Vremeplov

Konto teme... ne znam koji lep momenat bih voleo da proživim ponovo, nikad nisam ni razmišljao o tome i nisam siguran da li želim, ali jesam o greškama. Što kažu treneri, uspesi dođu i prođu, neuspesi te proganjaju ceo život.

Bilo ih je više, ali ako moram da izaberem jedan trenutak kad bih drugačije postupio, onda je to ovaj - Leto, veče, idem kući peške sa basketa, prljav, majica skroz mokra, sav nikakav, raspalu kosu krijem pod kačketom... stajem na semaforu da pređem ulicu i dok se ne upali zeleno ima tih nekoliko sekundi kad je crveno za kola i pešake. I staje na semaforu auto, 3 ribetine u njemu, prvi put ih vidim i ova na suvozačevom sedištu me pita kroz otvoreni prozor "Jel ti treba prevoz?". Ja bukvalno u šoku, reko šta je ovo, gledam kola da nije neki fazon Bangbus ili šta već, misleći da ne postoji šansa da se ovo zapravo meni dešava ili da može ikome da se desi u stvarnom životu. I posle tog inicijalnog šoka ja jedva izustim neko slabašno "hvala ne treba" i pređem ulicu.

Posle sam se tešio da su možda iz neke organizovane kriminalne grupe koja se bavi trgovinom organa i da su htele moje bubrege da prodaju na crnom tržištu, da su članice neke sekte koje su htele da me žrtvuju Satani ko Čarlija Harpera onomad il šta već... al trebao sam da uđem pa nek ide život.
 
Verovatno bih vratio vreme u momenat provale smeha osobe koju gotivim, inicirane zajebancijom na racun gostiju sa neke random svadbe, sve dok ne neki idiot sa strane ne pozove da plesem i upropasti taj, najcesce vrlo kratak, period kvintesencije inspiracije.

Mislim, ovo su stvari koji se postizu mnogo teze i desavaju znatno redje od nekih drugih lepih momenata, tipa orgazma ili tako neceg..
 
Ukoliko bi bili u mogucnosti da vreme vratite unazad i ponovo dozivite odredjene ljubavne trenutke, koji bi to bili? Sta vam je ostalo u najlepsem secanju?
Da li bi neke stvari uradili drugacije i sta, ukoliko mislite da ste negde pogresili?
Poverite mi se... :)
Svi trenutci u kojima je bilo ljubavi - bilo da sam voleo ili sam bio voljen - su mi ostali u lepom sećanju...
Najdraži? Najverovatnije oni prvi, mladalački, kada se ljubav tek otkriva i upoznaje.
Prvi poljubac, recimo. Zateturao sam se koliko mi se svet zaljuljao; i kada se, bukvalno, pojavio elektricitet između nas, na vrhovima nosa koji su se dodirnuli...
Voleo bih, isto tako, da mogu, makar na tren, da se vratim u mnoge zagrljaje. Ne samo ljubavne, već porodične i prijateljske
Grešio sam, previše, kao i svi: pri izborima, u verovanju... Ali, ko može da kaže da i novi izbor ne bi bio greška? Samo vreme... Svi bi se neprestano vraćali da je to moguće, Bambita.
Moguće je, ali samo delimično - kroz prisećanja i uspomene.
Nažalost, kao na traci nekog starog filma, koji vremenom gubi svoje delove i bledi...
:deda2:
 
Ukoliko bi bili u mogucnosti da vreme vratite unazad i ponovo dozivite odredjene ljubavne trenutke, koji bi to bili? Sta vam je ostalo u najlepsem secanju?
Da li bi neke stvari uradili drugacije i sta, ukoliko mislite da ste negde pogresili?
Poverite mi se... :)

Ukoliko bih imala moć da vreme vratim unazad bilo bi sasvim dovoljno što imam svoju mladost i entuzijazam za emocije prema ljudima
ljubavne trenutke bih proživela verovatno sa mnogo grešaka kao i prvi put
zato je bolje da ne dobijem drugu šansu
 
Ja bih vratila vreme kad sam utvrdila da sam trudna, nema bolje stvari nego yebati se toliko opušteno, u fazonu samo tada nije bilo "kočnica", kao svaki drugi put kad koliko god se štitila (btw što mrzim izraz "štititi se", kao da su bebe najgore zlo ili tako nešto ali nije to tema, sorry) uvek je bio prisutan taj prokleti strah od trudnoće (kako se ispostavilo, opravdan), tako da sam samo tada svršavala. Možda nije samo do opuštenosti jer mnoge žene kažu da im se u trudnoći libido povećao.
Koji kompleksan odgovor 😂
Ja nisam normalna hahaha
niko nije normalan ne brini
svi imamo neku gresku
 
  • Haha
Reactions: DUH
Svi trenutci u kojima je bilo ljubavi - bilo da sam voleo ili sam bio voljen - su mi ostali u lepom sećanju...
Najdraži? Najverovatnije oni prvi, mladalački, kada se ljubav tek otkriva i upoznaje.
Prvi poljubac, recimo. Zateturao sam se koliko mi se svet zaljuljao; i kada se, bukvalno, pojavio elektricitet između nas, na vrhovima nosa koji su se dodirnuli...
Voleo bih, isto tako, da mogu, makar na tren, da se vratim u mnoge zagrljaje. Ne samo ljubavne, već porodične i prijateljske
Grešio sam, previše, kao i svi: pri izborima, u verovanju... Ali, ko može da kaže da i novi izbor ne bi bio greška? Samo vreme... Svi bi se neprestano vraćali da je to moguće, Bambita.
Moguće je, ali samo delimično - kroz prisećanja i uspomene.
Nažalost, kao na traci nekog starog filma, koji vremenom gubi svoje delove i bledi...
:deda2:
Vrlo lepo receno! :okok:
 
  • Podržavam
Reactions: DUH

Back
Top