Vidimo se u čitulji - 20 godina

sjećam se od zadnji puta kad smo se čuli..zato ti i kažem..sreće i zdravlja..sve ostalo nek voda nosi..ne daj mog starog druga...udovolji mu sve sto poželi..ako šta ustreba samo reci tu sam...

- - - - - - - - - -



Tito je bio Robin Hud.,..jes da je krao ali je davao i drugima..vesalo je i istok i zapad...ali eto dogorela i njemu a mi izgoreli...ma da mi je samo 24h biti Tito....auuuuu..vjeruj ti meni...zaposlio bih te ko čuvara na golom otoku..imao bi posla za ceo vek...:D

То јесте. Тито је био мајстор у куповини социјалног мира.
 
Jednom, davno, u BG upoznao sam
Grofa, "žestokog momka"
Par puta sam popio popio piće u njihovom društvu.
Bio tu i Čenta...

Nećete verovali, njima je imponovalo
da se druže sa intelektualcem, programerom.

Čim je počeo rat '99 Grof je došao da se bori.
 
Poslednja izmena:
Komšije, skidam kapu za mafijaške nadimke.

Balavi, Majmun, Pacov, Mutavi, Budala,... samokritično, nema šta. :lol:

Комшија... немој да наследнике Балавог, Мајмуна, Мутавог, Будале и осталих дођеш после да молиш да ти пишу оправдања, када те Ханс поткачи јер му још ниси очистио шталу док си баљезгао по српском форуму
 
Kakav polusvet tuga jedna.
I nisu to bili ne znam kakvi kriminalci nego cirkuzanti i jajare ali su bili dominanta pojava tada tako da film dosta verodostojno oslikava to usrano vreme.
Najjače mi je bilo ono prepucavanje preko novina,svaki dan neki mentol osvane u novinama sa pištoljem uz naslov"Ja sam kralj (npr.) Palilule" ili kako god,onda se sutradan pojavi novi mentol sa pričom"Ne ja sam kralj ti si pickica" i onda se poubijaju i to sve uredno izađe u tim istim novinama i tako sve u krug,opet nova budala izađe sa istom pričom i tako u nedogled...:lol:
 
Komšije, skidam kapu za mafijaške nadimke.

Balavi, Majmun, Pacov, Mutavi, Budala,... samokritično, nema šta. :lol:

ima i jedan zovu ga kasapin..:hahaha::rotf:

- - - - - - - - - -

Nije .
Grofa ubili posle godinu dana.

A šupljine su kod tebe,
Znaš i sam gde

čuj batice, jesi ti moderator ..ali to i ne znači da si u pravu i istina što napišeš..znaš..:D
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se.
Moja greška.
Djuro Radonjić Grof je poginuo u saobraćaju,
i to vozeći nekog juga ili stojadina.
A inače imao kola sve bolja od boljih.
Bio je dobar sa Ćentom.

Rodom je bio iz okoline Podujeva.

nije ni čudno sto je zaginuo u nekom škartu od zastavinih vozila..nijedna ta kola nisu prošla atest sudara..to ti je batice mrtvački sanduk na točkovima..moj savjet bezi bre od toga..:D
 
Комшија... немој да наследнике Балавог, Мајмуна, Мутавог, Будале и осталих дођеш после да молиш да ти пишу оправдања, када те Ханс поткачи јер му још ниси очистио шталу док си баљезгао по српском форуму

Imam malog Jovicu koji čisti štale dok ja baljezgam, a Hans misli da ja čistim, i sve pet.
 

Back
Top