Vreme je da vratimo smrtnu kaznu u Srbiju!

Mislim da sam iznela stav u svom prvom ili drugom postu na ovu temu mila

Ah da stvarno, ali da li je to bas tvoj stav? Vise zvuci na neki budisticko/pravoslavni dogmatski idejni tekst ^^. Pa eto nas dve se onda slazemo dozivotna je resenje. Ali opet, zamisli sada dodje neka druga vlast i oslobodi ih? Vrlo je moguce. Ili pak uopste oni iz zatvora opet se mogu mesati u zivot nas na slobodi. Zar nije samo mnogo sigurnije i jednostavnije ukloniti ih? Al reci onako iskreno ^^.
 
ma kakva smrtna kazna,pa da pobijemo pola populacije:)))bezi bre vidis da je pola srbije sve sama fukara i lopov.oni oce u eu?malo sutra.mozda za 50 godina.bash trebaju uniji mafijashi i sverceri.price za malu decu

Pa ja sam za, neka pobiju pola populacije ako je pravedno i doprinosi vecem dobru. Generalno ciscenje. Tako ja zamisljam to, a ne kao BoTa koji najavljuje isto :mrgreen:
 
Ah da stvarno, ali da li je to bas tvoj stav? Vise zvuci na neki budisticko/pravoslavni dogmatski idejni tekst ^^. Pa eto nas dve se onda slazemo dozivotna je resenje. Ali opet, zamisli sada dodje neka druga vlast i oslobodi ih? Vrlo je moguce. Ili pak uopste oni iz zatvora opet se mogu mesati u zivot nas na slobodi. Zar nije samo mnogo sigurnije i jednostavnije ukloniti ih? Al reci onako iskreno ^^.

Nema žešće kazne od samice,brza smrt je suviše lepa za takve monstrume a oni su zavredili patnju ne nagradu.
 
SA ovim ostalima dozivotna robija, i isplacivanje odstete. MAda ja bih i njih uklonila cisto da budemo sigurni.

Ma u neku ruku bi trebalo i njih, ali većina ljudi ne razmišlja i ne misli da time što plaćaju prostitutkama pomažu makroima i zverima koji ih drže tu gde su, da zapravo jesu saučesnici. Zbog toga nisam sigurna da je baš smrt rešenje. Oni mahom nisu svesni, što ih ne opravdava. Doživotna robija sa svim onim što sam kazala bi možda bila ok. Da se osveste i budu za primer.
 
..kladim se da ne bi mogla ni kokoshku da prikoljesh..a kamo li da upucash nekoga, ali bi zato ladno mogla da izdash naredjenje ili da dash dozvolu da se neko lishi zhivota...s'jedne strane osudjujesh zlochin, a sa druge strane ga chinish....aj' se prizovi malo pameti..:rtfm:

A sa koje strane cinim zlocin? :mrgreen:
Inace ako nisi izvalio cela prica u tvom postu je skroz fiktivna :mrgreen:, o mojim psiholoskim i egzistencijalnim sposobnostima ne mozes presuditi preko foruma :D
 

Back
Top