Vizija

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Večeras predsednik Ds-a reče verovali ili ne ovo : Imam viziju, a to je pre svega ulazak Srbije u EU...
Evo kad se kunem, ako mi bilo ko iz DS-a, ili bilo ko odavde, ili Tadić lično odovori:
Šta to znači kad neki političar ima viziju, pokloniću mi kompjuter, doduše polovanu ČETVORKU !?
Pa napred sa odgovorima, i da bude jasno, u konurenciju dolaze u obzir samo ozbiljni odgovori, ne duhoviti:
 
Poslednja izmena:
Večeras predsednik Ds-a reče verovali ili ne ovo : Imam viziju, a to je pre svega ulazak Srbije u EU...
Evo kad se kunem, ako mi bilo ko iz DS-a, ili bilo ko odavde, ili Tadić lično odovori:
Šta to znači kad neki političar ima viziju, pokloniću mi kompjuter, doduše polovanu ČETVORKU !?
Pa napred sa odgovorima, i da bude jasno, u konurenciju dolaze u obzir samo ozbiljni odgovori, ne duhoviti:

Pa javilo mu se. :neutral:
 

Šta to znači kad neki političar ima viziju, !?

znachi da je lazljivi demagog koji daje sebi vreme da krade dok joz moze
to je gola koska vizije proracanstva i tome slicno

btw od kako su ti majmuni na vlasti ovoj zemlji je sve gore
kradje prodaje talovi zaduzivanja i porezi

dahije su mala deca za DS

btw ako imash rachunar vishka a ne lozis se tolikod a ga prodas za sitne pare daj nekome ko nema i nema novca da si kupi a treba mu
 
Poslednja izmena:
pa bio je iskren...hteo je verovatno da kaze "imam viziju, ali ne i resenje i nacin da je sprovedem u delo..."

imam moj laptop, ne treba mi nista polovno...moze neki auto dobar ako imas
 
Нажалост после Тадића ће на власт доћи неки други тадић.Србија нема систем ни механизме да заштити своје грађане од разних случајева који брљају по политици.
 
Нажалост после Тадића ће на власт доћи неки други тадић.Србија нема систем ни механизме да заштити своје грађане од разних случајева који брљају по политици.

ovo ti je najbolje što si rekao ovde...baš si me iznenadio, jes' to ti smislio, ili ?
 
ovo ti je najbolje što si rekao ovde...baš si me iznenadio, jes' to ti smislio, ili ?
Па не пишем увек да бих коментарисао бесмислице.Ја за разлику од тебе не стављам гард због превентиве а и делим репутације онима с којима се иначе не слажем.За свађу и вређање увек има места и времена.
 
Oh , Boze , zaar ne moze samo da cuti . Svima bi bilo lakse .
|
Sad nisam siguran ko tu ustvri nosi ciji mozak i ko je ko . Jelena Karleusa ili on .
A moze biti da je on alter ego JK u muskom odelu .
 
Večeras predsednik Ds-a reče verovali ili ne ovo : Imam viziju, a to je pre svega ulazak Srbije u EU...
Evo kad se kunem, ako mi bilo ko iz DS-a, ili bilo ko odavde, ili Tadić lično odovori:
Šta to znači kad neki političar ima viziju, pokloniću mi kompjuter, doduše polovanu ČETVORKU !?
Pa napred sa odgovorima, i da bude jasno, u konurenciju dolaze u obzir samo ozbiljni odgovori, ne duhoviti:

halucinira chovek
verovatno pililuca sa zekom
 

Back
Top