Vođa navijača "Kumani" izbo dvojicu "delija" iz Makedonije koji su ga napali

antitiranin

Aktivan član
Poruka
1.933
Makedonska policija saopštila je da podigla krivičnu prijavu protiv vođe navijača "Kumani" iz Kumanova F. N. (21) koji je nožem izbo dvojicu navijača Crvene zvezde, pripadnika grupe "Delije Kumanovo".

Ovom krvavom piru prethodila je tuča u kojoj su petorica navijača beogradskog kluba napala Makedonca.

Do tuče je došlo 8. oktobra ove godine oko 17 časova, a sve što se dešavalo u Solunskoj ulici u Kumanovu zabeležila je kamera sa kuće u blizini.

Kako je policija saopštila, povređeni su navijači Crvene zvezde D. A. (30) i S. A. (23). Jedan je zadobio ubod nožem u predelu grudi, drugi u delu oko ramena.


Za cetnike su lek kumani i komiti.

State_of_Cuman-Kipchak_%2813.%29_tr.png
 
Makedonski mediji objavili snimak iz Kumanova, kada je vođa navijača "Kumani" nožem izbo dvojicu navijača Crvene zvezde.
Tuča se dogodila 8. oktobra oko 17 časova. Krvavom piru vođe navijača "Kumani" F.N. (21) iz Kumanova, prethodila je tuča u kojoj su petorica navijača beogradskog kluba napala Makedonca.

Makedonska policija saopštila je da podigla krivičnu prijavu protiv F. N. (21).
Kako je policija saopštila, povređeni su navijači Crvene zvezde D. A. (30) i S. A. (23). Jedan je zadobio ubod nožem u predelu grudi, drugi u delu oko ramena.

http://mondo.rs/a742237/Info/Ex-Yu/Pogledajte-kako-je-Makedonac-nozem-napao-Delije.html
 
Занимљиво
Kumani su mahom Grobari. Kako sto je poznato na makedonskoj tifo sceni, navijacima Zvezde iz Makedonije nije dozvoljeno od strane "Severa" da navijaju na utakmicama svog lokalnog kluba. Kazna je batinjanje i zabrana za ulazak na Sever. Sa druge strane, makedonskim Grobarima je dozvoljeno od strane Juga da navijaju za svoje lokalne klubove, samo sto ne smeju da "vode" tribinu.
 
Ja ne vidim cilj ove teme.Pobili se navijaci i?Prdnuo mis tresla se planina......Ajde bre Gambino sakrij se nemoj se vise reziliti...............

Не, ово је био одличан тест за глупе новинаре и народ који је још глупљи, зато сам са разлогом ову тему поставио. Сви српски медији су пренели лажну слику, да је то био сукоб 5 Срба са једним Македонцем. Македонски медији су углавном пренели вест како треба, али и они су такође ове навијаче ЦЗ отписали што се тиче македонске припадности.
Шта ћемо са Србима и Македонцима које не занимају домаћи клубови и навијају за стране клубове, италијанске, енглеске, немачке, шпанске ... да их прогласимо странцима ???

Ја као Гробар подржавам Кумане (Куманово) и сарадњу та два клуба. Македонци и Срби из МК долазе и бодре свој клуб Партизан, они наши одлазе у МК и такође бодре Куманово. Шта је ту нејасно. Ти си ганци ?
 
Poslednja izmena:
Не, ово је био одличан тест за глупе новинаре и народ који је још глупљи, зато сам са разлогом ову тему поставио. Сви српски медији су пренели лажну слику, да је то био сукоб 5 Срба са једним Македонцем. Македонски медији су углавном пренели вест како треба, али и они су такође ове навијаче ЦЗ отписали што се тиче македонске припадности.
Шта ћемо са Србима и Македонцима које не занимају домаћи клубови и навијају за стране клубове, италијанске, енглеске, немачке, шпанске ... да их прогласимо странцима ???

Ја као Гробар подржавам Кумане (Куманово) и сарадњу та два клуба.

Zar i ti verujes u danasnje tz mediume?Covece nije ni sramota a ni greh ako navijas za strani fudb.klub.Ja kao mali navijao sam za Zvezdu.Bio sam cak i nekoliko puta na utakmicama Zvezde.Danas ne znam ni jednog igraca Zvezde ali ipak mi je drag klub.Uvek kada cujem neki pozitivan rezultat Zvezde drago mi je.
 
Zar i ti verujes u danasnje tz mediume?Covece nije ni sramota a ni greh ako navijas za strani fudb.klub.Ja kao mali navijao sam za Zvezdu.Bio sam cak i nekoliko puta na utakmicama Zvezde.Danas ne znam ni jednog igraca Zvezde ali ipak mi je drag klub.Uvek kada cujem neki pozitivan rezultat Zvezde drago mi je.

Наравно да не верујем медијима, то није ништа ново, већ је проблем колико је народ глуп, мислим на оба народа.
Ипак мислим да се овде не ради о некој провокацији медија, већ о левичарској багри која је глупа до бола, мислим на новинаре. Жалосно је ко све данас ради у новинарству.
 

Back
Top