VISOKOLETACI

Lepo.

Ima dovoljno godina da zna sta zeli.Ako ne zeli drustvo koje joj je nudio decko, nek trazi bolje.
Da se vrati,zasto? Sta je to ceka,pa da se vraca?
to sto se okliznula,ne znaci da je pala.
 
slazem se sa tobom
osim u jednoj stvari :arrow: ne treba se prodavati

pametne zene umeju da izbegnu sex kada manipulisu svojom seksualnoscu

to deli uspesnu zenu od prostitutke

izgleda :idea:
 
inspirion:
Nisam te bas najbolje razumeo za sexualnost.
Mozda mislis da se poigrala sa tipom, aon je ostavio?
U svakom slucaju,voleo bih da pojasnis.
Prava si inspiracija
upravo sam pisala pismo tetki o nekom svom neuspehu, ali ne odustajem od svoje bitke!
Ne, mislim da je devojka bila naivna i nedefinisana... cim je mogla da bude tako sutnuta.
Zene koje igraju na kartu sexualnosti ponekad padnu u svoju zamku... jer ta karta je funkcionalna samo dok nije otkrivena. Ovde ne pricamo o klasicnim musko zenskim odnosima, nego o odnosu moci i seksualnosti.
 
inspirion:
Ala si rastrubio o miri.

Mada prica mi deluje nerealno.Ili si ti to suvise svojim ocima gledao.
ma gledao sam neki film na tu temu...pa se uziveo malo vise...imam mnogo razvijenu mastu.....evo,sinoc sam po treci put gledao sebe u filmu djavolov advokat....e strvarno glumim svaka mi cast....
care,sta ti je to ovde nerealno...ti se kao nikad nisi pokusao ugurati u neko drustvo .....a....svi smo to probali ...bar kao deca...ili ti je nerealno to sto ima skotova koji ostavljaju cure na putu....ili jos verujes u deda mraza...
 
Podržavam uopšte priču o 'visokoletačima', mada je stvarno strašna situacija u kojoj se devojka našla. Ne znači da su svi ljudi iz tog 'visokog' društva takvi, kao što ne znači da nema takvih među 'prizmenim' svetom. Meni se jednom desila slična situacija, a ja nisam bila ni najmanje kriva, niti ima bilo kakave veze sa 'visokoletačima'.
Pravili smo neki roštilj kod momka od moje jako dobre drugarice, koji živi malo dalje grada. Ona je ostala da prespava kod njega, a mene je vozio kući njegov isto tako dobar drug koga ja jesam prvi put videla to veče, ali sve je delovalo apsolutno normalno, a i on živi u gradu, pa sam mu bila usput. Tek što smo izašli iz tog sela, on je skrenuo u neke njive :roll: , ja se baš uplašila, stao je tek na nekih 300 metara od puta. Naravno da mi nije bilo na kraj pameti da obavim s njim to što je očekivao :evil: , izletela sam iz kola, zalupila vrata (tako, da posle nije mogao da ih upali :twisted: :lol: ). Kad sam stigla do puta (po najgorem blatu, a on, sva sreća, nije krenuo za mnom), isto sam razmišljala koga da zovem da dođe po mene. Onda sam shvatila da mi nema telefona. Ni dan-danas ne znam da li mi je ispao dok sam se otimala da izađem iz kola, ili je on nekako uspeo namerno da mi ga ukrade. Sve u svemu, do kuće mi je trebalo četiri sata - peške, hladno, noć (uh, kad se setim :x ), a posle svega nisam smela ni da stopiram.
Debila i kretena ima svuda, u svim društvima; i ni jedna devojka nije zaslužila da joj se tako nešto desi.
A, priča o 'visokoletačima' je nešto sasvim drugo.
 
Kad_LupimLupim:
@mackica ns
Taj stvarno nije normalan, ortak decka tvoje drugarice!!! Pitam se onda kakv je i taj njen decko? Ili nezna kakve drugove ima! Zna li drugarica za dogadjaj?
Ma, bilo je to davno, ima već jedno dve-tri godine.
Najgore od svega i jeste taj kraj priče, kad se drugaricin momak sutradan nasmejao, i rekao - pa, ima pravo da traži :shock: :roll: . A, i drugarica je ostala i sa tim momkom, i, naravno nastavila da se druži i sa njegovim 'drugarima' :roll: I prokomentarisala - baš šteta, mogli smo lepo svi četvoro da se družimo :shock: :evil: ('šteta', kao - ne što je on to uradio, nego što ja nisam pristala :lol: )
Jedino što su mi vratili telefon a ona postala ex drugarica.
 
mackica ns:
Kad_LupimLupim:
@mackica ns
Taj stvarno nije normalan, ortak decka tvoje drugarice!!! Pitam se onda kakv je i taj njen decko? Ili nezna kakve drugove ima! Zna li drugarica za dogadjaj?
Ma, bilo je to davno, ima već jedno dve-tri godine.
Najgore od svega i jeste taj kraj priče, kad se drugaricin momak sutradan nasmejao, i rekao - pa, ima pravo da traži :shock: :roll: . A, i drugarica je ostala i sa tim momkom, i, naravno nastavila da se druži i sa njegovim 'drugarima' :roll: I prokomentarisala - baš šteta, mogli smo lepo svi četvoro da se družimo :shock: :evil: ('šteta', kao - ne što je on to uradio, nego što ja nisam pristala :lol: )
Jedino što su mi vratili telefon a ona postala ex drugarica.
Ocigledno tvoju drugaricu ili ex drugaricu isto tako tretira njen decko, a ona ne vidi nista lose u tome. Ona samo ima poremecenu percepciju, sistem vrednosti... sto i nije neki reritet.
 
mackica ns:
Kad_LupimLupim:
@mackica ns
Taj stvarno nije normalan, ortak decka tvoje drugarice!!! Pitam se onda kakv je i taj njen decko? Ili nezna kakve drugove ima! Zna li drugarica za dogadjaj?
Ma, bilo je to davno, ima već jedno dve-tri godine.
Najgore od svega i jeste taj kraj priče, kad se drugaricin momak sutradan nasmejao, i rekao - pa, ima pravo da traži :shock: :roll: . A, i drugarica je ostala i sa tim momkom, i, naravno nastavila da se druži i sa njegovim 'drugarima' :roll: I prokomentarisala - baš šteta, mogli smo lepo svi četvoro da se družimo :shock: :evil: ('šteta', kao - ne što je on to uradio, nego što ja nisam pristala :lol: )
Jedino što su mi vratili telefon a ona postala ex drugarica.

Ma od njega treba da trazi jedna crncuga sa kytom od pola metra i 5 sa 6, pa kada ga pocepa po svim rupama: ye8i ga, ima pravo da trazi... i dobije! :twisted:
 
mackica ns:
Kad_LupimLupim:
@mackica ns
Taj stvarno nije normalan, ortak decka tvoje drugarice!!! Pitam se onda kakv je i taj njen decko? Ili nezna kakve drugove ima! Zna li drugarica za dogadjaj?
Ma, bilo je to davno, ima već jedno dve-tri godine.
Najgore od svega i jeste taj kraj priče, kad se drugaricin momak sutradan nasmejao, i rekao - pa, ima pravo da traži :shock: :roll: . A, i drugarica je ostala i sa tim momkom, i, naravno nastavila da se druži i sa njegovim 'drugarima' :roll: I prokomentarisala - baš šteta, mogli smo lepo svi četvoro da se družimo :shock: :evil: ('šteta', kao - ne što je on to uradio, nego što ja nisam pristala :lol: )
Jedino što su mi vratili telefon a ona postala ex drugarica.


Uhhhh, sad mi je odlaknulo, kad znam da su ti vratili telefon !!!
 
pricica je mozda samo pricica ali neka...ja je procitala :?
da li je istinita je stavrno malo vazno ali 100%
ima takvih idiota i kada ne dobiju sta zele ponesu se
kao olosi :shock:
kada je muskarac svinja,najmanje je bitno iz kojih
je krugova>>>>>>takvi nastupi su bez nivoa :evil:
zato ribe pazite se,pogotovo sa kime sedate u auto hehehe i ako glupost prevlada pa se nadjete u autu
mobilni je obavezan :lol: da se pozove ex,pijatelj ili bar taxi :P
 
mackica ns:
[quote="Bad_Wolf
Ma od njega treba da trazi jedna crncuga sa kytom od pola metra i 5 sa 6, pa kada ga pocepa po svim rupama: ye8i ga, ima pravo da trazi... i dobije! :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ma pusti - hteo sam da dodam i kozne promene na onome od pola metra, ali nisam hteo da preterujem... Mozda neko ruca dok cita... :twisted:
 
lulumejlu:
Kad sam ja isla u osnovnu skolu, (a to je bilo pre 10 godina), onda je Doktor Igiju i jos nekim slicnim "umetnicima" tog doba, ovo bila jedna od tema koje su garantovale hitove!!!

Хахахахахх...музика моје младости :lol: :lol: :lol:

:wink:

А кад се сетим како су неки покушавали да стрпају оне дебеле јаше у тренерке :lol: .
 
AllPacino:
da nadodam da sam je video sinoc na "mojoj teritoriji"...u ovim nasim obicnim mestima za izlazak"....mozda je krenula na bolje...videcemo...mada sumljam..


Brajko, posto vidim da ti neki -zivotno iskusni- ovde cak i ne veruju u pricu........ja ti verujem.....jer sam slicno dozivela pre nekoliko godina na moru........samo....nisu me izbacili...vec sam ja sama maltene -iskocila- iz kola kada sam videla dokle ce ici ta -voznja-, ali su se oni vratili u toj nedodjiji po mene i izvinjavali......ali znam da ima mnogo budala......umisljenih faca......
Nemoj da zaboravis da je TEBE zvala u nevolji...to nesto znaci.......i mislim da pocinje da -konta- da joj takav zivot ne treba....samo....ne bi ja nekog ko tako lako okrece nekom ledja pustila tek tako lako da se vrati......trebaju joj packe.......
:)))
 
ja se nesto previse ne opterecujem tim pitanjem da li mi neko veruje ili ne...pola foruma ne veruje u veci deo stvari koje pisemo jer misli da sve sto nisu licno doziveli to ne postoji...vecina ljudi vodi dosadan i jednolican zivot...svaki dan im je kao preslikan i da nije spanskih serija i interneta totalno bi otisli u aut...onda,ovde su svi sa razlicitim motivom...neko hoce da cuje nesto zanimljivo..neko hoce da se druzi...da cuje neko drugacije misljenje,,neko da vredja...da se zayebava i tera sprdnju...a ima i onih kojima je jedini cilj da postanu ove "gazde"..kako se zovu..moderatori..pa se ubise uvlaceci im se u bulju i deleci nekakve savete...po ceo dan vise po forumu...procitali negde da je pozeljno da su sto vise prisutni i ispunjavaju svoj "san"...ambicija zvana biti moderator...***** ti takvu ambiciju...sta ces vole ljudi da budu vazni i popularni...uostalom sta ima veze da li neko veruje ili ne veruje...uvek me zanimalo misljenje onih koji veruju,ali je mnogo zanimljivije misljenje onih koji ne veruju ili koji se trude da ne veruju ...i koji te preziru..i tebe i tvoje postupke..vise sam iskrenijih saveta i komentara od njih pokupio...i neke stvari naucio i shvatio..nego od onih kojima je sve sto napises bajno i predivno...i ima jos jedan razlog sto ponekad opterecujem ovaj neduzan narod sa svakakvim stvarima...mnogo toga ne mogu da kazem nikom...ne bih da neko pomisli da nemam nikog bliskog kome bi sa poverio...ali mnogo je lakse kad sve ispricas u monitor...ako nista drugo nikoga ne mozes da iskompromitujes svojom pricom...niko te ne zna ...niko ne zna o kome pises...a sve isricas i otvoris dusu...bla,bla,bla...
 

Back
Top