Vojna akademija?

Mene su zvali juce posto sam ja za VV, tako da mi testiranja pocinju vec u ponedeljak. Za vas ne znam kako je, da li cete svi odjednom, ili ce da prave neke grupe pa tako da vas rasporedjuju po danima. Inace, jel su ti rekli da treba da ides po neke papire u vojni odsek ili ne ? Meni nisu nista povodom toga rekli, samo potvrda od lekara da nisam bolovao od tezih bolesti.
 
Mene su zvali juce posto sam ja za VV, tako da mi testiranja pocinju vec u ponedeljak. Za vas ne znam kako je, da li cete svi odjednom, ili ce da prave neke grupe pa tako da vas rasporedjuju po danima. Inace, jel su ti rekli da treba da ides po neke papire u vojni odsek ili ne ? Meni nisu nista povodom toga rekli, samo potvrda od lekara da nisam bolovao od tezih bolesti.

рекли ми само да понесем ствари и прибор за личну хигијену и да се јавим 27.маја до 19ч на ВА
 
Pozdrav ljudi, novi sam ovde, planiram sledece godine da probam da upisem akademiju, pa me interesuje kako ste prosli na prijemnom? I da li nek moze da mi posalje nekako zbirku iz matematike posto bih vec zeleo da pocnem sa spremanjem, jer sam u medicinskoj, pa sam imao samo prve dve matematiku i to jako slabu... Hvalaa :)
 
Pozdrav ljudi, novi sam ovde, planiram sledece godine da probam da upisem akademiju, pa me interesuje kako ste prosli na prijemnom? I da li nek moze da mi posalje nekako zbirku iz matematike posto bih vec zeleo da pocnem sa spremanjem, jer sam u medicinskoj, pa sam imao samo prve dve matematiku i to jako slabu... Hvalaa :)

E prijemni je jako lose prosao ove godine, sto se tice matematike, Bilo je teze nego prethodnih godina, mislim da i ostali koji su bili na prijemnom tako misle. Ali nemoj to da te plasi ako zasednes dobro, i spremis fizicko neces imati nikakvih problema da prodjes prvu selekciju. Tako da sad za letnji raspust ozbiljno nagazi. :D
Sto se tice zbirki, ja sam vezbala iz "4+" , takodje mozes da vezbas i iz zbirke za FON. To mozes da pitas nekog profesora matematike da ti da da isfotokopiras, sigurno imaju te zbirke. Najbolja opcija ti je da kupis nova izdanja jer ces tu imati i testove sa ovogodisnjih prijemnih ispita, ali sva su ona u istom kalupu.
Ako te jos nesto zanima pitaaj! :D
 

Back
Top