Vojna akademija?

Eee pa taj test je mnogo laksi nego oni iz zbirke, ne znam, mozda je ono test iz prosle godine, pa radim oko 8,9,10 zavisi , od zadataka. Uradio sam 2013 godinu i poceo 2014. Moram da obnovim samo trigonometriju i jos neke oblasti i onda cu raditi oko 11 zadataka po testu. Ako budem uradio toliko na prijemnom puna kapa :D
 
Eee pa taj test je mnogo laksi nego oni iz zbirke, ne znam, mozda je ono test iz prosle godine, pa radim oko 8,9,10 zavisi , od zadataka. Uradio sam 2013 godinu i poceo 2014. Moram da obnovim samo trigonometriju i jos neke oblasti i onda cu raditi oko 11 zadataka po testu. Ako budem uradio toliko na prijemnom puna kapa :D

ja poco testove iz 2013. i radim oko 9 po testu, al meni ni ne treba vise, 33 iz sk na ficiku spremu da imam 13 i iz mate 25 i skroz okej...sa 70 bodova budem tipa 60. na listi i ako budem psihicki i zdravstveno stabilan trebalo bi da upadnem :D, al svakako moram jos da radim...
 
Pozdrav svima, moze li mi neko reci kakva mi fizicka spremnost treba da bih prosao na vma jer sam cuo da se ne mora bas na vma spremati toliko kao sto bi na va trebalo, ako neko zna jos nesto o tome i voljan je da odgovori neka napise poruku slobodno ????
 

Back
Top