Вишеструки никови и њихова злоупотреба

kojekude2022

Domaćin
Poruka
3.694
За било који форум, ша је горе од вишеструких никова исте особе, која користи један ник да, хвалећи самог себе, појачава репутацију другом свом нику?
Како је у таквом окружењу могућа равноправна дискусија?
 
За било који форум, ша је горе од вишеструких никова исте особе, која користи један ник да, хвалећи самог себе, појачава репутацију другом свом нику?
Како је у таквом окружењу могућа равноправна дискусија?
nikako ..
Nema ravnoprave diskusije.
Sve je ovo postalo jedno haotično polje gde raste korovčina.
 
Mene sad zanima kako se moze podici reputacija i kod koga toliko bitnog,evo ja cu sebi to da radim ako mi neko garantuje da cu imati korist od toga
Погрешно гледаш, из сопственог угла. Не остварује се ниједна од користи коју би ти, чини ми се, желео :per:.
 
Погрешно гледаш, из сопственог угла. Не остварује се ниједна од користи коју би ти, чини мо се, желео.
Pa zelim kao sto si rekao bolju forumsku reputaciju,znaci ako garantujes da to uspeva ,kao dodjem i hvalim se super sam,da nekoga za to zabole, ja cu rado uraditi
 
За било који форум, ша је горе од вишеструких никова исте особе, која користи један ник да, хвалећи самог себе, појачава репутацију другом свом нику?
Како је у таквом окружењу могућа равноправна дискусија?
Sta ja znam meni ne treba reputacija al mi treba informacija (iskustvo)za par tema koje sam otvorio.A na temama koje sam otvorio tamo se i nalazim i ne otvaram teme samo da bi ih otvorio vec ih otvaram zbog razloga da bi pokupio sto vise iskustva.I totalno mi je nebitno dal se lepe lajkovi ili ne al mi je jako bitno da pokupim neke informacije za koje mislim bi mi bile od koristi.Ne smetaju mi razlicita misljenja al mi definitivno smeta miniranje teme ili skretanje sa teme kada prica ode u neku drugu stranu nevezano za temu.
 
a sta nekog briga ako neko sam sebe hvali.. dosta mu je sto je pao na te grane.. njegove muke su njemu najteze..
Тешко је схватљиво шта је кога брига, то је субјективна категорија. Због тога ваљда и постоје правилници.
На пример, супермодераторку је јако брига што сам отворио тему о члану форума (да бих документовао ову злоупотребу), па је исту експресно затворила јер није у складу са Правилником. Ок.
Тебе није брига ако вишеструки никови постоје и заједнички делују у дискусијама. Ту исту супермодераторку такође није за то брига иако се тај прекршај налази у истом делу Правилника у којем је и прекршај на основу којег је затворила тему.
Лепо сам написао да (уз то што су вишеструки никови забрањени, али слажем се да то најчешће никога не штети) када се истовремено користе да појачају нечију аргументацију, доводи до неравноправне дискусије.
Ако не можете нешто да схватите / имате другачији субјективни осећај, због чега једноставно не примењујете Правилник?
Јер ако администрација пресуђује на осећај или различито у истим ситуацијама, свесно толеришући кршење Правилника, чему онда Правилник?
Зар основна обавеза било којег форума није да обезбеди равноправне услове за све дискутанте?

Још нисам видео да у борбама убаце њих пет против једног, а онда тог једног убеђују како је свеједно / борба је борба / тих пет само сметају један другом итд. Може да се деси да судија благо фаворизује једног, да публика вређа гостујућег борца, али их Правила спречавају да заштите права основна сваког борца.
 
Bila bi, ali ko bi ih onda voršipovao umesto njih samih..
Neka, razumimo ih nije im lako
Svasta ... otvoris 7 nikova...

2 se posvadjaju
druga 2 navijaju za jednu ili drugu stranu, hvale i podrzavaju, lajkuju i pljuju na drugu stranu,
1 mudrosira i palamudi,
1 troluje i 1 spamuje.

cirkus!
 
Нажалост, сви ви, нормални и добронамерни чланови, нисте разумели.
Схватам да већини чланова садашњи ник није први, из разноразних разлога. Али је садашњи једини који користе и тема нема везе са тим (иако је прекршај).
Проблем је да објасним шта хоћу, јер ће опет вероватно да затворе тему. У сваком случају, нормалан човек не може да разуме сврху/смисао понашања са никовима које сам описао, али управо нормални трпе последице (иако су их често несвесни/ не желе да признају да их имају).
 
Нажалост, сви ви, нормални и добронамерни чланови, нисте разумели.
Схватам да већини чланова садашњи ник није први, из разноразних разлога. Али је садашњи једини који користе и тема нема везе са тим (иако је прекршај).
Проблем је да објасним шта хоћу, јер ће опет вероватно да затворе тему. У сваком случају, нормалан човек не може да разуме сврху/смисао понашања са никовима које сам описао, али управо нормални трпе последице (иако су их често несвесни/ не желе да признају да их имају).
Razumeli smo šta si želeo da kažeš.
Pričaš o višestrukim aktivnim nalozima jedne osobe.

Jednostavnije ti da batališ razmišljanje na tu temu, iz više razloga.
Jedan od razloga je što si ti, i drugi članovi, nemoćan da bilo šta promeniš.
Onaj ko može da reaguje, toleriše sve to.

Rečeno ti je u temi, i saglasna sam u vezi sa tim, da ako to nekom pričinjava zadovoljstvo i sačinjava život, treba ga sažaljevati.

Opusti se i piši gde ti se piše i kada ti se piše.
 
Нажалост, сви ви, нормални и добронамерни чланови, нисте разумели.
Схватам да већини чланова садашњи ник није први, из разноразних разлога. Али је садашњи једини који користе и тема нема везе са тим (иако је прекршај).
Проблем је да објасним шта хоћу, јер ће опет вероватно да затворе тему. У сваком случају, нормалан човек не може да разуме сврху/смисао понашања са никовима које сам описао, али управо нормални трпе последице (иако су их често несвесни/ не желе да признају да их имају).
Vidi i ja ne mogu da objasnim da su nikovi koji su pisali s moje adrese,istog kompa,razne tetke,strine,surnjaje i ribe koje sam kreso.njih to ne zanima banovani su,gde da nadjem pravdu aj
 
Razumeli smo šta si želeo da kažeš.
Pričaš o višestrukim aktivnim nalozima jedne osobe.

Jednostavnije ti da batališ razmišljanje na tu temu, iz više razloga.
Jedan od razloga je što si ti, i drugi članovi, nemoćan da bilo šta promeniš.
Onaj ko može da reaguje, toleriše sve to.

Rečeno ti je u temi, i saglasna sam u vezi sa tim, da ako to nekom pričinjava zadovoljstvo i sačinjava život, treba ga sažaljevati.

Opusti se i piši gde ti se piše i kada ti se piše.
Нисам ја проблем, нити ми треба савет како и где да пишем, да ли да се опустим итд.
Хвала, али тема је о злоупотреби никова и онемогућавању равноправне дискусије, а не о мени
 
За било који форум, ша је горе од вишеструких никова исте особе, која користи један ник да, хвалећи самог себе, појачава репутацију другом свом нику?
Како је у таквом окружењу могућа равноправна дискусија?
Izvini, nisam shvatila, ipak si bio u pravu.
Mislila sam da je tema i za članove, ne samo za moderaciju i administraciju.

Nadam se da ćeš dobiti adekvatan odgovor i pravo rešenje ' problema' imajućiu vidu da nije bilo ovakvih i sličnih tema.
Srećno : )
 
За било који форум, ша је горе од вишеструких никова исте особе, која користи један ник да, хвалећи самог себе, појачава репутацију другом свом нику?
Како је у таквом окружењу могућа равноправна дискусија?
imam neki blagi utisak da ti ovaj forum vidiš kao neko mesto tipa arene gde ljudi dolaze da se takmiče za neki trofej. Da bi ga dobili treba da steknu reputaciju tako što se takmiče, a igra nameštena... t.j nije ravnopravna. Možda si u prošlom životu bio gladijator, pa je sve to pitanje života i smrti.

Ave, Caesar, morituri te salutant!
( u prevodu: Ppzdrav Cezare, more turi tu salatu tamo! )
 

Back
Top