video nadzor smart pss i moj dvr + 2 ip kamere

tibordan

Početnik
Poruka
20
Pozdrav . Moj problem je sledeci a Ne znam ga resiti sam pa mi treba savet i moguce resenje : Imam DVR AHD6004T-LMB sa ugradjenim HDD 1TB I u kompletu sa 4 kamere od 4 megapixela i to radi i na dvr-u. a na kompjuteru preko programa /CMC/ moze da se snima i pregleda , ali posto se kamere napolju /dvoriste -basta */ postoji puno detekcije pokreta/*lisce ,drva,macke , itd./ako snima konstantno sa ukljucenim detekcijama poreta i alarma pregled snimljenoga materijala na 4 kamere traje dosta vremena/ . Plus imam jos 2 IP kamere koje rade pod registrovanom /kupljenom/ programu , gde snimaju na hard od kompjutera pokrete u obelezinim zonama.
E sada moja zelja i problem i pitanje. da na kompjuteru gledam i snimam i upravljam /podesavam/ na kompjuteru svih 6 /4 sa dvr i 2 IP KAMERE - ONVIF/
Video sam program koji se zove *smart pss ** ili nesto slicno , koji sam ja instalirao ali : kada se pokrene pretraga ili dodavanje **DVR I IP KAMERA** nista ne pronadje od raspolozivoga ,nego stalno prijavi neki nedostatak npr login i psw failed ili nesto slicno ali on u akutomatskoj pretragi nista ne nadje od opreme . Zato bi bilo dobro da bude **smart pss ** jer poseduje opciju da na reprodukciji snimljenog materijala nacrtate na snimljenem materijalo/slici/ npr pravougaonik ili kvadrat u odredjenom delu i ukljucite i on vam pronalazi uili na obelezenom delu osobe koje su krocile ili presle preko toga zacrtanog prostora . pa je ujedno pretraga celoga materija brza i samo to pokazuje u snimku ,to mu dodje kao inteligentna *motion ** PSS_User_s_Manual_V4_06_201112
ali meni ni pocetak oko pronalazenja uredjeja ne radi , a i engleski jezik slab ,ali postoji nada da neko ovo sve zna i da je spreman da podeli i sa mnom,korak po korak .
Unapred hvala
 

Back
Top