Влада по избору форумаша Крстарице

какву бисте Владу подржали ?

  • Чиста влада блока око ДС

  • Блок око ДС + СПС

  • Блок око ДС + ЛДП

  • Блок око ДС + ЛДП + ДС

  • Чиста ЛДП влада

  • Чиста СПС влада

  • Влада блока око СНС + ДСС

  • Блада блока око СНС + ДСС + СРС

  • Чиста влада ДСС

  • Чиста влада блока око СНС

  • Чиста влада СРС

  • Дио опозиције + СПС

  • Дио опозиције + ЛДП


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Нпр. чиста влада ЛДП, значи само ЛДП без иког другог.
Чиста влада блока око СНС-то су само странке које су са СНС већ у коалицији.

Hm .... onda ovako ......

Mislim da je tvoja anketa mali izbor želja .....jer mnoge od tih opcija koje si ti naveo TEORETSKI SU SAMO MOGUĆE NE I REALNO ....realno su moguće 3 opcije ......

1. DS (ostaje stožer vlasti , sa Vukom kao priveskom a možda i LSVom) okuplja oko sebe SPS ( koji će verovatno obuhvatati PAlmu i PUPS) , LDP(verovatno sa LSVom) , manjine .... a u slučaju potreba naćiće se mesta i za g17+(REGIONE) ,Ljajića ako se nekako provuču preko cenzusa

2. SNS ( novin stožer vlasti , sa onima sa kojima je već u koaliciji) .... plus Dss , Sps , manjine ..... a u slučaju potrebe i LJAJIĆ ......

3. DS-SNS ...... a mislim da bi našli mesta i za manjine .......

Po meni to su tri moguća scenarija ...osim ako ne bude iznenađenja ali SPS na prošlim izborima .......


NIšta od ovog kao što vidiš nije sjajno ali ako mora da se bira onda br 2 .......
 
Anketa mi liči na :



Dobro bre Miško sinko,
šta misliš koliko bi glasača apstiniralo ili za nekog drugog glasalo
da je unapred objavqena već dogovorena koalicija DS-a i SPS-a ???

Mnogo si bre sinko naivan ...
Мислим да то није исто јер сам отприлике чуо како је СПС ушао у коалицију са ДС...али о томе не смем да говорим јавно без доказа.
Друго, мислим да имам довољно памети да процјеним пре избора, уосталом до сада нисам грешио у процјенама.
 
Isto kao što smo od SPS-a čuli da ne dolazi u obzir saradnja sa DS-om
i obrnuto ....

:zroll::zroll::zroll:

E .... ja sam sasvim siguran da je laž te vrste moguća ...međutim SNS još nije izjavio da ne može sa DSom ..... ja hoću da izjave ...pa posle ako naprave koaliciju sa DSom ja sam sa eventualnom podrškom njima završio za sva vremena kao što sam za sva vremena završio sa podrškom SPSu nakon prošlih izbora ..... a ako SNS to ne izjavi onda im ni na ovim izborima neću dati glas ....

To je moj stav i stav ljudi koji misle slično kao ja .....
 
Isto kao što smo od SPS-a čuli da ne dolazi u obzir saradnja sa DS-om
i obrnuto ....

:zroll::zroll::zroll:
Не, пред изборе је Дачић рекао да је немогуће да се формира коалиција са СПО и ЛСВ...баш се сјећам тог интервјуа, ДС и Г17 није експлицитно поменуо, иако је рекао да је ДСС први избор за коалицију.
 
Nema opcije za moj izbor: SNS-NS + PSS (Aleksandra Vulina) + manjine.

Ima samo nisi ukapirala ....

to ti je ona opcija ČISTA VLADA OKO SNS-a .... tako nešto .....

loše je postavljena anketa pa zahteva objašnjenje ...meni je Šomi objasnio da je to to ........doduše fale manjine ....

i da .... ALEKSANDAR VULIN NIJE SAM ZA SEBE ....ima stranku i zove se pokret socijalista .....( ako već glasaš za tu opciju valjalo bi to da znaš)
 
Sumnjam da su tinejdzeri bas brojni na ovom forumu, pa i na ovoj temi… Dakle verujem da imate bar izmedju 20 i 30 god, pa shodno tome bar poslednjih desetak godina ste mogli da vidite i iskusite sve pobrojane skupine i njihove celnike na (ne)delu. S obzirom da niste jos u godinama u kojima se neretko duh i misao okostavaju (da ne kazem okostunjavaju), u najmanju ruku je cudno da biste od takvih da opet sastavljate neke vlade. Zar je inercija toliko jaka? Ako visestruko iskustvo govori da je ishod manje vise jednako mizeran i bolan sa bilo kojim od njih, ko bi osim mazohista zeleo da takvi jos i jedan mandat vladaju? Ili mislite nemoguce je drugacije, nema drugih?

Znam da bi ste i vi, koji ovde glasate o navodno jedino mogucim varijantama vec vidjenog, radije svima njima videli ledja. Isto tako, i jos vise, velika vecina ostalih koji za ovako nesto nemaju sto vremena, sto mogucnosti. Ali i oni lako podpadaju pod utisak da se moze birati samo izmedju 2-3 zla. Ajde trgmite se bar vi koji imate vremena i malo manje svakodnevnih briga za prezivljavanje. Kazi sebi, ako se vec dosadjujem, a zanima me politika, ajde da budem posten i koristan i radi sebe i radi svog okruzenja, ajde da ne nasedam na prevarante i da ne bivam saucesnik u njihovim prevarama. Da ne podgrevam uverenje da nema alternative osim njih vec poznatih. Jasno mi je da sa ovima svima nema nista i necu vise nikoga od njih podrzavati. Nije mi jos jasno ko ce stati u moje ime i u ime miliona koji bi isto sto i ja, da im vide ledja i da pocnu ziveti normalno, ali znam da je to potrebno. Ne boj se da ces ostati u manjini, jer vecina tako misli, bar polovina tako i govori, samo sto se jos uvek ponasaju drugacije, sto iz okostalosti, sto iz sitnih egzistencijalnih racunica i strahova.

A i onaj koji zna sta i kako treba, tu je, blize nego sto mislis, ceka svoj cas i poravnava staze. Zora mu je staniste :hahaha: Saljivdzija je, ali cini ozbiljno. Ovi dosad su bili ili dosadni, ili prevaranti ili cirkuzanti, a jedva da ista korisno svi zajedno ucinise.
 

Back
Top