Voajeri u NSu

mire_novi

Početnik
Poruka
2
Evo ja sam novi na forumu, pa da vas prvo pozdravim :bye:

A sada da pitam i ja nesto. Jel primecujete vi ove voajere po NSu? I kako sa njima? Eto u poslednje vreme malo malo pa vidim nekog kako se shunja ili viri negde, ali nikako da uspem nekog da uhvatim!!:evil: Stvarno vise ni na ovu nasu tvrdjavu ne mozes otici sa devojkom,a da te neki manijak ne posmatra!:eek: Bas neki dan pre exita, primetili devojka i ja kako se neki lik, mislim da je celav ili tako nesto i nosi cvikere sa dioptrijom, prikrada nekom autu u kojem su bili dvoje, i tako on lepo isao prvo normalno,korak po korak,i onda kada se priblizio vise,zamislite chuchnuo i tako chuchetji se primiche autu:eek: i sad chovek shta da radi?? ne znam ni koji im je fazon,jesu li agresivni?:dontunderstand: hteo sam nekako da skrenem paznju tim ljudima u autu na njega, ***,zamislim se u situaciji, i ja bih voleo da meni neko skrene paznju na manijaka, ali nisam znao ni kako,nisam bio blizu,ja gledao odgore(sad i ja ispadnem voajer:think::hahaha:) i sva sreca izgleda primetili oni njega i upalili auto,a on pobegao...
Jel ih primecujete vi? Ja sam par puta povijao neke,ali uvek su brzi i ne primetim ih na vreme, dok ja skontam,oni pobegnu... Ali kad dohvatim nekog:evil::evil::evil: Stvarno me bre nerviraju,plus sto mi se devojka sva istraumirala od njih,pogotovo kad smo videli ovo na Djavi...:roll:
 
Ovo je vrh lenjosti !!! Čoveka mrzi čak i da sam traži objekt svojih mračnih želja, pa to obavlja praćenjem voajera, kao kvalifikovanih vodiča !!! :eek:

Kako tako na brzinu osudi coveka?
Samo zato sto se slucajno tu nasao..? E svasta... Pre bih razumeo,ako vec moras da kontriras i pravis zaplete pa onda tvoje kilometarske konfuzne monologe, da si doveo u pitanje da li je uopste to bio voajer ili neko kome se ucinilo da je video prijatelja,poznanika pa hteo da ga iznenadi ili uplasi...
 
Kako tako na brzinu osudi coveka?
Samo zato sto se slucajno tu nasao..? E svasta... Pre bih razumeo,ako vec moras da kontriras i pravis zaplete pa onda tvoje kilometarske konfuzne monologe, da si doveo u pitanje da li je uopste to bio voajer ili neko kome se ucinilo da je video prijatelja,poznanika pa hteo da ga iznenadi ili uplasi...
Ma, sve si u pravu !!! :lol:
I ja razumem i prosto obožavam tako neki zaplet, kakav ti hoćeš da nam dočaraš, mis' : kada se nekom UČINI da vidi prijatelja ili poznanika DOK YEBE, pa bi da ga, onako drugarski, iznenadi ili uplaši, šunjajući se okolo, to je tako šaljiv zaplet da se i istražni sudija, prilikom identifikacije tela, sav zaceni od smeha !!!
 
Nigde se ne navodi sta su oni radili u kolima ;)

Nebitno u ostalom,samo ti kazem da malo objektivnije tumacis postove pre nego sto napises nesto. ;) To sto sam napisao je drugi ugao posmatranja gore iznesene situacije...pametan si shvatices ;)

Imas interesantnih vidjenja i dosta njih misli da si duhovit...ali bilo je i to da nekima smeta takav pristup temi ;) Znas vec... ;) Nisu nam potrebni nikakvi konflikti ;)
 
Zdravo Mire! I ja sam nova, eto nisi jedini na forumu. Sto se tice pitanja, oni voajeri su uglavnom bezopasni, samo su uzasno neprijatni. U parku kod zavoda za stomatologiju je bilo puno voajera i egzebicionista, pa da ti se zivot smuci, i to u po bela dana.
Buduci da sam cesto prolazila kroz park (a onda pored parka, jer sam ih primetila) dok sem slusala predavanja na fakultetu dva ili tri puta nedeljno se desavalo da naletim na nekog od njih. Buduci da smo na forumu, necu da navodim neke ruzne stvari koje sam videla, ni svoje neprijatne emocije.
Poenta ovog poduzeg posta je da sam naucila da su u pitanju kukavice ( u oba slucaja - npr. samo dok viknes na njega pobeci ce), dok egzebicionisti crpu erotsko uzbudjenje od shoka koji izazivaju kod slucajnih prolaznika (jedno idiotu koji je redovno ordinirao iza zbuna pored staze sam rekla "sta vise hoces sa tim, mali je" , i doticni je poceo da se sklanja kad prolazim).
Ovo je neko moje iskustvu nastalo tokom nekoliko godina, valjda ce ti pomoci.
A buduci da si musko u svakom slucaju ti je lakse da izadjes na kraj sa njima.
 
U parku kod zavoda za stomatologiju je bilo puno voajera i egzebicionista, pa da ti se zivot smuci, i to u po bela dana.
Buduci da sam cesto prolazila kroz park (a onda pored parka, jer sam ih primetila) dok sem slusala predavanja na fakultetu dva ili tri puta nedeljno se desavalo da naletim na nekog od njih, koji se nisu posakrivali na vreme ...
.
.....
 
nikad nisi naleteo na doticne :eek: ti si onda imao srece :lol:
obicno prilaze sa strane :mrgreen:

...da se zabijem.....:hahaha:

Bolje sa strane, nego s guza! :lol:
Jedino ko me je iznervirao jeste neki matori iz obezbeđenja dunavskog parka, za vreme exita... Kreten me 50 puta osvetlio bater lampom! A ja sa devojkom... Dok nisam popizdeo, rekao da sam pandur(iako nisam) i da ću mu napraviti sranje od života (iako ne bih, jer je ionako gotov za 5-7 godina) i da ako hoće da gleda, mora da plati ( iako mu ne bi dao da gleda, jer bi bio gotov odma a ne za 5-7)
:mrgreen:
 
Bolje sa strane, nego s guza! :lol:
Jedino ko me je iznervirao jeste neki matori iz obezbeđenja dunavskog parka, za vreme exita... Kreten me 50 puta osvetlio bater lampom! A ja sa devojkom... Dok nisam popizdeo, rekao da sam pandur(iako nisam) i da ću mu napraviti sranje od života (iako ne bih, jer je ionako gotov za 5-7 godina) i da ako hoće da gleda, mora da plati ( iako mu ne bi dao da gleda, jer bi bio gotov odma a ne za 5-7)
:mrgreen:

sta fali s guza? :hahaha: lakse se prisunja :mrgreen:

al si naporan.....samo je hteo da vidi hocete li skoro pa da zauzme mesto :rotf:

p.s.a gde je to mesto? :tajna:
 

Back
Top