VODOLIJA

Nisu li oba, i astrologija i religija, Opijum za mase...? Sve u šta preterano veruješ tako da postane deo tvog svakodnevnog života i nije pozitivno već te čini nepoverljivim prema drugim ljudima bez kontakta sa njima...Pozitivne aspekta oba možemo prihvatiti.
 
Nisu li oba, i astrologija i religija, Opijum za mase...?

Jesu ako sebi to čovek dozvoli, mada većina Neptunovskih ljudi se sa time ne može izboriti.

Ovo o čemu sam pisao je princip lutanja. To su ljudi koji se faktički kunu u nešto da su extra-super sa tim, a ono bude samo jedna faza. Obično se sve naglo promeni zbog nesrećnih dešavanja u porodici i ličnom životu.

Postoji nekoliko segmenata koji su tipični za to ponašanje

Relativno godište je 1960to - 1970-to

- Kompjutersko znanje kao i znanje engleskog jezika na gotovo minimumu.
- Povezanost sa slikarstvom i slikarima praktično astronomska.
- Religijsko učenje koje dolazi preko nekog religijskog gurua koji drži tečajeve, a kao osnovu za svoj guru rad drži Pravoslavlje. U realnosti je latentna sekta u pitanju koja se poziva na gomilu kvazi-intelektualnih znanja preko kojih prave amajlije i prodaju ljudima.
- Ukoliko prevlada Jupiter ili Neptun u natalu takve osobe, koja se inače kljuka bromazepamom, dolazi do povlašćenog odnosa prema nekom ''umetniku'' ili ''umetnici'' koji su preko svog slikarstva ''dosegli Boga''. :roll:
- Od jednog učenja koje su pratili, automatski prelaze na drugo učenje, prate blog ili blogove nekih ''produhovljenih'' ljudi koji su praktično izmislili toplu vodu. Počinje primena ''čišćenja'' tela i duše i osoba se prepušta apsolutno sektaškom mentalitetu iako je Pravoslavlje u pitanju.

Ovo su ljudi koji odbijaju da se suoče sa problemima i radije biraju da krive sebe ili druge oko sebe za svoje neuspehe umesto da se potrude i nešto načine u životu što se može nazvati iole intelektualnijim radom. Radi se o ljudima koji su mentalno nestabilni da izdrže pritisak života.

Takvih kvaziastrologa ima puno, ali kao i kada je sve drug u pitanju, postoje i oni koji su pravi, u manjini su, ali su pravi.
 
Poslednja izmena:
Шта, астрологија је демонска вјештина, а православље је љубав? Наравно да је астрологија скуп парадокса и апсурда и да са науком нема никаквог додира, али у поређењу са религијом, тј. православним хришћанством, она ништа није мање, а ни више вриједна и корисна.
 
^^ Tek hrišćanstvo nije N od nauke. Bolje da ne pišem sad šta mislim o tome, bolje da zadržim svoju marsovačku oštrinu. :mrgreen:
Ne krijem da je astrologija moj opijat, ali ona mi to ne bi mogla biti da u njoj ne nalazim neki smisao, neka objašnjenja za ono što se dešava. Svako ima svoja uverenja, pa i sami skeptici. Živ čovek veruje, no neki su u svojoj veri slepi i nisu sposobni da kritikuju ni najmanje.
Uvek ima više onoga što me vuče ka njoj nego onoga što me odvlači od nje. Uz to mi pričinjava zabavu i ne osećam se kao neki ponizni grešnik koji se upravlja prema nekom bogu. Asc mi Lav - bog je u meni i sve je na meni.


Evo malo vodolijskog bezobrazluka. :mrgreen: Situacija u kojoj je Vodolija na jako niskoj vibraciji.

 
vodolijin bezobrazluk je na nivou deteta koji ti stavi zabu u tasnu pa trk iza coska de se sakrije i viri... znaci infantilan... najlepsi bezobrazluk od svih znakova nose skirpije i to im je jedina svetla stvar u znaku jer zbog tog bezobrazluka pale drugi il' isti pol svejedno i uzivaju u sex ko omadjijani jer gresno dominiraju ili obratno sto je cesci slucaj sa zenskim delom koji obozava igre sa nasilno smrtnim predznakom...vodolije su u sexu ko sushene haringe.
 
Poslednja izmena:
Јања Тодоровић је одличан примјер издоктриниране хришћанске будале. Чисти догматизам. На почетку видеa говори како је опасност по наше друштво ''млакост'', тј. они који су ''млаки'', што индиректно указује на скептике. Бог је за њих наводно рекао да ће их испљунути из уста. Сад ће цијела античка филозофија скептицизма (а и моја) да падне у воду због ове изјаве. Преврће се Пирон у гробу. Будалаштине par excellence.
 
jok... imas muski nik, potencijalno zalis sto si zensko a to vuce korene prilicno u proslost...

sad drugacije...moglo bi se reci da ste izuzetno dualitetno darezljivi, pa cesto ni samu ne znate sta vas alterego zaista radi a sta je vasa prava zelja da radite...davljenjem se prepustate njemu, racunajuci kao svaka shebana skorpija da ce on biti taj koji ce vam dati odgovore... :roll:
 
Tačno! To se da i astrološki objasniti - opozicija Ve u Vagi i Mo u Ovnu,

Nick je nastao od mog nadimka - Kobi. Pa da ne bih ispala kobila, onda bolje kobac jel... :mrgreen: A Kobi su me prozvali po košarkašu Brajantu, kao da sam muško, i čak mi se obraćali u muškom rodu ponekad.
Oni koji me dobro poznaju kažu da je čudno kako imam izraženu i mušku i žensku stranu i uspevam da odem u krajnost i jednog i drugog.
 
Eto, ja sam jedna bezobrazna Škorpija, nekad se zajebavam do daske pa preteram. Dođe nekom da me zadavi. :mrgreen:

Te izbicujem? :per::rotf:

- - - - - - - - - -

Јања Тодоровић је одличан примјер издоктриниране хришћанске будале. Чисти догматизам. На почетку видеa говори како је опасност по наше друштво ''млакост'', тј. они који су ''млаки'', што индиректно указује на скептике. Бог је за њих наводно рекао да ће их испљунути из уста. Сад ће цијела античка филозофија скептицизма (а и моја) да падне у воду због ове изјаве. Преврће се Пирон у гробу. Будалаштине par excellence.

Pa dobro, zar ne postoji izreka da su najgori oni koji nit smrde nit mirisu? To su politicari npr koji menjaju stranke svake izborne god. Ljudi koji se savijaju kako vetar duva..ljudi bez stava,bez svojeg JA,nalazim da su to te 'mlakonje' kako se ona izrazila.

- - - - - - - - - -

Uzgred zar stvarno treba da napisem da Hriscanstvo nije nauka..hriscanstvo je sirok pojam,npr katolicizam za mene i nije hriscanstvo,a sad kada bi uzeli o pravoslavlju,dakle o pravoslavlju,a ne o SPC..to je sirok dijapazon,ali mnogi mesaju te pojmove.
 
E ne može tako, daj prvo da te dovedem do ludila svojim Merkurom na fiksnoj zvezdi Antares. Daj da te učinim dovoljno besnim. :mrgreen:

Bilo je već napada na moje cenjeno telo i moju imovinu. Ko ima kratak fitilj, taj će krenuti odmah u napad na moju seriju jedan i dva. A onda će se osećati još gore jer će mu moj kez na kraju pokvariti zadovoljstvo. Imala sam prilike da gledam jednog Ma u Vodoliji kako dahće ljut na mene i u svom besu se urušava, samouništava. A do svega toga ga je dovela jedna moja, po mom mišljenju, dečija šala.
 
Pa dobro, zar ne postoji izreka da su najgori oni koji nit smrde nit mirisu? To su politicari npr koji menjaju stranke svake izborne god. Ljudi koji se savijaju kako vetar duva..ljudi bez stava,bez svojeg JA,nalazim da su to te 'mlakonje' kako se ona izrazila.

- - - - - - - - - -

Uzgred zar stvarno treba da napisem da Hriscanstvo nije nauka..hriscanstvo je sirok pojam,npr katolicizam za mene i nije hriscanstvo,a sad kada bi uzeli o pravoslavlju,dakle o pravoslavlju,a ne o SPC..to je sirok dijapazon,ali mnogi mesaju te pojmove.

Филозофија скептицизма није филозофија сумње и она се не повија како вјетар дува. Политичари су представљени полуписменом бандом која је дошла са улице уз помоћ ''већих'' и запосјела државни апарат. Они немају везе са изразом млак. Јања покушава да одвоји религију од астрологије, али то је узалудно. У истом су кошу.

Хришћанство је као и астрологија скуп парадокса и апсурда и ништа добро се из њега не може извући. Не живе бре људи од молитве или од астролошких транзита, већ од хљеба, кога је све мање. Но, управо то је прилика за религију и астрологију. На пропасти других градити изворе властитог профита. Црква је главни инструмент за достизање овог циља. Јер, није црква радна организација, већ једна пљачкашка организација.
 
Poslednja izmena:
E ne može tako, daj prvo da te dovedem do ludila svojim Merkurom na fiksnoj zvezdi Antares. Daj da te učinim dovoljno besnim. :mrgreen:

Bilo je već napada na moje cenjeno telo i moju imovinu. Ko ima kratak fitilj, taj će krenuti odmah u napad na moju seriju jedan i dva. A onda će se osećati još gore jer će mu moj kez na kraju pokvariti zadovoljstvo. Imala sam prilike da gledam jednog Ma u Vodoliji kako dahće ljut na mene i u svom besu se urušava, samouništava. A do svega toga ga je dovela jedna moja, po mom mišljenju, dečija šala.

Kako god hahaha mada cuj,psiholog u mojoj porodici kaze da imam sadisticku crtu,neretko sam nazivan Hitlerom(u sali?) a ja doduse mislim da sam dobar ko lebac,mada isti ne konzumiram nesto.Dakle moze i cisto sportski,a za moje ludilo treba trud,posto dobro citam tudje namere,da bure barem spontano. :D Pa koliko god imas kada imas tako bogatu hronologiju napada,100? xD

- - - - - - - - - -

Филозофија скептицизма није филозофија сумње и она се не повија како вјетар дува. Политичари су представљени полуписменом бандом која је дошла са улице уз помоћ ''већих'' и запосјела државни апарат. Они немају везе са изразом млак. Јања покушава да одвоји религију од астрологије, али то је узалудно. У истом су кошу.

Хришћанство је као и астрологија скуп парадокса и апсурда и ништа добро се из њега не може извући. Не живе бре људи од молитве или од астролошких транзита, већ од хљеба, кога је све мање. Но, управо то је прилика за религију и астрологију. На пропасти других градити изворе властитог профита. Црква је главни инструмент за достизање овог циља. Јер, није црква радна организација, већ једна пљачкашка организација.

Nisu u istom kosu,hriscanstvo ima smisla,i potkrepljeno je naucnim dokazima,uostalom osvrni se oko sebe,sistematski se urusavaju sve istinske vrednosti,zbog cega? Slucajno? Astrologija je dobra ako se ne uzima zdravo za gotovo,kao vid zabave.Zar ne postoji unutrasnja borba u nama samima? Zar nije to de fakto borba dobra i zla? Ja znam da jeste sto semene licno tice.
 
Dzinovski skeleti,ostatci sodoma i gomora,i podatak da samo na nasoj planeti postoje idealni uslovi za nastanak zivota,i mozda i najbitnije.. derogiranje darvinove jbne teorije i velikog praska,ziva materija nastaje samo iz zive.. ne moze ziva da nastane iz mrtve a to teorija velikog praska zagovara.
 
Kako god hahaha mada cuj,psiholog u mojoj porodici kaze da imam sadisticku crtu,neretko sam nazivan Hitlerom(u sali?) a ja doduse mislim da sam dobar ko lebac,mada isti ne konzumiram nesto.Dakle moze i cisto sportski,a za moje ludilo treba trud,posto dobro citam tudje namere,da bure barem spontano. :D Pa koliko god imas kada imas tako bogatu hronologiju napada,100? xD
Nemam puno godina, još sam piletina. Ali sam često izložena sukobima zbog mog karaktera, ili horoskopa (kako voliš).
Ima nešto sadističko u Rakovima, i moj brat ima tih sklonosti kao i onaj gore pomenuti koji ima isti horoskop kao Jozef Mengele. Jozef je Riba/Rak.
 
Dzinovski skeleti,ostatci sodoma i gomora,i podatak da samo na nasoj planeti postoje idealni uslovi za nastanak zivota,i mozda i najbitnije.. derogiranje darvinove jbne teorije i velikog praska,ziva materija nastaje samo iz zive.. ne moze ziva da nastane iz mrtve a to teorija velikog praska zagovara.

То су све проблематички судови, али да не скрнавимо тему даље.
 
Nemam puno godina, još sam piletina. Ali sam često izložena sukobima zbog mog karaktera, ili horoskopa (kako voliš).
Ima nešto sadističko u Rakovima, i moj brat ima tih sklonosti kao i onaj gore pomenuti koji ima isti horoskop kao Jozef Mengele. Jozef je Riba/Rak.

A to li je..ba za-jebane su te nove generacije piletine :p jos ako je coroskop zayeban,oce to.Jos ako su nezadovoljni onda su/smo najgori i teski,mislim da mogu da budu gori mracnjaci od skorpija.Pa cak sam i davno naisao na podatak da su najveci ustaski zlocinci Pavelic i Francetic bili tog znaka.Toliko o verodostojnosti coroskopa. : /

- - - - - - - - - -

То су све проблематички судови, али да не скрнавимо тему даље.

Da,postoje dve vrste vodolija,pravi individualci,svestrani,buntovnici s razlogom ,ali blagi razumni i diplomaticni,i druga grupa su mrsomudi.Buntovnici bez razloga.

- - - - - - - - - -

E sad kobac ne znam jesam li perverzan ako sam na prvu pogresno protumacio onu sliku (sa knjigom) na tvom profilu,ili si ti, posto si je postavila ili smo oboje?
 

Back
Top