Voda koju pije maca

Moja Drugarica Duda vodu pije jako retko, mleko je glavno, imamo samo dva meseca, ali uvek ima svezu vodu, doduse, cesmovacu.... Ne znam kako se jednom desilo da je otisla u kupatilo (uvek je zatvoreno da ne bi upala gde ne treba, jos je mala i jako radoznala i strah je za nju Spansko selo) i pila vodu iz lavora u kom je bio potopljen neki dzemper....Tad sam se bas uplasio, ali vet kaze da mleko samo resi problem...
 
ja im dajem prokuvanu vodu u poslednje vreme jer sam bas u dilemi sa flasiranom a inace vet mi je rekao da im ne dajem prolom vodu iz nekog razloga koji nisam zapamtila : )

I ja sam pitao za Prolom vodu, i dobio isti odgovor... Jedno od objašnjenja je bilo da ta voda ne pomaže ljudima, a kamoli mačkama... Znam da su mišljenja u vezi sa tim podeljena, mnogi vetovi preporučuju Prolom vodu, ali eto, hteo sam samo da kažem da nisi jedina koja je od veterinara dobila takvu preporuku. :)
 
I ja sam pitao za Prolom vodu, i dobio isti odgovor... Jedno od objašnjenja je bilo da ta voda ne pomaže ljudima, a kamoli mačkama... Znam da su mišljenja u vezi sa tim podeljena, mnogi vetovi preporučuju Prolom vodu, ali eto, hteo sam samo da kažem da nisi jedina koja je od veterinara dobila takvu preporuku. :)
dobro je, pošto sam već misila da nešto nije u redu
a da, rekao mi je i da mu ne dajem uvin čaj, dok sam na raznim forumam našla potpuno suprotno mišljenje i insistiranje na davnaju uvin čaja mačkama sa urinarnim problemima... sećam se samo da mi je rekao da uvin čaj potpuno suprotno deluje na mačke ili tako nešto, ne sećam se baš tačno razloga zapravo : )
 
Tara, ti i ja ćemo se ljudima na glavu popeti sa istim iskustvima. :lol:

Ja sam takođe pitao za uvin čaj, i dobio tada objašnjenje koje nisam zapamtio, ali znam da mi je veterinar rekao da mačke i čajevi nikada ne idu zajedno... Poslednji put kada sam bio kod njega, pitao sam za upotrebu čajeva, ali pošto je bila velika gužva, a ja sam otišao samo po hranu, on mi je na brzinu odgovorio da se čaj ne daje mačkama zbog toga što ih previše nadima, čak više i od pasulja...
 
Sada ću malo da spamujem. :rumenko:

'Moram' ovo da vam ispričam... Mi smo prošle godine mnogo vremena proveli posećujući veterinara, dosta vremena razgovarajući preko telefona, da je to prosto prešlo u naviku da ljudima pričamo šta nam je vet rekao... Odem ti ja pre neki dan kod zubara, i pita me prijatelj kako sam prošao, i ja počinjem objašnjenje sa: ''Pa veterinar mi je rekao'', a on :eek:..... :rotf:

(neću više spamovati :prstic:)
 
veterinari su čudo, meni je ovih dana prosto neobično kada me ne pozove do podneva : )
mnogo je btino verovati vetu
anti, val, vi imate istog veterinara, tj vodite zivotinje kod istog ili?
p.s. znam da ima tema o veterinarima, ali mislim bitno je jer svako od njih priča o prolom vodi : D
 
..I to zahvaljujući Antiju, koji mi je preporučio dobrog veta. To je bilo jako bitno, jer čim sam došla ovde, sve mačke su mi se porazboljevale (imala sam ih tri tada) jedna za drugom (odnosno jedan je već bio bolestan, ali pogrešno lečen dok beogradskog veta).
 

Back
Top