VODOLIJA

nema skorpije koja me ne gotivi...barem ja taku ne upoznah, drugarica i najbolji drug skorpije, on dupla... u mladosti dve veze sa njima obe solidne i za pamcenje :)

nebitno kolko mala ima godina, ali njen natal je zaista poseban, a dva uzasno jaka karaktera se tesko razumeju pa je pichvajz cak i nemustum jezikom cesto neizbezan
 
Kako znaš? Imam Veneru u 3, polju i to u sedištu, što će reći - fini maniri, lepo ponašanje. hahaa Da, i to sam ja ali i Marsovac paralelno.

A da...tema je Vodolija. Pa živele Vodolije!
 
Kada pitaš nešto, valjalo bi da staviš odgovarajući interpunkcijski znak, druže. Asc ti je u Devici, trebalo bi to da znaš. :mrgreen:
Mars u Lavu, kažeš. Jel' u 12, polju? Si zaglavio u ćorku nekad? Si imao posla s panduracijom?


Izvini 'Magi' nazdravlje to you.Pa znam da mi devica podznak, :) Ma kakvi corka..ja sam becka skola,mada kad me neko nagazi ne gledam gde uradam,svom srecom to je retkost,..koje polje,ne znam napamet nisam pro ko ti.
 
kad bi znao da pola od ovog nema blage veze s' mene... :lol:

najozbiljnije... i ponekad bas imam zelju da budem taka sirova snaga koja lomi sve pred sobom... ako te bas zanima analogija na kog licim to je majkl fasbender iz shame-a... :) malo prica, radi u ilegali i cuva svoju i tudju privatnost :)

па наравно да нема везе са тобом али има са -мене . Извод из наталне карте , прича о подзнаку :)

иначе везе шкорпија -ован су феноменалне само под условом да су обоје интилигентни и једино тако могу да опстану .
 
па наравно да нема везе са тобом али има са -мене . Извод из наталне карте , прича о подзнаку :)

иначе везе шкорпија -ован су феноменалне само под условом да су обоје интилигентни и једино тако могу да опстану .

idi bre... :lol: pitanje je dana kada ce skorpija da popije pedalu zbog proseravanja... postoje discipllinovane, vredne i posvecene skorpije... inteligentne tesko...
 
Zdravo Vodolijo:)
Inače se setih priče koju je Linda Goodman dala kao primer Vodolije
Jedan poznati američki milioner rođen pod Uranom, kad je bio još siromašan-zaprosio je svoju ženu uz fišek kikirikija sa rečenicom:"Voleo bih da su ovo smaragdi"!
Posle mnogo godina,za godišnjicu braka,dao je ženi fišek pun smaragda uz:"Voleo bih da je ovo kikiriki"
I kako čovek da ih ne voli

Nemam nista protiv ako ti je pravi motiv :mrgreen:
 
idi bre... :lol: pitanje je dana kada ce skorpija da popije pedalu zbog proseravanja... postoje discipllinovane, vredne i posvecene skorpije... inteligentne tesko...

kakva greska..:( skorpije su najbolji detektivi,istrazivaci
imaju oko za detalje,dosta ljudi generalno mesa skorpije i device zbog nekih slicnosti
jaki umovi,kriminalistika je prva stvar koja se vezuje za njih,neostecene sco jesu inteligentne

- - - - - - - - - -

npr,ne igrajte se sa merkurom u sco :lol:
 

Back
Top