Vojna akademija?

E prijemni je jako lose prosao ove godine, sto se tice matematike, Bilo je teze nego prethodnih godina, mislim da i ostali koji su bili na prijemnom tako misle. Ali nemoj to da te plasi ako zasednes dobro, i spremis fizicko neces imati nikakvih problema da prodjes prvu selekciju. Tako da sad za letnji raspust ozbiljno nagazi. :D
Sto se tice zbirki, ja sam vezbala iz "4+" , takodje mozes da vezbas i iz zbirke za FON. To mozes da pitas nekog profesora matematike da ti da da isfotokopiras, sigurno imaju te zbirke. Najbolja opcija ti je da kupis nova izdanja jer ces tu imati i testove sa ovogodisnjih prijemnih ispita, ali sva su ona u istom kalupu.
Ako te jos nesto zanima pitaaj! :D

Hvala punoo :D Znas li gde mogu naci te zbirke, posto sam sad pitao profesora i on nema.... Fizicko nije problem, problem mi je samo matematika... :/ I drugi je problem, dobro, mozda i nije, tetovaza na podlaktici? Da li to smeta? :s
 
Hvala punoo :D Znas li gde mogu naci te zbirke, posto sam sad pitao profesora i on nema.... Fizicko nije problem, problem mi je samo matematika... :/ I drugi je problem, dobro, mozda i nije, tetovaza na podlaktici? Da li to smeta? :s

Ja bih ti preporucio i zbirku za etf. Samo odes u skriptarnicu na etfu ili fonu i trazis zbirku za prijemni.
Ugl, ova za etf je skuplja malo ali je i teza i obimnija i ako je spremis mozes bilo koji prijemni iz mate uraditi dobro definitivno.
Za tetovazu nisam siguran, mislim da ne bi trebalo da predstavlja problem, ali provjeri u kadetskoj sluzbi za svaki slucaj. :-)
 
Ja bih ti preporucio i zbirku za etf. Samo odes u skriptarnicu na etfu ili fonu i trazis zbirku za prijemni.
Ugl, ova za etf je skuplja malo ali je i teza i obimnija i ako je spremis mozes bilo koji prijemni iz mate uraditi dobro definitivno.
Za tetovazu nisam siguran, mislim da ne bi trebalo da predstavlja problem, ali provjeri u kadetskoj sluzbi za svaki slucaj. :-)

Hvala! Valjda cu uspeti da spremim lepo :)
 
Hvala punoo :D Znas li gde mogu naci te zbirke, posto sam sad pitao profesora i on nema.... Fizicko nije problem, problem mi je samo matematika... :/ I drugi je problem, dobro, mozda i nije, tetovaza na podlaktici? Da li to smeta? :s

Vidi pitaj jos nekog profesora, neko mora da ima, jer oni te zirke koriste kada spremaju privatno nekog! E da dobra je i ETF-ova zbirka. :D
Tetovaa bi mogla da bude problem. Po pravilniku mozes da imas tetovazu ali ne na vidljivom mestu.
 
Komisija zaseda 18. juna, znaci u sledeci cetvrtak :D Sada je u toku bezbednosna provera,ali to bi valjda svi trebali da prodjemo, tako da bi svi koji smo prosli preglede trebalo da se vidimo u septembru :D

Vidimo seeee! :D

- - - - - - - - - -

Komisija zaseda 18. juna, znaci u sledeci cetvrtak :D Sada je u toku bezbednosna provera,ali to bi valjda svi trebali da prodjemo, tako da bi svi koji smo prosli preglede trebalo da se vidimo u septembru :D

Koji dan si bio na pregledima? :D
 

Back
Top