Više seksa = sreća?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Istraživači sa Univerziteta Karnegi Melon zamolili su parove da udvostruče količinu seksa koju su imali svake nedelje tokom perioda od tri meseca, koji su ih uporedili sa parovima koji su imali normalnu količinu seksa.

Njihovi nalazi, objavljeni u Journal of Economic Behavior, bili su u suprotnosti sa savetima datim u prosečnoj knjizi za samopomoć – više seksa ne čini osobu automatski srećnijom. Umesto toga, parovi koji su dobili instrukcije da imaju više seksa prijavili su smanjenje nivoa sreće.

Image1.jpg


Pitam se, da li ovo važi i za Balkance?
 
Čuo sam da ima ljudi koji se dogovore da imaju seks odredjenog dana u tolko i tolko sati.
Mislim da se mene ne bi digo iz inata
to upravo, iz inata.
isto

lepo se vidi da ljudi nisu bili srećni nametnutom potrebom

možda je trebalo da istraživači traze nešto drugo što se razvilo
neka ležernost u pokretima bi svakako bila uočljiva više usled uvećanog broja koitusa
 
jbm retko al msm da sam srećan..
e sad ako bih guzio više da l bi bio srećniji... moguće al ok je i ovako
gde je zdravlje tu je i sreća..
džabe sexa ako imaš kardiovaskularne probleme, probleme sa jetrom, bubrezima ili ne daj Bože kancer.. pu pu pu daleko bilo...
zato i vi koji ne jbte i vi koje niste jbane a nemate nekih ozbiljnijih zdravstvenih problema ne očajavajte mnogo..
 
Istraživači sa Univerziteta Karnegi Melon zamolili su parove da udvostruče količinu seksa koju su imali svake nedelje tokom perioda od tri meseca, koji su ih uporedili sa parovima koji su imali normalnu količinu seksa.

Njihovi nalazi, objavljeni u Journal of Economic Behavior, bili su u suprotnosti sa savetima datim u prosečnoj knjizi za samopomoć – više seksa ne čini osobu automatski srećnijom. Umesto toga, parovi koji su dobili instrukcije da imaju više seksa prijavili su smanjenje nivoa sreće.

Pogledajte prilog 1483207

Pitam se, da li ovo važi i za Balkance?
nisu samo naglasili da li je uvecanje sa partnerima ili svalerima/svalerkama
 
pa računam, ako ne moraš da se mučiš sigurno bi bio srećniji
guženje je težak fizički posao, znaš !
dokazano je da najvise kalorija trosi hodanje uz stepenice a na drugom mestu aktivan seks :D
tako da ako hocete da smraste, hebite se :mrgreen:

cim vidis nekog debelog znaj da je u dubokoj nehebici.
 

Back
Top