Volim

Frankey

...onako usput...
Moderator
Poruka
5.175
Posto uglavnom komuniciramo fotografijama neka ova tema bude mali prozor u nase svakodnevne zivote, ono sto volimo, sto nam daje inspiraciju i sto nas pokrece..................


Meni najljepsi i najdrazi komad zemlje na cijelom svijetu :heart:

M8YWT03.jpg
 
Posto uglavnom komuniciramo fotografijama neka ova tema bude mali prozor u nase svakodnevne zivote, ono sto volimo, sto nam daje inspiraciju i sto nas pokrece..................


Meni najljepsi i najdrazi komad zemlje na cijelom svijetu :heart:

M8YWT03.jpg
Ee bravo i ja bih dedovinu voleo da sredim da uzivam u 2ha daleko od ljudi,za sad samo 10 ari
 
01_20.jpg

волим та забита места међу расутим селима, зарасле и запуштене путеве које ни они кроз чију земљу пролазе не примећују. волим то време између ноћи и јутра, кад никог нема, посебно на тим пустарама. волим да гледам у реку и шуму, да корачам кроз маглу и слушам тишину која је и поред далеких птица, по којег залуталог лавежа, поред хука ветра кроз смрзле гране тако свеобухватна тако дебела и наизглед бескрајна... и грлени урлик из све снаге плућа у томе нестаје као кап мастила у киши протекле ноћи.
Волим кад са таквог места и из таквог тренутка погледам на оно што зовемо свет... на апсурд свих тих мисли које нас у асвалт окивају ропством навике и наметнутих идеја о томе шта живот и слобода јесу...шта ми јесмо...
 

Back
Top