VODOLIJA

Ljudi, tema je Vodolija... Ovde nema brakova, nema dece...NEMA.

Viva la pederastija!

5yf0w8.jpg
Како нема деце? Па Водолије, Уранова деца су позната по генијалности.
Шкорпија је знак Уранове егзалтације. Значи, наша деца ће бити генијалци!
 
Како нема деце? Па Водолије, Уранова деца су позната по генијалности.
Шкорпија је знак Уранове егзалтације. Значи, наша деца ће бити генијалци!
Moja mogu da budu samo dupeglavci pošto mi je vladar 5. debilitiran.

Па немој викати. Буди нежна, примени педагошке мере ако су немирна. Љубав све решава. :heart:
Kakva patetika na Vodokotlić temi. Pa gde ovo ima?!

De, budite Jarac i Škorpija.
 
Dakle, tvoja škorpijska njuška je pronašla moj radikalni horoskop, fino.

Pa ovako... Nemam Ma na podznaku, podznak mi je LAV. Mars mi je u drugom znaku od asc-a, po Placidusu u polju jedan.
Јако тешко је било пронаћи твој радикални хороскоп. :roll:

Мислиш да фраза ''на подзнаку'' значи само конјукцију одређене планете са подзнаком, не, она обухвата шире, екстензивније значење,
све оне планете које се налазе у оквиру првог поља (подзнака).
 
Мислиш да фраза ''на подзнаку'' значи само конјукцију одређене планете са подзнаком, не, она обухвата шире, екстензивније значење,
све оне планете које се налазе у оквиру првог поља (подзнака).
Ne vidim smisao u frazi "na podznaku" i bljak mi je pa je ne upotrebljavam. Čuj, na podznaku... Ajd', mogu da razumem da mi je Ma u Lavu u 12. pa da kažem da je na podznaku.

Negde si napisao "svo vreme", to je neoprostivo. Nadam se da je slučajna greška. :zcepanje:
 
Ne vidim smisao u frazi "na podznaku" i bljak mi je pa je ne upotrebljavam. Čuj, na podznaku... Ajd', mogu da razumem da mi je Ma u Lavu u 12. pa da kažem da je na podznaku.

Negde si napisao "svo vreme", to je neoprostivo. Nadam se da je slučajna greška. :zcepanje:
Значи, боље би испало да сам употребио израз - ''у подзнаку'', стилски би било лепше?

Сво време је било продукт моје.... збуњености. Био сам окружен паљбама са твоје и Анђине стране. Мој ум је био изложен страховитим притисцима са обе стране,
изузетним менталним играријама и лукавствима по којима сте обе познате, ја у таквој атмосфери сам одолевао колико сам могао, док нисам пукао, изгубио контролу
и почео да граматички брљам и пишем ствари које везе с мозгом немају.
 
Значи, боље би испало да сам употребио израз - ''у подзнаку'', стилски би било лепше?

Сво време је било продукт моје.... збуњености. Био сам окружен паљбама са твоје и Анђине стране. Мој ум је био изложен страховитим притисцима са обе стране,
изузетним менталним играријама и лукавствима по којима сте обе познате, ја у таквој атмосфери сам одолевао колико сам могао, док нисам пукао, изгубио контролу
и почео да граматички брљам и пишем ствари које везе с мозгом немају.
Ni na podznaku, ni u podznaku, ni ispod, ni u sendviču između dva podznaka... Podznak mi je Lav, kakve veze s njim ima Mars koji je u Devici?! Mars u 1. polju, ćao-zdravo.

Da, da...saosećam zaista. Ali i u teškim trenucima treba paziti na gramatiku i boriti se za ispravnost.

Ko je ovde Anđa? I ja sam Anđa, drago mi je. :cool:
 

Back
Top