Vijori se zastava tzv. Kosova u Leposaviću

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Braćo Srbi vi koji vas ovaj lažovski predsednik Srbije prevari a vi neuki mu poverovaste da nije izdajnik gle od jutros kada se širom severa Kosova zavijoriše šiptarske zastave po policijskim stanicama a uskoro i po opštinama a skinuće sve Srpske zastave gde god da ih ima.
Taj lažov Vučić koristi mafiju poznatog Radoičića i kaže da ona štiti Srbe a istina je da od njih Srbi ne mogu ništa radikalnije da učine protiv šiptara.Jer i kada bi nabavili neki dron samoubicu da im uteramo strah u kosti obračunali bi se sa nama prvo ti Vučićevi mafijaši.Narod protiv dva zla ne može braćo.A vi ste medijima toliko zavedeni da će vam duša večno biti grešna.
Evo o šiptarskim zastavama od jutros ima i vest
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=04&dd=29&nav_category=640&nav_id=2325564
 
AUTORSKA
Braćo Srbi vi koji vas ovaj lažovski predsednik Srbije prevari a vi neuki mu poverovaste da nije izdajnik gle od jutros kada se širom severa Kosova zavijoriše šiptarske zastave po policijskim stanicama a uskoro i po opštinama a skinuće sve Srpske zastave gde god da ih ima.
Taj lažov Vučić koristi mafiju poznatog Radoičića i kaže da ona štiti Srbe a istina je da od njih Srbi ne mogu ništa radikalnije da učine protiv šiptara.Jer i kada bi nabavili neki dron samoubicu da im uteramo strah u kosti obračunali bi se sa nama prvo ti Vučićevi mafijaši.Narod protiv dva zla ne može braćo.A vi ste medijima toliko zavedeni da će vam duša večno biti grešna.
Evo o šiptarskim zastavama od jutros ima i vest
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=04&dd=29&nav_category=640&nav_id=2325564
Не кукумавчи већ правац КиМ и скидај Шиптарске заставе када си такав јунак! Али изгледа да си јунак само на тастатури.
 
Ti možeš tako sa nekim neukim Srbinom a sa mnom ne.Ja se krećem jugom i tamo su uvek jedna pored druge tako će biti i na samom Severu.
Jel smeš nekom albancu uživo u Bujanovcu da kažeš u oči sa ti si šiptar?
Pitanje totalno nerazumljivo. Sta ne smijem? Ne smijem vrijedjati jel to mislis? Pa ja i ne zelim vrijedjati nikog. Za mene nikad Srbin nece biti vlah, Albanac siptar, ni Hrvat skutor. Sta je tvoj problem?
 
A ti ne činiš nikakav prekršaj na Srpskom forumu kada si za secesiju teritorije države Srbije?
Opet zaboravljas na tvoje rodjake i komsije koje su dobijali brdo dolara i prodavali svoa imanja,pa presli u Srbiju,sredinom '80-ih,a busaju se sada u grudi kako je nepravda dole.Sto se jos tada nisu borili za svoju imovinu.Nego sada kao celavi Sima,iz Beograda laje na Albance.
 
Opet zaboravljas na tvoje rodjake i komsije koje su dobijali brdo dolara i prodavali svoa imanja,pa presli u Srbiju,sredinom '80-ih,a busaju se sada u grudi kako je nepravda dole.Sto se jos tada nisu borili za svoju imovinu.Nego sada kao celavi Sima,iz Beograda laje na Albance.
I ti bi prodao zemlju na njihovom mestu kada bi ti šiptar maltretirao decu možda neko i kidnapovao za prostituciju ili trgovinu organima.
Verbalne pretnje i fizičko šekaniranje svi su prošli od šiptara pa čak i ja sam.
Dakle pošto pojma nemaš šta se sve zbivalo na Kosovo tada tih osamdesetih mogu ti samo reći šatap.
 
I ti bi prodao zemlju na njihovom mestu kada bi ti šiptar maltretirao decu možda neko i kidnapovao za prostituciju ili trgovinu organima.
Verbalne pretnje i fizičko šekaniranje svi su prošli od šiptara pa čak i ja sam.
Dakle pošto pojma nemaš šta se sve zbivalo na Kosovo tada tih osamdesetih mogu ti samo reći šatap.
Sami ste prodali svoju imovinu,a sada trazite neku pravdu.Ti bi i jare i pare,pa ne moze tako.Tih '80-ih godina nisu bas albanci smeli da rade sta hoce,kao sad.nego je lakse bilo "sto da ne prodamo,kada daju tolike pare",Pa kod men u Kolubari,nisu nasa deca koja su rodjena ovde i cijim roditeljima i dedovina je oduzeta zemlja,a kasnije je pocelo da se placa,koliko vrei,nisu mogli da dobiju posao,od tih istih koji su otisli sa Kosova i Metohije,a nasi radnici,vise nisu mogli da dobiju stanove koji su im pripadali,od tih istih ljudi koji su dosli.Ne mogu da racunam one posle '90-e,jer su oni stvarno proterivani i maltretirani.Kod nas u Lazarevcu je napravljena citava mesna zajednica od tih,koji su prodali zemlju,ovde dobili stanove,pa posle kupili gotove kuce.retko ko je od njih poceo kucu da gradi iz pocetka.Za kasnije stvarno ne mogu da kazem nista lose i danas mnogo tesko zive,ali tu im tako pomoze i Vucic svojom politikom.Neka ga slusaju i dalje,pa nek na sever Kosova dodju Albanci da vladaju.
 

Back
Top