Vojna akademija?

Cao ljudi imam par pitanja za vas? 99 sam godiste i planiram da upisem vojnu akademiju sledece godine. Spremam matematiku iako mi to nije jaca strana..Zanima me, posto sam kao klinac imao astmu da li ce to biti problem na zdravstvenom pregledu? i imam devijacicu nosa...Meni je brat ove godine diplomirao na VA i on je informaticar, ali on ne zna tacno. Molim za odgovor
Poz
 
Meni je ostala samo jos analiticka geometrija,mada sam vezbala samo iz zbirke za vojnu akademiju i nesto malo iz veneove

ja sam izbacio 2 lekcije planimetriju i stereometriju, a ostale mi jos trigonomoterija i analiticka geometrija u ravni, sve ostalo uradjeno :D

- - - - - - - - - -

Kako inace ide fizicka sprema? meni ide sve super osim zgibova, imam dugacke ruke pa cu tesko da nabiflam 15 komada, al bice bice :D
 
nene, zato sto mi je tesko, 4 godine imam dvojku iz mate, jer sam do pre 6meseci hteo da upisem fdu. pa sam samo drustvene predmete ucio...al ****** vidis de me doveo zivot :D

- - - - - - - - - -

uradim tipa 10 od 15.. nista tesko, za par dana pocinjem testove iz zbrike da radim
 

Back
Top