Visina :'(

era121

Početnik
Poruka
1
Napunio sam 16 godina, i visok sam 178 cm a tezak 64 kg.Da li je to normalna visina, a u osmom razredu sam bio 168 cm.
Ponavljam da li je normlana visina 178. hocu li jos narasti. Trenirao sam kosarku, ali se ne bavim nikakvim tjelesnim aktivnostima.

Петар

Iskusan
Banovan
Poruka
6.981
Napunio sam 16 godina, i visok sam 178 cm a tezak 64 kg.Da li je to normalna visina, a u osmom razredu sam bio 168 cm.
Ponavljam da li je normlana visina 178. hocu li jos narasti. Trenirao sam kosarku, ali se ne bavim nikakvim tjelesnim aktivnostima.
Ето,за две године си интензивно растао,и стигао до 178цм,што је и да престанеш да растеш овог момента,сасвим довољно! ;) А раст ће ти трајати сигурно још 3,4 године,ако не и више,тако да се на 178 нећеш сигурно зауставити!

- - - - - - - - - -

Pa bez minimum 184-185 nije musko realno nego je kepec.

Кепец,184цм---185цм....да ли си свесна тога што си написала? :hahaha:

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.336

Vec rekoh normalna visina je izmedju 1,5 i 2 metra a tvoja trenutna je apsolutno idealna,covekova idealna visina u kojoj njegove mogucnosti(brzina i sl) najvise dolaze do izrazaja je cak za par cm manje,prerastao si sad se mozes samo brinuti da ne budes previsok mada ni za to nemas brige najverovatnije.

- - - - - - - - - -

Ma супер сам ја протумачио,испадох и ја са мојих 182-3 кепец. :thumbdown::navodnik:

Po toj prici su 99% zena kepeci :lol:

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Pozdrav ljudi. :) Novi sam na forumu, pa ne znam da li je ovo pravo mesto da postavim post ovakvog tipa. :)
Moj problem je visina. Ne znam odakle da pocnem, ali evo.
Imam 16 godina, visok sam 172,5cm i tezak 67kg.
Otac mi je visok 181cm a majka 171. Treniram fudbal od svoje 6 godine. Poslednjih godinu ipo dana vezbam. Ne idem u teretanu. Radim sklekove,zgibove,propadanja,trbusnjake,preskacem vijacu, sve to radim bez ikakvih opterecenja.
Ne vezbam samo subotom i nedeljom. Pijem mnogo mleka, hranim se zdravo, jedem jaja,ribu,belo meso,povrce,voce. Ne pijem gazirane sokove. Cesto sa drugarima idem na basket.
Idem u drugi srednje, a moja pitanja su: da li moje vezbe uticu na moj rast? da li bih trebao da prestanem da vezbam i radim samo trbusnjake? Ne planiram da koristim nekakve hormone ili nesto slicno. Imam dobro razvijenu muskulaturu, cesto pijem vitamine. Mislim da je ovo dosta. A kljucno pitanje je: da li bih mogao da doguram do 180? :)
Hvala unapred..:)

ja znam jednog malishana koji ima 13 godina i 188 je visok broj cipele 47,5, mama mu je 165 visoka (al jedva) a otac djechaka 180 al jedva a malishan tje da naraste do 203 cm tako prorachunali

samo da si ti zhiv i zdrav

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.336
Bru Zli,ne znam da li još uvek nadgledaš ovu temu,ali ostavio si me bez teksta,pravi si life coach :)!

Sa druge strane,moram ovo ipak negde da pitam-kako je moguće da sam stao sa rastom u 15-oj godini? Sada imam 17,i od 15-te se nisam pomakao sa 1,75m,dok su svi moji vršnjaci nastavili,i u međuvremenu me pretekli u tom pogledu,nisam mogao da ne primetim da stagniram. Brada mi je sa svakim brijanjem jača,čak su i stopala nastavila da mi rastu(što je pomalo i komično),ali kičmeni stub-ništa.
Valja napomenuti da imam blagu skoliozu i lordozu na kojima počinjem da radim ovih dana,ali da li treba da se pomirim sa činjenicom da sam završio sa rastom u visinu?

Pa ni ja se nisam pomakao od tada,kod mene je bila situacija sa testosteronom posto sam jos tada imao muskulaturu 25ogodisnjaka.

A ako ti je 1,75 problem sve ce ti u zivotu biti problem,poradis malo na fizickoj snazi cisto da ti krivonogi dvometrasi ne glume loodilo a 99% dobrih riba su ti ispod te visine,bol te patka.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Bru Zli,ne znam da li još uvek nadgledaš ovu temu,ali ostavio si me bez teksta,pravi si life coach :)!

Sa druge strane,moram ovo ipak negde da pitam-kako je moguće da sam stao sa rastom u 15-oj godini? Sada imam 17,i od 15-te se nisam pomakao sa 1,75m,dok su svi moji vršnjaci nastavili,i u međuvremenu me pretekli u tom pogledu,nisam mogao da ne primetim da stagniram. Brada mi je sa svakim brijanjem jača,čak su i stopala nastavila da mi rastu(što je pomalo i komično),ali kičmeni stub-ništa.
Valja napomenuti da imam blagu skoliozu i lordozu na kojima počinjem da radim ovih dana,ali da li treba da se pomirim sa činjenicom da sam završio sa rastom u visinu?

Hehe pa hvala druze ;)

Nisam bio odavno, a evo opet kao nesto malo ulazim i citam.... Sad vise odgovaram kada vidim da nekom bas treba neki savet, pomoc, nego sto onako pisem iz razonode.....Nema se vremena.

P.s. Ne mora znaciti da si stao sa rastom...Mzoda ce opet krenuti rast kada se najmanje nadas i kada zaboravis da mislis na to .
A moze se u medjuvremenu desiti i da porastes fizicki ali i psihicki pa ti u tom momentu ama bas i nista ne znaci sto si porastao, ono, bices toliko samouveren u sebe kao Ivan Ivanovic kada se sali sa svojom visinom ;)

A i znas za onu foru - mali ima veliki a veliki mali ;)

Lastas

Početnik
Poruka
49
Dobra tema, i ja sam dosta "propatio" zbog visine. Pravio sam sebi probleme bez razloga, uvek sam bio medju nizima u osnovnoj ali u fudbalu nisam bio bolji samo od onih koji su mnogo duze od mene trenirali i bili mnogo jaci. Znaci fudbal sam cepao (sad sam povredio koleno gadno, nisam bas za teren), ali zato i gimnastiku, trcanje/sprint, sportovi s reketima mi specijalnost (tenis, stoni tenis, badminton). Redovno osvajao skolske turnire u badmintonu, stonom tenisu, cak jednom i u pimpovanju i pravljenju papirnih avioncica, hahahah. Ali isto tako kad sam dosao na malu maturu malo me bio stid sto nisam bas imao 180cm i sto je pratilja bila visa od mene (stikle pola metra). Evo i sad u skoli kad mi pridje neka ortakinja niza od mene inace i kaze: "Pa Bozeeee kako nisi visi malo da mozemo na maturuuuuu, ja cu imati stikle 15cm presisacu te." cak mi je i simpaticno hah. Samo neka idu sa onima 195cm, fini su to momci samo kad treba karta na geografiji da se okaci, za sport nula osim ako nisu kosarkasi. Barem ovi kod mene u skoli... (Sad imam 180cm, 3. sam godina srednje) Mislim da mi ova visina sada taman i odgovara, 180cm i 70kg, imam jos 3-4 godine da eventualno jos malo porastem. Voleo bih kao Geret Bejl 186cm posto mi je omiljeni fudbaler ali nije ni bitno, koliko god okej je. Cak sam gledao i neke mnogo opake glumce koje svako moze da uzme kao uzor i nisu nista preterano visoki, Danijel Krejg 178cm, Son Pen 173cm, Stalone 175cm, Bred Pit 180cm, Dikaprio 182cm, Dep 178cm. Ako su oni kepeci onda stvarno... :)

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Dobra tema, i ja sam dosta "propatio" zbog visine. Pravio sam sebi probleme bez razloga, uvek sam bio medju nizima u osnovnoj ali u fudbalu nisam bio bolji samo od onih koji su mnogo duze od mene trenirali i bili mnogo jaci. Znaci fudbal sam cepao (sad sam povredio koleno gadno, nisam bas za teren), ali zato i gimnastiku, trcanje/sprint, sportovi s reketima mi specijalnost (tenis, stoni tenis, badminton). Redovno osvajao skolske turnire u badmintonu, stonom tenisu, cak jednom i u pimpovanju i pravljenju papirnih avioncica, hahahah. Ali isto tako kad sam dosao na malu maturu malo me bio stid sto nisam bas imao 180cm i sto je pratilja bila visa od mene (stikle pola metra). Evo i sad u skoli kad mi pridje neka ortakinja niza od mene inace i kaze: "Pa Bozeeee kako nisi visi malo da mozemo na maturuuuuu, ja cu imati stikle 15cm presisacu te." cak mi je i simpaticno hah. Samo neka idu sa onima 195cm, fini su to momci samo kad treba karta na geografiji da se okaci, za sport nula osim ako nisu kosarkasi. Barem ovi kod mene u skoli... (Sad imam 180cm, 3. sam godina srednje) Mislim da mi ova visina sada taman i odgovara, 180cm i 70kg, imam jos 3-4 godine da eventualno jos malo porastem. Voleo bih kao Geret Bejl 186cm posto mi je omiljeni fudbaler ali nije ni bitno, koliko god okej je. Cak sam gledao i neke mnogo opake glumce koje svako moze da uzme kao uzor i nisu nista preterano visoki, Danijel Krejg 178cm, Son Pen 173cm, Stalone 175cm, Bred Pit 180cm, Dikaprio 182cm, Dep 178cm. Ako su oni kepeci onda stvarno... :)

Bas tako! Lep post...Tako svi trebaju da razmisljaju...

Zaboravio si Patrika Svejzija, glumio je u puno romanticnih filmova, zene lude za njim...Pa onda muzicari - Dzon Bon Dzovi - gledaj kolicki je , a zene seku vene za njim....Itd...... E to znaci biti frajer i muskarac.....Kada si muskarac bez obzira na pocetnu osnovu....A ne kada si nesto nasledio i samim tim si zbog toga muskarac kao neki..... Nekom dzabe sve da ima, uvek ce biti nula na svim poljima.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.