Везе Александра Вучића са водећим личностима НАТО агресије 1999.године

левичари су бомбардовали Србију.

то је истина. и то треба отворено рећи.
ко не верује нека провери које партије су биле на челу водећих NATO земаља у време бомбардовања.

DESNICARI (partije desnog centra) takodje su podrzavali bombardovanje '99 ,a danas im ne pada na pamet da povuku priznanje Kosova.

Poruka je jasna,budite EKSTREMNI LEVICARI I GLASAJTE ZA KOMUNISTE!
 
ти можеш да пишеш шта хоћеш, али ко год ово чита може лако да провери на интернету чињеницу да су на челу водећих NATO земаља у време бомбардовања биле левичарске партије. левичари су бомбардовали Србију и Црну Гору.
 
ти можеш да пишеш шта хоћеш, али ко год ово чита може лако да провери на интернету чињеницу да су на челу водећих NATO земаља у време бомбардовања биле левичарске партије. левичари су бомбардовали Србију и Црну Гору.

Ja mogu da napisem,a ljudi na internetu da provere,da su te tzv "levicarske" (a u stvari partije levog centra) na vlasti smenili "desnicari" (a u svari partije desnog centra), i da se nista po pitanju bombardovanja Srbije i Kosova nije promenilo.Razlog je jednostavan,bili su na istom zadatku i tada...tako je i sada...

DS1S33J.gif


PODRZITE KOMUNISTE!
BUDITE EKSTREMNI LEVICARI!
 
Ne znam na koga tacno Sandulovic misli,ali sam siguran da je javnost upoznata sa intimizacijom Aleksandra Vucica sa Gvidom Vesterveleom koji je umro od SIDE!Poslusajte reci Dragana Jovanovica i sve ce vam biti jasno.

Gvido p*ederu...Gvido p*ederu... zarazio si Srbiju!
 
ти можеш да пишеш шта хоћеш, али ко год ово чита може лако да провери на интернету чињеницу да су на челу водећих NATO земаља у време бомбардовања биле левичарске партије. левичари су бомбардовали Србију и Црну Гору.
što bi rekli Amerikanci...NIŠTA LIČNO, U PUTANJU JE BIO SAMO POSAO I NIŠTA DRUGO
 

Back
Top