Volim je manje nego sto zelim

Ne znam... savetujem ti da se malo informišeš po netu. A mogo bi i da ideš na stranicu Top Shop... oni imaju svašta u ponudi. Kažu cene su im najbolje,a možda ako kupiš pumpicu odma dobije besplatno i kremu za mazanje srca, da efekat bude još bolji... Sa srećom! :)

jel stvarno topshop najjeftiniji? ja trebam da kupim jedan onaj dusek na naduvavanje... izmedju ostalog... i uopste mi nije jasno da li prodaju i pumpu uz to? video na extrasrbija.com... ima dobrih stvari... isto, mnogo mi se svidjaju oni tanjiri i case u boji... ima ih narandzastih... zelenih... plavih... zutih... crvenih... i case isto takve... pa i neka se polomi, sta ima veze? velika stvar...
 
jel stvarno topshop najjeftiniji? ja trebam da kupim jedan onaj dusek na naduvavanje... izmedju ostalog... i uopste mi nije jasno da li prodaju i pumpu uz to? video na extrasrbija.com... ima dobrih stvari... isto, mnogo mi se svidjaju oni tanjiri i case u boji... ima ih narandzastih... zelenih... plavih... zutih... crvenih... i case isto takve... pa i neka se polomi, sta ima veze? velika stvar...

Kako ti volja. :mrgreen: Vidim da pričaš o šarenim tanjirićima i šoljicama , da nisi možda kao mali voleo Alisu u zemlji čuda?
 

Back
Top