VODOLIJA

Vodolija je moj omiljeni znak, a sudeći po forumima, omraženiji je i od sco. :)


Ovnovi su egocentrici,. znaju biti bahati, prepamtni, arogantni,.. pa to može da podnese samo Ona koja ga voli (ne zezam se :) )
Najbahatija i najarogantnija osoba koju znam ima sve lično sem Venere u znakovima Lav i Ovan. So u le egz. 90Pl...sa tim se ne može izaći na kraj. Ponos do neba i nazad, a realno ni za šta.
 
Xaxa jašta...Vodolija ima tu vodenu osobinu da ''teče'' kao mirna reka...Inače dana kada sam se smuvao sa ovom poslednjom imao sam havariju u kupatilu da mi je procurila mašina i sve bilo puno vode a padala je i kiša to jutro kao luda! Kada pričamo o ''slučajnostima'' :per:
 
:bye:

podznak mazohista :mrgreen:

Zdravo Vodolijo:)
Inače se setih priče koju je Linda Goodman dala kao primer Vodolije
Jedan poznati američki milioner rođen pod Uranom, kad je bio još siromašan-zaprosio je svoju ženu uz fišek kikirikija sa rečenicom:"Voleo bih da su ovo smaragdi"!
Posle mnogo godina,za godišnjicu braka,dao je ženi fišek pun smaragda uz:"Voleo bih da je ovo kikiriki"
I kako čovek da ih ne voli
 
Sve muške Device koje znam su zapuštene i izgledaju kao papučari. Srećem ih sa viškom kilograma, u klompama i izlizanim majicama kako vuku gajbu piva iz dragstora.

^^ Koji podznak?
 
Poslednja izmena:
Zdravo Vodolijo:)
Inače se setih priče koju je Linda Goodman dala kao primer Vodolije
Jedan poznati američki milioner rođen pod Uranom, kad je bio još siromašan-zaprosio je svoju ženu uz fišek kikirikija sa rečenicom:"Voleo bih da su ovo smaragdi"!
Posle mnogo godina,za godišnjicu braka,dao je ženi fišek pun smaragda uz:"Voleo bih da je ovo kikiriki"
I kako čovek da ih ne voli

Има још само у филмовима.Пусти и пропали амерички сан.
 
efolis-01-POSEIDON1-min.jpg


- - - - - - - - - -

1d3f83856ccc82f4c225e574849c030c.jpg
 
Sve muške Device koje znam su zapuštene i izgledaju kao papučari. Srećem ih sa viškom kilograma, u klompama i izlizanim majicama kako vuku gajbu piva iz dragstora.

^^ Koji podznak?
Govorim o polaznim oblicima i crtama, posebno lica...Šta neko uradi sa njima kasnije je druga stvar...Ja volim opušteno da se oblačim...Ako je neko lep to će se svakako pokazati u bilo kojoj odeći, samo budale pate od fensi oblačenja...:)

- - - - - - - - - -

Rak...:cool:

- - - - - - - - - -

Božanstveno. Vodolije kao da su u najbližem kontaktu sa samim "bogom".

Meni se baš sviđa što nisu lažno religiozne kao mnogi fanatici već imaju kritičan odnos prema organizovanoj religiji.:)
 
Pa da, Devica i Blizanci važe za lepe znakove. Devica obično izdužuje telo, lice... Ali kad nema veze sa asc-om, onda nema puno veze sa izgledom. Meni se potrefili takvi tipovi sa So u Devici, a ostatak horoskopa im ne znam.

Vodolija/Rak, jel? Ili Devica...

Pa...zavisi. Mislim da pre svega znaci Devica i Jarac imaju kritičan odnos prema svemu pa i prema religiji, naročito Devica. Vodolija ume da bude fanatik, kako ne. Opasno je kad je Vodolija usmerena u pogrešnom pravcu. To je fiksan znak.
Ja lično sam ateista i nemam ni grama Vodolije, ali imam Devicu i Ju u Jarcu kao i Mo0Sa. Devica i Jarac su znaci filozofa i skeptika.
A Vodolije imaju izuzetnu intuiciju, pritom mislim naročito na osobe sa Me ili Mo u ovom znaku.
 
Poslednja izmena:
Mnoge Device su na istaknutim pozicijama u Crkvi ili su ''puritanci'' ali me takvi nerviraju...Bolje slomiti lance dogmi.

- - - - - - - - - -

Nisam primetio ni za jednu Vod do sada da je loša osoba...Možda su neke dosadne malo ali svi znaci imaju te trenutke...Ograđujem se da znam samo ženske vodolije...:) Muški me generalno ne zanimaju mnogo :mrgreen:
 
Lakse se izborim sa nekim ko je zao nego sa nekim ko je dosadan :lol:

on nas mnogo voli zato tako piše
tako on pokazuje naklonost :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Mnoge Device su na istaknutim pozicijama u Crkvi ili su ''puritanci'' ali me takvi nerviraju...Bolje slomiti lance dogmi.

- - - - - - - - - -

Nisam primetio ni za jednu Vod do sada da je loša osoba...Možda su neke dosadne malo ali svi znaci imaju te trenutke...Ograđujem se da znam samo ženske vodolije...:) Muški me generalno ne zanimaju mnogo :mrgreen:

ni loše
a ako smo dosadne nije do nas :lol:
 
Mnoge Device su na istaknutim pozicijama u Crkvi ili su ''puritanci'' ali me takvi nerviraju...Bolje slomiti lance dogmi.

- - - - - - - - - -

Nisam primetio ni za jednu Vod do sada da je loša osoba...Možda su neke dosadne malo ali svi znaci imaju te trenutke...Ograđujem se da znam samo ženske vodolije...:) Muški me generalno ne zanimaju mnogo :mrgreen:
Ja vernike slabo poznajem, a sada sam se setila da poznajem jednog. Čovek bio ateista, bavio se meditacijom, astrologijom i sličnim. Posle 50. godine postao pravoslavac i sada je oštro protiv svega čime se ranije bavio. Ima Jupiter u Ribama, cela 9. u Vodoliji, a vladar Saturn u Devici0Me. Uran u 1. Vladar 9. u 4. što bi značilo da se ipak priklanja tradiciji, ali u igri su znaci Vodolija i Devica. :) Pretpostavljam da mu je dominacija Vodolije u 9. polju donela naglu i apsolutnu promenu ubeđenja. Čovek je Lav inače.

Loša i dobra osoba...to čak mislim da slabo ima veze sa natalom.
 
Ja vernike slabo poznajem, a sada sam se setila da poznajem jednog. Čovek bio ateista, bavio se meditacijom, astrologijom i sličnim. Posle 50. godine postao pravoslavac i sada je oštro protiv svega čime se ranije bavio. Ima Jupiter u Ribama, cela 9. u Vodoliji, a vladar Saturn u Devici0Me. Uran u 1. Vladar 9. u 4. što bi značilo da se ipak priklanja tradiciji, ali u igri su znaci Vodolija i Devica. :) Pretpostavljam da mu je dominacija Vodolije u 9. polju donela naglu i apsolutnu promenu ubeđenja. Čovek je Lav inače.

Loša i dobra osoba...to čak mislim da slabo ima veze sa natalom.

Jupiter u Ribama je tu presudio za promenu odluke ka Hrišćanstvu. U pitanju nije istinska vera ni u šta od navedenog, nego vođenje dogmatikom.

Mnogi koji e nazivaju astrolozima tako završe kada ''sebe pronađu u Religiji'' i onda pljuju astrologiju kojom su se bavili iz ''egzistencionalnih razloga''. Hah.
 

Back
Top