vasoj biografiji, eto mozda makar to bi moglo da vam padne na pamet.
Uzgred ,zene, vidim da otkad ste se konacno dokopale ove teme zaboravile ste i kulturu i umetnost i nauku i istoriju, odavde vam se ne mrda ni za zivu glavu, toliko o vasem obrazovanju.
 
bivsa:
Ponekad ljudi jednostavno shvate da su prevareni, da su suvise iskreni i neiskvareni ili da je sa njima neko samo zbog nekog sazaljenja ili zato sto je umislio da je zbog svog zaledja strasno velik i da ima neogranicena prava da se podsmeva svim vrednostima u koje se drugi ljudi kunu ili jos gore neko ko je umislio da treba da ucini neko malo dobro delo pa da se tako iskupii za svoje grehe ili neki jednostavno gradski ficfiric koji se poigrava sa osecanjima naivnih provincijalki, samo nikome nemoze biti jasno zasto, strasni nedostatak motiva i mogucnosti upada u oci jer 'ajde barem da su neke ribe/tipovi nego ono seljacki rumene/i i debele/i ili jednostavno hirovi nezna se ni kakvih nekih zena
koje misle samo jedino o onim stvarima. Samo bih ovde postavila jedno pitanje onim zenama koje se u vezi ponasaju kao muskarci kakvo je zadovoljstvo u tome da uspete da dobijete ono sto trazite sa zenskom osobom koja je ruzna i glupa, ko bi vam na tome pozavideo ili ste mozda nastrane?
Zar niste razmisljale da ne bi bilo zgodno da vas buduci muz vidi nekada, takvu rugobu u vasoj biografiji, eto mozda makar to bi moglo da vam padne na pamet.
Uzgred ,zene, vidim da otkad ste se konacno dokopale ove teme zaboravile ste i kulturu i umetnost i nauku i istoriju, odavde vam se ne mrda ni za zivu glavu, toliko o vasem obrazovanju.

Sorry, ali nisam dovoljno pametna (niti obrazovana) da shvatim suštinu... Pročitaj prvu rečenicu koja je 3/4 teksta... Shvatas li je ti?
BTW "ne znam" se pise odvojeno... bar u srpskom jeziku... "ne može" - takođe... Toliko o pomenutom obrayovanju ostalih učesnika... O rumenim provincijalkama ćemo nekom drugom prilikom.
 
Da li se mozda pitate kako se njegova zena oseca, da li mozda zna . Ne mogu da verujem da mozes uopste i da razmisljas o tome da mu rodis dete. Ipak to dete je zivo bice kome ces jednog dana morati da ispricas celu situaciju. Ne daj Boze, da cuje od nekog drugog. Mislim da ce me udate zene bolje shvatiti od devojaka.
 
hazard:
nisam pročitala 2,3, 4-tu stranu, mrzelo me . Ne mogu da shvatim da je ova imbecilna tema zaokupila toliko pažnje.
1. odakle ti ideja da se smuvaš s oženjenim? kako bi ti bilo da se tvoj muž tako ¨voli¨sa nekom klinkom?
2. da si mu dovoljno dobra odavno bi se zbog tebe razveo
3. roditi dete nekom ko mu nikad neće bit otac je sebično s tvoje strane, poštenije bi bilo da ga ni ne poznaje nego da zna da se on sa tobom nikad nije oženio, i ima drugu ŽENU I DECU koju VIŠE VOLI

Ovo 1. ljudska slabost
2. kombinacije u zivotu nisu samo crno bele ,
-emotivna posvecenost jednoj osobi kao zahtev,zahtev sujete i potrebe za sigurnoscu zbog odgajanja porodice (normalno i razumljivo) su zenski "osnivacki kapital" u vezi.<Animalni uslovi zadovoljeni,porod zasticen>
-Slabosti se desavaju svakome.Doduse ne ovakve, ako je stabilna situacija, ali <animalni vodja copora jos uvek cuci u podsvesti>.Veca sansa je da je slab i isfrustriran muzjak u pitanju.
3.Sto bi rekli srednjoskolci
*postoje tri smisla zivota*
-bioloski ->ostaviti genetski materjal obezbedjen
-socioloski ->uspeh, dostignuca, ideali,karijera
-emotivni -> dobar provod, zivotarenje, cool

nadji se i ili postani vise zensko (lukavo, konspirativno, amoralno odgovorna prema sebi)
ili izaberi koji ti je cilj najbitiniji u zivotu i postani JAKA i odlucna

A dali vise voli nju ili tebe , to ovog trenutka zaboravi.
Zivot pise romane , poneki je sa srecnim krajem.
P.S. svako dete je felericno ako ne zivi u "punoj" porodici , manje ili vise.
P.P.S. dete se radja ne njemu , pre tebi , ali da je sebicno , pa jeste , ali toliko toga jeste.
 
Dido 20:
Da li se mozda pitate kako se njegova zena oseca, da li mozda zna . Ne mogu da verujem da mozes uopste i da razmisljas o tome da mu rodis dete. Ipak to dete je zivo bice kome ces jednog dana morati da ispricas celu situaciju. Ne daj Boze, da cuje od nekog drugog. Mislim da ce me udate zene bolje shvatiti od devojaka.

U čemu je razlika ako zna ili ako ne zna???
 
pauk:
Dido 20:
Da li se mozda pitate kako se njegova zena oseca, da li mozda zna . Ne mogu da verujem da mozes uopste i da razmisljas o tome da mu rodis dete. Ipak to dete je zivo bice kome ces jednog dana morati da ispricas celu situaciju. Ne daj Boze, da cuje od nekog drugog. Mislim da ce me udate zene bolje shvatiti od devojaka.

U čemu je razlika ako zna ili ako ne zna???
Kako, bre, u cemu je razlika!? Ako ne zna ne boli!
 
Ocigledno me niste razumeli. Ne radi se samo o njegovoj supruzi vec i deci i ko zna kome jos. Mislim da je suvise komplikovano imati vezu sa ozenjenim muskarcima, ali ukoliko se to nekome svidja nemam nista protiv, ali u tom slucaju odgovornost snosi onaj ko se umesa u neciji brak.
Ja nebih imala snage da se uplicem u tako nesto ni po koju cenu. I ljubav ima granica.
 

Back
Top